Daystate, FX nebo Weihrauch?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Daystate, FX nebo Weihrauch?

Příspěvek od milius » 07 bře 2011 20:06

Nějak se obávám,že po pumpování byť jednom to na ultrapřesnou střelbu nebude.Píšou ,že to má quickfill.No vlasně na co?A kdyby,tak kolik se kam tam toho asi tak vejde,když je tam pákový mechanismus.Může to být dobré na vzduchovkový pochoďák nebo do hlubokých švédských lesů,kde nemaj plnírny.Pokud to nemá regulátor,tak kdo měl někdy pumpu tak ví,že série konzistentních ran je jen velký sen.Takže podle mě je na ty pušce dobrá jen ta hlaveň.


Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
Uživatelský avatar
piku
Příspěvky: 1746
Registrován: 21 úno 2009 18:40

Re: Daystate, FX nebo Weihrauch?

Příspěvek od piku » 07 bře 2011 20:29

No s tou konzistencí bych to možná tak špatný neviděl..
Musí to mít nějaký zásobník vzduchu,do který ten vzduch napumpuješ ... :?: :roll:
No a jestli to bude mít konzistenci jako Cutlas tak to nemají nekteré pušky s všemocným REGULÁTOREM :!:
177
22
25
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Daystate, FX nebo Weihrauch?

Příspěvek od Kubajzz » 07 bře 2011 21:45

No já bych chtěl vidět ty 3 velmi lehké pohyby na jeden 40J výstřel. :lol:
Ono když na to občas příjde nálada, tak jsem schopen dát 500 ran za den, tak bych se chtěl vidět po těch 1500 velmi lehkých pohybech.
No a taky by mě zajímal stav toho mechanismu třeba po roce provozu, tedy třeba po 30 000 pumpnutích.

Pro nějakého příležitostného střelce to nemusí být špatné. No ale zase příležitostný střelec asi nebude dávat za pušku nějakých 30 tisíc korun.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Daystate, FX nebo Weihrauch?

Příspěvek od vendous » 08 bře 2011 19:33

No neřek bych že by Cutas měl nějakou super konzistenci, stejně na tom byla i AA410.
Ale k porovnání mám jen HW100 :D
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
Uživatelský avatar
piku
Příspěvky: 1746
Registrován: 21 úno 2009 18:40

Re: Daystate, FX nebo Weihrauch?

Příspěvek od piku » 08 bře 2011 20:26

Tuším že to bylo 0,5m/s dolu a 0,5m/s nahoru výkyv při mínus 4 -6 stupních možná o něco mín,možná o něco víc,už si to nepamatuji přesně,počet měřených ran 16 JSB Heavy
Pár lidí to vydělo na vlastní bulvy,takže nehoupu :wink:
V 80 ranách sem naměřil s KOVOHUTĚMI max rozdíl 6m/s od nejnížší rány a nejvyšší rány,což znamená když vezmu střed je to 3m/s dolu a opět 3m/s nahoru v 80ranách...To mi nepřipadá jako špatný vysledek.
177
22
25
Odpovědět