CZ75 COMPACT

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
CRYWOLF
Příspěvky: 10
Registrován: 12 úno 2012 10:07

ČZ75 COMPACT

Příspěvek od CRYWOLF » 28 úno 2012 15:24

Zdravím

dnes jsem úspěšně složil zkoušky na ZP a cca za 3 TÝDNY JDU PRO ZBROJÁK.Mám vyhlidnutou starší pistoli ČZ 75 compact kterou mi odložili na prodejně,údajně je to jen nošená pistole s naběhanýma cca 2000 včelek.Prý to firma security dala do komise a je jen za 6000 kč. chci se zeptat měnil někdo na této pistoli vrátnou pružinu?? chtěl bych tam hned dát novou pro zichr ale ke v nabídce už jen ta s plochým průřezem a někde jsem na foru četl,že s tou pružinou zbran strašně kope a nelze ji používat co je na tom pravdy mám se bát?? potom mámješt ě dotaz kde seženu pružiny wolf do zásobníků děkuji


Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: ČZ75 COMPACT

Příspěvek od dykmore » 01 bře 2012 11:11

Všichni už jsou unaveni podobnými dotazy, proto nikdo nereaguje a dneska jsem se toho tedy ujal já.

1.) Gratuluji ke složeným zkouškám
2.) Témat o CZ75 je tady odhadem tisíc, proč proboha zakládáš další??
3.) Plochá pružina se možná vyrábí proto, aby zbraň nemohla být zneužita. Když takovou pružinu frkneš dovnitř, zbraň pak strašně kope a nelze ji používat (tzn. že osoba neoprávněná hned po prvním kopnutí pozná, že už zbraň nemůže dále používat, jinak by ji pistole pokopala). Takovou zbraň ovšem lze s úspěchem použít na vykopání např. dlouhého příkopu, nebo na střílení penalt.

Tím chci říct, že pro sichr je zbytečné zahajovat svoji střeleckou kariéru vrtáním se v něčem, čemu nerozumíš, tím spíš když to bude tvoje první pistole. Mimochodem, 6000kč není žádná zázračná, ale zcela normální běžná cena.
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Odpovědět