CZ200S

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 13 lis 2006 08:30

Jak jsem slíbil, posílám fotku spouště vlastní výroby 8) Zbytek zkusím poslat Sidewinderovi a třeba to dá do galerie. Tak zatím jen maličká ukázka.
Přílohy
Spoušť1.jpg


mc.gyver
Příspěvky: 177
Registrován: 18 úno 2006 12:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mc.gyver » 13 lis 2006 10:51

Zdravím přátelé.
Přišel jsem na zajímavé řešení jak mít kličku a spoušť žluté (zlaté) i když budou z duralu,nerezu a pod.
Mrněte na tenhle odkaz a myslím že se vám to bude líbit.
http://www.vytvarka.cz/inshop/vytvarne- ... ate-listy/[id-766542]-zlate-listy-zlaty-vzhled.html
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 13 lis 2006 11:46

Zajímavé, ale obávám se, že to za tu práci nestojí a výsledek bude přinejmenším pochybný. Jak mi tady myslím Fandaks napsal odkaz na galvanovnu - to mi přijde v pohodě. Věci na větrovku si udělejte klidně z hliníku a nechte si za pár korun udělat elox v jaký barvě chcete. Navíc nabízí i moření mosazi, chromatování....... Myslím že si každý kutil vybere. 8)
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oňarb » 13 lis 2006 13:14

Urcite mi viete odpovedat, aky je rozdiel medzi CZ 200 S a 200 T? Nemyslim teraz pazby, zaujima ma vnutorna mechanika. Je mozne 200S so 16J preladit na 7,5j a 200T zo 7,5J na 16J? 8)
masmen

Příspěvek od masmen » 13 lis 2006 15:21

to s těma zlatýma listama je na nic, když to řeknu slušně . . .
používá se to k čistě dekorativním účelům - když to dáš na používanou věc tak to sedřeš . . .
ale pokud chceš mít větrovku vystavenou na stěně a jen se na ni dívat tak to poslouží účelu . . .
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 13 lis 2006 18:27

Taktéž jako kolega přede mnou by mě zajímalo jestli jde zvednout výkon CZ 200 T na úroveň Ska. Mám možnost koupit, ale chci střílet na větší vzdálenosti s puškohledem.
LEON

Příspěvek od LEON » 13 lis 2006 19:03

Jo jasne ze jde.Ja jsem si taky koupil CZ200T 7.5Joule.Jsou dve varianty CZ200Tecek jedna je nachlup stejna jako eSko krome pazby, jenom je nastavena ze zbrojovky na 7.5J. A druha je varianta jako mam doma a to je ze u ni chybi stelovaci sroubek po strane a v hlavni je jen 1mm dira. Kdyz jsem chtel 16J tak jsem musel vyndat hlaven a jen prevrtat 1mm na 3mm a pak postelovat zadni pruzinu a bylo hotovo.Ten postrani sroubek jsem tam nevyvrtaval(pripadalo mi to zbytecny).Jestli ji muzete koupit za vyhodnou cenu tak do toho jdete je to otazka hodky to predelat
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 13 lis 2006 19:59

Dal jsem na stranky vysledky meho testovani nabijecich zarizeni pro vetrovku 200S - co Vy na to?

http://www.strelectvi.info

Pokud bude mit nekdo zajem o to testovane zbrojovacke nabijeci zarizeni za do¨brou cenu, necht se na mne obrati. Na me vetrovce zustane Trojuv mechanismus.. :wink:
Uživatelský avatar
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Příspěvek od Altaros » 14 lis 2006 00:09

Jo to trojovo prebijeci zarizeni vypada suprove,ale furt mi tam vadi ta jedna vec,ze clovek musi pootacet.Tak bych se chtel zeptat,zda nekdo netestoval to od air arms,zda nema neduchy podobne jako zbrojovkove(ty gumicky a problem s JSB heavy),pripadne zda se troj jiz nezamyslel zkusit vytvorit kopii toho od air arms,co by se pootacelo samo.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 14 lis 2006 07:47

ahoj!
mel sem tu moznost si s tim na srazu zastrilet, tohle zarizeni ma mcgyver na svoji vetrovce...nabijeni jde na muj vkus trochu ztuha ale jinak funguje bezproblemove..kdyby nestalo tolik tak bych do nej taky driv sel..ted uz ne-uz mam nacviceny pohyby s tim svym a dokazu prebit za cca vterinu ikdyz drzim pusku v ruce..
jinak robert psal ze by mozna vice ocenil cerne provedeni prebijece..kdyz sezenu nejakou fabriku kde eloxujou tak neni problem nacernit...me se vic libila ta stribrna-pekne ladi ke spousti a klicce takze sem cernou vubec neresil..a taky mam trochu strach aby to nakonec nemelo jinej odstin cerny nez puska-to by nevypadalo dobre...
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oňarb » 15 lis 2006 12:22

Troj prosim ta z akej hrubej "trubky" je potrebne vyrobit ten vacsi tlakovy zasobnik pod puskou? Z coho si to vyrobil ty? Zohnat kus rury a narezat zavit nie je problem, koncovky sa daju dokupit alebo si rozobral originalny zasobnik? Vdaka za odpoved 8)
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oňarb » 15 lis 2006 13:45

Este by ma zaujimalo, ci niekto neskusal pouzit na CZ 200 nejaky tlmic zvuku z airsoftovych zbrani. Maju toho v ponuke dost, len neviem co by tam pasovalo. Kedze mam to stastie, ze mozem strielat aj v byte na cca 15 metrov, rad by som tam nieco podobne nasadil, nech nerusim "spolubyvajucich" :lol:
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 15 lis 2006 14:27

z hlediska pouzitelnosti airoftoveho tlumice - asi by nemel byt problem, ale rekl bych ze to jdou spise napodobeniny, tlumit hluk to urcite bude, ale asi se to nebude moci rovnat s funkcnim originalem. Problem je, ze u nas jsou tlumice hluku zakazane!
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oňarb » 15 lis 2006 14:49

Ze su zakazane, je sice pekna vec, ale ked je vzduchovka volne predajna, preco by to malo platit aj v tomto pripade? Tak nech su zakazane aj pre airsoftove zbrane! Myslim, ze keby ma niekto vymakol s tlmicom na airsoft doma v obyvacke na vzduchovke, asi by ma aj zavreli :lol: :roll:
Airsoftovy sa lahsie upravi ak by dostatocne netlmil zvuk ako od zaciatku vyrabat nejaky iny.
Marc
Příspěvky: 132
Registrován: 20 črc 2006 13:53

Příspěvek od Marc » 15 lis 2006 15:39

Tlumiče jsou zakázené takřka po celé Evropě. Alespoň já si nemohu vybavit žádnou zemi, kde by tomu tak nebylo. Originální tlumiče AirArms se na druhou stranu bez problémů prodávají ve všech zemích, kde má tato firma zastoupení. Na jednom americkém serveru sice rozebírali, že některé státy USA ho nechtějí povolovat ani na vzduchovky, ale já bych to u nás moc neřešil. Sousedi jsou obyčejně raději, když je nerušíš hlukem a kde není žalobce, není ani soudce. Nemluvě o tom, že tyhle všude volně prodejné věci nepodléhají, narozdíl od zbraní, na které je třeba povolení a jsou evidovány, zvláštnímu režimu pohybu v EU...
Odpovědět