CZ 858 TACTICAL

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

CZ 858 TACTICAL

Příspěvek od Návštěvník » 15 črc 2005 10:39

Nevíte někdo co potřebuji k nákupu CZ 858 TACTICAL? Nějaké povolení nebo tak. Mám zbroják skupiny ABE.


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 15 črc 2005 11:06

Jen povoleni k nakupu.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 15 črc 2005 16:28

a dají se tam použít zásobníky z SA58??
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 15 črc 2005 20:10

jistě bez prolémů. přímo u zbraně je nrmlní 30-ranný a další 10 ranný při prodeji.
floky

Příspěvek od floky » 30 srp 2006 14:35

Chalani poradte kde by som si mohol kupit tacticala...jedna sa mi hlavne o verziu zo sklopnou pažbou....poradte nejaky shop napr v BA....ja som z trnavy


btw: daju mi to na E-čko??? alebo len na B?
Marek

Příspěvek od Marek » 30 srp 2006 16:22

floky píše:Chalani poradte kde by som si mohol kupit tacticala...jedna sa mi hlavne o verziu zo sklopnou pažbou....poradte nejaky shop napr v BA....ja som z trnavy


btw: daju mi to na E-čko??? alebo len na B?
Normalne na Ecko (a len na Ecko), pojdes na policiu a budes pytat NP na samonabijaciu gulovnicu kat. B.
Zisti ci maju so sklopkou na http://www.unioncs.sk/, predajnu maju v Martine, ja som si bol po 858 tam. Inak sklopku/pevnu pazbu by som neriesil, pripadne ju dokupis neskor. Ak by nemali, obvolaj firmy Frano Nitra alebo Hermes z BA, tam som nejake civilne 58 videl. Aj ked neviem ci to boli zrovna Tacticaly, ale to ta nemusi trapit, oni to vedia upravit a dat to do skusobne, takze pohoda. V druhom threade o Tacticaloch pise Blueleader o tom, ze cena upraveneho by mohla byt vyssia ako cena Tacticala z CZ, mne sa zda ze je to cca. rovnake, obvolaj to a uvidis.
Odpovědět