CZ 75D Compact * CZ TT * ALFA Defender

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

bobr
Příspěvky: 115
Registrován: 07 úno 2007 23:00

Příspěvek od bobr » 18 úno 2007 20:54

já mám CZ75D a plná spokojenost - mám ji z druhé ruky asi dvya roky před tím byla střílená asi 1000 nábojů já z ní dal za první rok skoro nic a za loňský asi 5000 ramn a šlape jako hodiny. A hlavně není mlsná na střelivo žere vše co ji dám - tovární, přebíjenky tovární i moje a není probléma - kamoš má berettu a amscora a než jsme našli vhodnou přebíjecí laboraci to byla doba :-( prostě já bych se čízi nebál teda ani trochu - ale se zbraněma je to jako se ženskýma a autama - nakonec to poslední rozhodnutí budeš muet ty SÁM - tak správnou volbu

PS: jako všude i u zbraní se může objevit i špatný kus a to i u renovované firmy :-(


all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 23 kvě 2007 21:32

Hledám majitele Alfy Defendera v ráži 9mm Luger. Kolik nábojů dostanete do zásobníku? Výrobce tvrdí 13, já jich tam dám 10 a končim. Děkuji

PS: Né, že napíšete "13 a úplně v pohodě" :x
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 23 kvě 2007 23:31

Ja mel Brno Arms ZPT-01, coz je vlastne tataz kopie Tanfoglia Force Compact jako Alfa Defender a veslo se jich tam v pohode 13.
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 25 kvě 2007 09:33

Tak jsem včera rozebral zásobník a mám pocit, že se tam 13 nábojů prostě vejít nemůže. Zřejmě budu mít v brzké době cestu do Brna, tak jestli čas dovolí, zajedu k výrobci a poprosím ho o předvedení. Jakmile dám poslední, v mém případě tedy desátý, náboj, vidím, že pružina zásobníku je "na doraz". Dle mě se tam víc prostě vejít nemůže. Když sečtu délku pružiny stlačené na maximum a délku, kterou utvoří třináct nábojů cik cak, vyjde mi výsledná délka větší než délka zásobníku. Tak co s tim? Leda ustřihnout pružinu a nátáhnout jí do původní délky, abych tak ubral na materiálu, ale že by se mi do toho chtělo, to né. Vážně nikdo jste neměl podobný problém?
all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 05 čer 2007 11:49

Tak jsem se informoval u výrobce a vypadá to, že Glock69 ťuknul hřebík na hlavičku. Napsali, ať jim zásobníky pošlu, že to vypadá, že k pistoli přibalili omylem zásobníky na export do U.S., že mi je vymění.
Odpovědět