CZ 75 a kolimator

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 24 pro 2008 09:34

open: Až Alfovi přicestuje Infinity, tak se sám bojím toho, že mu jebne v kuli a nechá si stávající EDGE ořezat a doplní to právě C-MOREm.
Faktem je, že mi vrtá v hlavě tvrzení některých špičkových střelců, že teprve s tečkou se člověk opravdu naučí střílet....
Takže dedukuju jestli ořezat EDGE, nebo čezetu :)


rmp
Příspěvky: 90
Registrován: 08 kvě 2008 11:20

Příspěvek od rmp » 24 pro 2008 10:57

Kolimátor bych úplně nezavrhoval - jen se stačí podívat po těch menších a necpat na pistoli nějakou obludu.

Jsem velice spokojen s typem Burris Fastfire - je skutečně miniaturní, má automatickou regulaci jasu, a lze k němu opatřit řadu montáží, které nevyžadují nevratné zásahy do zbraně.

Pro doplnění ovšem musím dodat, že ho nepoužívám na běžné krátké zbrani, ale na Scarabeu, což je "pistole" přece jen značně netypická.
open
Příspěvky: 195
Registrován: 13 pro 2008 10:17

Příspěvek od open » 24 pro 2008 11:00

Alf-Jako myslíš, že by si šel do modifiedu? Tak to by si dost zamíchal současným pořadím. Na CZ EEO 2009 by byla medailička téměř jistá co?
Kdo tečku dlouhodoběji vyzkouší už ji neopustí.
glock 69-Na nošení si myslím, že kolimátor není to pravé ořechové(rychlé zapnutí-tlakový spínač?, hlídaní baterky, nebezpečí mechanického poškození,...).
Na nošení bych se toho právě vůbec nebál. Ten JPoint na závěru je malinký, oblý. Pokud si postřehl tak v zadní části má drážku /ta slouží jako hrubší hledí/ tak s tím můžeš střelit jako s klasickými miřidly. Řekl bych, že tak do 15m dostatečně přesně, ale i na 25m se s tím strefíš.
Ve stavu zapnuto to můžeš nosit hodiny a hodiny. U c-mora s tečkou MOA6 mi baterka spolehlivě vydrží dva roky a to s ní svítím téměř denně.
U toho JPointu bych volil MOA4.
rmp
Příspěvky: 90
Registrován: 08 kvě 2008 11:20

Příspěvek od rmp » 24 pro 2008 11:02

ještě si dovoluji doplnit ten Burris:

http://www.burrisoptics.com/fastfire.html
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 24 pro 2008 11:14

open: Zdenál mě už několikrát říkal ať jdu do MDF, no furt se tomu bráním jak čert kříži, ale kdybych řekl že mě to neláká tak bych kecal..........
Na EEO bych byl bez šance, bude tam spousta excelentních střelců, na klubovkách by mě stejně vždycky rozstřílel Zdenál s Mildem...

Faktem je, že když jsem v Tišnově zkoušel Zdenálovýho MDF co má se závěrem od DW, tak jsem byl opravdu nadšen jak se ta pistole chová...
open
Příspěvky: 195
Registrován: 13 pro 2008 10:17

Příspěvek od open » 24 pro 2008 12:40

Milda mě překvapil na WS. Jinak většinou dodrbe dost závodů i když střelec to je vynikající. Na dlouhejch by si, ale měl navrch.
Odpovědět