CZ 40 B

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Glock69

Příspěvek od Glock69 » 11 úno 2006 19:11

pires12 píše:Zavolej a potej se. byl jsem tam minulý týden cca 7000Kč. Mají tam i ty Rami za 6000 aněco v 40SW bez záchytu a pár vyýprodej kousků CZ75 compact (železný) a nějaký od PČR od 6-9 tis Kč. a dále pak CZ 83 v 9mm browning za 5500-6000 Kč. Stačí?
Ta CZ 83 je zhruba za 7000 kč i s konverzí na .22 LR(dá se koupit každé zvlášť). RAMI za 6190 jsou jen ve .40 SW a bez záchytu závěru. Taky měli nějaké CZ 100, CZ 75 .40SW. Mě zaujaly FOBUSy pro CZ 75 C P-01 za 450 Kč.....


Caleb

Příspěvek od Caleb » 12 úno 2006 00:35

Fujtajbl to sem se lek, já už myslel že právě ta Z 40 je za těch 7000! To by mě asi poslali na psychiatrii, kdybych se tam tohodle dožadoval :D

Jěště mám takový dotaz na Glocka69.
Psal jste že za těch 7000 je ČZ 83 + adaptér .22LR a že se dají koupit i zvlášť . Znamená to tedy že ta samotná ČZ 83 bez adaptéru vyjde ještě levněji, nebo je to s tím adaptérem nějaká akce že i tak stojí 7000?
Předem děkuju za odpověď.[/quote]
pires12

Příspěvek od pires12 » 12 úno 2006 09:59

Hele Celeb, je tam i ta Z 40 za 7000 kč cca a pak i samotné CZ 83 kolem 550Kč. A pak i s adaptérem za 7000Kč cca. když si chceš být jistej tak si to prosím zavolej a oni Ti řeknou, popř. Ti ji odloží na nějaké jméno. tyto slevy jsou tam různý a různě protož ejá tamtu RAMi koupil za 5200a ted ji mají za cca 6000kč. takže to se mění a taky to nemjí hromadně ale třeba jen 1,2 či 5 ks. ne víc Chápeš.
Caleb

Příspěvek od Caleb » 12 úno 2006 10:09

Zdravím Všechny.

Díky moc piresi. Jak jste tady s GLOCKEM69 psali ty ceny tak jsem trochu nevěděl, co patří k čemu a jak sem ti psal 7000 za Z 40 je zatraceně dobrá cena, který jsem ani nechtěl věřit. Ještě jednou dík za radu, určitě se tam budu informovat.
glock69

Příspěvek od glock69 » 12 úno 2006 11:23

Je to přesně jak psal Pires.Samotná CZ 83 stála asi 3600 kč. Malorážkový adaptér je zvlášť. Já koupil RAMI za 6190, levnější nebyla. Jeden týden měli kompakta mezityp za 7600 a to neměl gumové botky na zásobník. Druhý týden za 7150 i s gumovýma botkama. Takže záleží co zrovna mají a za kolik. Chce to zavolat si nebo se tam zastavit
pires12

Příspěvek od pires12 » 12 úno 2006 18:20

Jo přesně tak. Jak já tak i Glock69 si am občas volá nebo jede okolo a potá se. pokud vím tak by neměl být úproblém něco odložit na cca týden. nabídka ve slevách s emoc často mění a těžko se to dá přesně říct, viz příklad s těmi RAMInama. No věřím že se Vm to vyplatí si tam zavolat a projet se tam za ty ceny.
joot

Příspěvek od joot » 13 úno 2006 12:09

Odpověď z Český Z., Praha :Dobry den, mame skladem ColtZ40 v systemu DAO za 14.780,-. To jen tak pro cenovou orientaci.
GLOCK69

Příspěvek od GLOCK69 » 13 úno 2006 17:34

Zkus si zavolat do prodejny v Uherském Brodě. 572 655 230. Neručím že ještě jsou ale meli je. Nabízeli mi ji když jsem kupoval RAMI
joot

Příspěvek od joot » 17 úno 2006 21:52

Co se do té CZ40 cpe za zásobníky? To má něco co bylo vyvinuto přímo pro tuhle zbraň, nebo to používá něco z CZ75 a odvozených modelů?
Calebe, ta na obrázku cos vložil, je tvoje?
joot

Příspěvek od joot » 17 úno 2006 23:21

joot píše:Co se do té CZ40 cpe za zásobníky? To má něco co bylo vyvinuto přímo pro tuhle zbraň, nebo to používá něco z CZ75 a odvozených modelů?
Calebe, ta na obrázku cos vložil, je tvoje?
Jo, tak teď jsem kouknul na začátek diskuze a došlo mi, že tvoje asi nejni. :)
Caleb

Příspěvek od Caleb » 18 úno 2006 16:55

Zdravím Všechny.

Nejni, nejni joote a to je právě to moje trápení :) ........aspoň zatím.
Jinak k tvé otázce: U Coltu Z40 byla v testech kritizována patka zásobníku, kterou si objednal zadavatel, tj. Colt a jež měla udájně sklony k prasknutí. Z toho usuzuju že ten zásobník asi udělali speciálně pro ně a tudíž to s tou kompatibilitou k ČZ-áckým zásobníkům nevidím moc růžově. Je ale velice pravděpodobné že se mýlím a že to je jen nějaký upravený ČZ........
joot

Příspěvek od joot » 18 úno 2006 20:27

Caleb píše:Zdravím Všechny.

Nejni, nejni joote a to je právě to moje trápení :) ........aspoň zatím.
Jinak k tvé otázce: U Coltu Z40 byla v testech kritizována patka zásobníku, kterou si objednal zadavatel, tj. Colt a jež měla udájně sklony k prasknutí. Z toho usuzuju že ten zásobník asi udělali speciálně pro ně a tudíž to s tou kompatibilitou k ČZ-áckým zásobníkům nevidím moc růžově. Je ale velice pravděpodobné že se mýlím a že to je jen nějaký upravený ČZ........
Ty chceš tu CZ40 kupovat? Já o ní uvažuju taky, akurát se mi nějak nešikne cesta Pha - UB :(, zatím.
Caleb

Příspěvek od Caleb » 19 úno 2006 00:27

Zdravím Všechny.

Joote já bych taky chtěl radši tu ČZ 40 než toho Colta. Hlavně kvůli SA/DA, jenže ta ČZ je určená hlavně a spíš to vypadá že jenom pro trh USA :( . Ten Colt co se tu o něm bavíme je tady v prodeji jen proto, že Colt už není schopen je odebírat a jsou to údajně pistole z poslední série, kterou už Colt neodebral a tak už je chce mít ČZ pryč. Kdybych věděl že se v nějaké dohledné době dostane ČZ 40 na trh tady v republice, pak ano šel bych raději do ní než do Colta, což si myslím že je bohužel nepravděpodobné. V práci jse měl teď záhul a tak jsem nic nestíhal, ale hned v pondělí obvolám podnikový prodejny ČZ a pokud tam ještě ten Colt bude (Hospodine buď od té dobroty :) ), tak se s nimi nějak dohodnu, přijedu si ho prohlídnout a když bude fajn, jdu do něj. :)
Nepředpokládám že tu ještě někdo ponocuje jako já, ale i tak všem pro dnešek přeju Dobrou noc
:)
joot

Příspěvek od joot » 19 úno 2006 00:30

Caleb píše:Zdravím Všechny.

Joote já bych taky chtěl radši tu ČZ 40 než toho Colta. Hlavně kvůli SA/DA, jenže ta ČZ je určená hlavně a spíš to vypadá že jenom pro trh USA :( . Ten Colt co se tu o něm bavíme je tady v prodeji jen proto, že Colt už není schopen je odebírat a jsou to údajně pistole z poslední série, kterou už Colt neodebral a tak už je chce mít ČZ pryč. Kdybych věděl že se v nějaké dohledné době dostane ČZ 40 na trh tady v republice, pak ano šel bych raději do ní než do Colta, což si myslím že je bohužel nepravděpodobné. V práci jse měl teď záhul a tak jsem nic nestíhal, ale hned v pondělí obvolám podnikový prodejny ČZ a pokud tam ještě ten Colt bude (Hospodine buď od té dobroty :) ), tak se s nimi nějak dohodnu, přijedu si ho prohlídnout a když bude fajn, jdu do něj. :)
Nepředpokládám že tu ještě někdo ponocuje jako já, ale i tak všem pro dnešek přeju Dobrou noc
:)
Haleť v UB je podle vyjádření z prodejny maj za za 6000 a nějaký drobný. Doufám že věděli o čem mluvěj.
strozd
Příspěvky: 67
Registrován: 17 bře 2006 02:39

rami vs. colt

Příspěvek od strozd » 05 dub 2006 00:42

Pánové pokud by někdo chtěl porovnávat Rami a Colt tak proč nezačne porovnávat s cz 100 a 100 to má také "kvadraticé uzamikání" jak to někteří nazýváte ( podle lit. bych to nazval raději uzamykání do výhozného okna)ale každému dle jeho ..
navíc pokud by jste se podívaly podrobně rami se vyrábí i s jiným hledím ...
klidně i s mikromerem .. "co si budete přát to vám tam puškař napere" :-))
Colt Z 40 se skutečně vyráběl nyní se již moc nevyrábí .. šlo o spojení firem colt a cz. zbrojovka se stím jeden čas snažila procpat na trh usa pod jinou značkou ... toť podle mě vše
Odpovědět