colt .45 combat commander vs Beretta 92FS

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

ovestin

Příspěvek od ovestin » 18 led 2009 23:52

Childeater píše:Ovestine, uvidíš.

Ale něco mi říká, že za půl roku tady vítězoslavně nahlásíš novýho mazla, kterej bude mít kolem 600g... :-D
jakýho mazla myslíš ? je neco lepšího ??

takhle abych upřesnil situaci.. zamestnavatel mi proplati plne jednu z techto zbrani... ale nic mi nebrani si koupit cokoliv jineho...


proto se tu ptám na názor Vás co by jste m doporučili..

ale mám fakt velky ruce takže žadnýho malýho prcka mít nemuzu..to jsem zkoušel jednou.. se 7,65 a nelibilo se mi to


Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 18 led 2009 23:56

Inu, koupil bych si malýho Kimbera, kdybych měl tu možnost.

Pokud nemáš předsudky proti plastu, poohlédnul bych se po Glocku fkompaktu a fpětačtyřicítce.

Jestli zaměstnání, asi budeš nosit často... :-)
ovestin

Příspěvek od ovestin » 18 led 2009 23:58

plast moc nemusím.. :-)
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 19 led 2009 00:03

Tak Kimber compact... :-)
ovestin

Příspěvek od ovestin » 19 led 2009 00:10

Childeater píše:Tak Kimber compact... :-)
uvidím..dík :-)
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 19 led 2009 00:11

Přeju hodně štěstí při výběru, stejně si myslím, že nejlepší rada je "Kup to, co se Ti líbí"... ;-)
spur
Příspěvky: 24
Registrován: 05 srp 2008 09:57

Nahradni dily

Příspěvek od spur » 19 led 2009 17:04

Mozna je to predcasny, ale taky vem v potaz, dostupnost ND. Muzes vybouchat 20000 a nic a taky se to muze zacit srat po zaruce. Co jsem slysel, tak Beretta tady nema ofiko dealera. Myslim si, ze na 1911 sezenes lecos a pomerne rychle.
Co se noseni tyce, tak nevidim zasadni problem ve vaze, ono to bude +- stejny ale v rozmerech. Tam plochost 1911 je vyhodou. Nevim, co myslis tim poradnou razi, kdyz to srovnam, tak tam je je 1911 jasnej vitez. Jestli budes chtit taky potrenovat a chytne te to, tak cena 45 ACP nic moc, tam na body vyhrava Beretta. Cenove si myslim, ze bude Beretta taky levnejsi.
Ja bych koupil obe :P , ale pokud jednu z nich, tak asi 92. Ale je to fakt o kousek.
ovestin

Příspěvek od ovestin » 19 led 2009 20:42

Takže jestli to chápu dobře tak colt má větší sílu a má tady lepší dostupnost ale má menší zasobník
oproti berrete

btw neznáte nekdo nejáky obchod kde se prodává colt ? jen tak ´pro zajímavost ?
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 19 led 2009 20:45

Colt má větší ráži :)

Klony Coltu 1911 mají v každým pořádným obchodě se zbraněmi.
ovestin

Příspěvek od ovestin » 19 led 2009 20:51

Alfonss píše:Colt má větší ráži :)

Klony Coltu 1911 mají v každým pořádným obchodě se zbraněmi.
já nechci žádný nepovedený klon :D
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 19 led 2009 20:57

no příteli, ony ty některý klony jsou mnohem povedenější než origo Colt, pokud se ovšem nebavíme o čínské produkci...
ovestin

Příspěvek od ovestin » 19 led 2009 20:58

a nemáš nějáký konkretní přikla ? já se tom až tak zase nevyznám...prosím ale přece jen bych raději originál colt...
Zajic
Příspěvky: 215
Registrován: 26 říj 2006 19:50

.

Příspěvek od Zajic » 19 led 2009 21:49

ovestin:
Nic proti, no i kdyz.. Tvoje otazky me pripadaji velice hloupe, nejdriv se ptas na porovnani dvou ruznych zbrani,a ruznych razi, na jejich dostrel a ucinost naboje, a pak ze chce jen COLT atd..Trosku mi to prijde jako bys tomu vubec nerozumel, a jen taky potil ruzne kraviny. Nehlede na to ze je o techto zbranich a razich, tady napsano tolik, ze to muzes cist cely den :!:
A to, ze tu zbran asi budes pouzivat ve sluzbe, kdyz ti ji zamestnavatel zaplati, tak to me desi asi nejvic, kdyz si nedokazes ani vybrat jakou zbran a jakou razi chces, patrne mas problemy s rozhodovanim, a to se k noseni zbrane, vubec nehodi....
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 19 led 2009 21:51

Alfonss píše:no příteli, ony ty některý klony jsou mnohem povedenější než origo Colt, pokud se ovšem nebavíme o čínské produkci...
Easy, teď jsme pár minut s Ovestinem probírali STI po ICQ... ;-)
ovestin

Re: .

Příspěvek od ovestin » 19 led 2009 21:53

Zajic píše:ovestin:
Nic proti, no i kdyz.. Tvoje otazky me pripadaji velice hloupe, nejdriv se ptas na porovnani dvou ruznych zbrani,a ruznych razi, na jejich dostrel a ucinost naboje, a pak ze chce jen COLT atd..Trosku mi to prijde jako bys tomu vubec nerozumel, a jen taky potil ruzne kraviny. Nehlede na to ze je o techto zbranich a razich, tady napsano tolik, ze to muzes cist cely den :!:
A to, ze tu zbran asi budes pouzivat ve sluzbe, kdyz ti ji zamestnavatel zaplati, tak to me desi asi nejvic, kdyz si nedokazes ani vybrat jakou zbran a jakou razi chces, patrne mas problemy s rozhodovanim, a to se k noseni zbrane, vubec nehodi....
´

já jsem se ale taky za odborníka nikdy neprokazoval..proto jsem napsal sem a chápu že pro zkušené lidi jsou mé otázky hloupé. Takže se omlouvám
Odpovědět