Co se o vikendu stalo kamaradovi

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Co se o vikendu stalo kamaradovi

Příspěvek od cmk » 07 srp 2006 19:06

Takovyto mail mi od nej prisel:
------------------------------------
Subjekt: vlaha sobotni noc

Tak si budu muset pořídit dvě nové EFMJ :c((

H. je blbě, dneska dostala antibiotika, ale přes weekend to chtěla přežít doma, takže jsme šli spát i v sobotu brzy…
normálně jsme spali a ve čtyři ráno hafíček vyjíknul a začal štěkat jako mentál... otevřu dveře a mluvim na něj, ale byl jak motorová myš... nedal pokoj, tak jsem cca po pěti minutách zase otevřel dveře a mluvim na něj, ale byl uplně mimo a jen furt štěkal a nedal se uklidnit... tak jsem ho dost hrubě vyhodil (ale myslim, že si toho ani nevšimnul) a on běžel někam do půlky zahrady a štěkal dál... jak ho tak poslouchám jak řve vzadu na zahradě, tak slyšim, jak někdo bere za kliku u domu...
vylezu a tam stojí nějakej chlap a čumí na mě (já v noční košili a se železem v ruce) - rovnou na něj řvu co tam dělá a ať kouká vypadnout, čumí na mě a rozhoduje se, co jako udělá - tak jsem vystřelil do země před barákem... pochopil a začal couvat... cestou jsem ještě poslal jednu do vzduchu, protože zase začal něco kecat a rozmejšlet co udělá... ten kousek od vchodu k vratům mu trval cca 25minut!
byl vožralej nebo zfetovanej, čuměl na mě jak jelito, ale zase nebyl mimo tolik, aby nepřelezl plot, nevšimnul si dvou aut a neignoroval psa, když mluvil, artikuloval dobře a chodil taky dobře - prostě zkurvysyn.... ne že byl tak vožralej že nevěděl co dělá.... ani to z něj nijak extra netáhlo…
pak jsme vzali pejska dom a už to bylo vpohodě, ale ještě dneska v noci jsme špatně spali.... jsou to kurvy zasraný
takže H. je blbě a chodí do práce, protože se sama doma bojí i když tam mám neustále k dispozici SA58... a pro tohle jsem si kupoval domeček aby se tam lidi báli!!!
tím se mi potvrdilo, že nůž je na obranu k ničemu... bejzbolka by byla optimální, ale nastal by problém kdyby byly dva...
vždycky jsem si říkal, že na obranu je do domu nejlepší brokovnice... neni - má jen dvě rány - jedna musí do vzduchu a když pak budou dva - může být problém
soused říkal, že teď na podzim taky – psy se mohly zbláznit, tak vylezl ven a tam se prochází chlap… takže dneska se cestou domů stavím na policajtech a dám jim popis… pro příště vim, že si mám opsat občanku – pak bychom se snad nemuseli bát o to, aby nám nikdo neotrávil hafíka… je to super hlídač :c)


troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 07 srp 2006 19:50

to by mi fakt zajimalo co to bylo za blazna..
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 07 srp 2006 19:56

No to by asi zajímalo víc lidí. Ale aby jen velmi pomalu chápal střelbu to už je docela drsný. Takže pro příště aspoň poslouchat hafíka hned napoprvní
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 07 srp 2006 20:30

cmk:

Predpokladam ze si ihned nahlasil pouziti zbrane. Aby se predeslo spekulacim, ze si ho chtel zastrelit.

Jinak si to vyresil dobre. Gratuluju. Nicmene zkusenost nic moc.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 07 srp 2006 22:51

Asi mal ťažkú dilemu či blafuješ s plynovkou, alebo nie ... rozhodol sa dobre.
Len mu to trvalo ... možno bol zdrogovaný ... takí ľudia majú takmer rovnaké
reakcie aj motoriku, len sú ´´mimo´´ keby bol k nemu bližšie, mohol sa mu pozreť do očí, ak sú šošovky abnormálne stiahnuté, alebo rozšírené je to jasné. K tej brokovnici: treba si kúpiť samonabíjaciu, napr. SAIGU

http://www.kalinkaoptics.com/

- dole sú dve videá, to spodné je o saige ... inštruktáž a ukážka streľby.
- trochu dlhé, ale dá sa.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 07 srp 2006 22:58

Andy: nastesti se to nestalo me :-)
Nahlaseni pouziti zbrane jinak probehlo - bohuzel ne okamzite, nybrz az dneska a prej to byla spis fraska nez ohlaseni... Prej byl vubec problem dostat z PCR protokol, ze to nahlasil...
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 08 srp 2006 08:00

Aha.

No kazdopadne lepsi 2x EFMJ v travniku, nez volat havrany a chodit pul roku k soudu :?

PS: Jinak za 2 hodinky razim pro "malou svini" (Keltec P32) :-)
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 10 srp 2006 16:59

Andy: no pokud ma rozestaveno, tak ho muze supnout do zakladu :lol: :lol:
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

úvaha

Příspěvek od edelweiss » 13 srp 2006 21:52

Nevím jestli tě to uklidní?ale lepší než brokovnice jsou jen dvě!!!brokovnice!!!a s municí rottweil se už nemusíš ničeho bát.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 13 srp 2006 22:04

Do baráku nič lepšie ako saiga so sklopkou ... pred tým sa nik neschová
kapacita 8 rán ... samonabíjacia funkcia ... výborná ovládateľnosť ! :D
pohotové a praktické použitie, nenáročná na údržbu 8)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

jozsp111

Příspěvek od edelweiss » 14 srp 2006 17:34

jenže to řeší jednoho obránce :lol: a nás je doma víc.Víc zbraní víc šancí :lol:
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 14 srp 2006 17:36

edelweis: a máš vybudované patřičné střílny? :lol:
.45 ACP je pádný argument :)))
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Vláďa

Příspěvek od edelweiss » 14 srp 2006 20:06

že váháš :lol:
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 96
Registrován: 25 čer 2006 22:28
Bydliště: střed Moravy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Missak » 14 srp 2006 21:37

A někdy stačí jen dobře trénovaný obránce, ten z obrany udělá šou pro celé okolí. Jen když má dost cílů :lol:
http://video.google.com/videoplay?docid ... =bmw+hicks
MarK
Příspěvky: 176
Registrován: 29 bře 2006 20:21
Bydliště: Wien8 / Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarK » 14 srp 2006 22:37

Co to má za náboje?! To snad není možný, že by ten zpětnej ráz byl tak malej jen konstrukcí zbraně :shock:
[size=84][url=http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz][b]Zbrojní průkaz: informace, příprava ke zkoušce, zákony[/b][/url] | [url=http://zbranekvalitne.cz/strelecka-mapa][b]Mapa střelnic a obchodů v ČR[/b][/url][/size]
Odpovědět