Co se deje v okoli

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Co se děje v okolí

Příspěvek od Glyk » 10 kvě 2018 13:07

Toto téma jsem zkopíroval z "Modrého fóra"
Protože vím, že guma v rukou administrátora fóra je mocná zbraň, hodil jsem to sem na "Oranžové fórum", kam guma nedosáhne! :wink:
Zde snad tato diskuze vydrží! :wink:

Začlo to fakt nevině - A co negativa
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kicmis
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 5:39:25

Vážení, zatím zde zazněla samá chvále a superlativy, plně s tím souhlasím a připojuji se. A co negativa?

Ve stejném termínu se konaly ještě další dvě velké akce(ve Stárkově a v Polsku), škoda, protože mohla přijet větší konkurence.
Další nevýhoda je velká vzdálenost východu republiky od Prahy, která to rozděluje, ne každý jede ty kilometry. Pro mne je přijatelnější jet na závody do Polska 120km než Stárkov 300km.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tančící Drak
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 8:28:40

Zdar
s tou vzdáleností asi nic nenaděláš...
já měl taky dvě možnosti buď Stárkov anebo k vám do Skalice...
ani na jednom místě jsem nebyl a vzhledem k tomu že jsem nesehnal nikoho kdo by se mnou jel 390 km do Skalice tak jsem jel sám do Stárkova 175 km ...to ovšem nevylučuje možnost , že příště přijedu do Skalice páč do Bohumína jsem na otočku už jel ale samo sebou že s parťákem...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 9:41:38

Okolí Skalice celkem dobře znám, protože pár kilometrů odtud mám chatu a věřím, že to musela být perfektní akce. Mrzí mě, že jsem tam nebyl, původně jsem s účastní najisto počítal, nicméně tentokrát to termínově prostě nevyšlo.
Když jde o vzdálenost, tak tohle moc neřeším, jsme prostě zvyklí, že pokud jde o dobré akce, tak se člověk holt projede, nikdo nemůže čekat, že mu je někdo bude pořádat pod nosem.
Pokud však chcete slyšet i kritiku, tak pokud bych po příjezdu na závod zjistil, že se lidé, kteří tomu věnovali mraky svého času a práce a ve svém volnu pro nás stavěli trať, nepočítají do závodu, tak bych se na místě otočil a jel bych zase těch 420 km zpátky.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kicmis
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 11:00:19

Jen doplním,
bylo to svobodné rozhodnutí Žabáka a Vladimíra, s tím,
že výsledky se budou započítávat do poháru.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 20:06:05

kicmis píše:
Jen doplním,
bylo to svobodné rozhodnutí Žabáka a Vladimíra, s tím,
že výsledky se budou započítávat do poháru.


Tak to je vskutku šalamounské řešení - závod s tím výsledkem vyhrát nemůžou, ale pohár jo... :lol:

Podle mého pohledu zvenčí je to laciné gesto, kdy teď se lidé, kteří stavěli dráhu a normálně stříleli, mohou v tomto světle akorát cítit trapně. Dále to beru jako tlak na další stavitele, aby na dalších závodech dělali stejná gesta, což v důsledku bude znamenat ovlivnění celkových výsledků. A další důsledek, který se projeví časem, to bude znamenat, že ochota lidí stavět dráhy bude čím dál menší, až to ve finále nebude chtít nikdo dělat.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
martin k
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 20:14:14

Kubajzz píše:
A další důsledek, který se projeví časem, to bude znamenat, že ochota lidí stavět dráhy bude čím dál menší, až to ve finále nebude chtít nikdo dělat.

Tak zrovna tohle u těch pohodářů na Moravě rozhodně nehrozí. Přečti si ještě jednou co napsal Kravjec...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 20:38:43

Tak vzhledem k tomu, kolik jsi postavil drah, nevím jistě, jestli víš, o čem mluvíš.
Ale jak jsem už kdysi říkal, za sebe, pokud budu na závodě, kde se stavitelé nepočítají do výsledku, nebudu odevzdávat kartu, jako výraz solidarity s nimi.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
martin k
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 20:49:18

Můžeš být v klidu, vím přesně o čem mluvím.
A pokud si přečteš ještě jednou co jsem napsal, tak možná pochopíš, že to nemá nic společného s tím, kolik kdo postavil drah... :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 21:25:31

No, podle mě tě Vladimír normálně přestřílel. Ale chápu i tvůj postoj - bral jsi tím pádem první místo, pro tebe je to samozřejmě výhodnější.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
John Steele
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 21:45:34

Kubo. Nestarej se o ostatní, uděláš lépe.
V sobotu stavím, ale nestřílím. Takže přijedeš a na protest pojedeš domů?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tančící Drak
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 22:01:33

co si pamatuji tak u nás John Steel staví tratě a nikdy nestřílí ( spíš dělá rozhodčího a fotografa...a dozoruje závod ohledně bezpečnosti ) a když vyjímečne střílí tak se jeho výsledek taky nepočítá....a nikomu to nevadí to za prvé a za druhé my jsme si to takto stanovili sami tohle rozhodnutí je na každém staviteli mně osobně je fuk jakákoliv varianta a pokud vím tak toto není nijak stanoveno ani v pravidlech

nakonec dneska je dost závodů kde se mohou i nebodovaní stavitelé účastnit a ukázat co umí
mimochodem pohárové závody jsou koncipované tak že se z celkového počtu pohárových závodů započítáva jen určitý počet takže když stavitel vynechá bodově domácí závod který stavěl tak se asi nic nestane v podstatě jakoby na jednom závodě nebyl....takže nic hrozné
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 22:21:53

John Steel - myslím, že už jsme se o tom párkrát bavili. Když někdo postaví celou trať a má toho po krk, starostí nad hlavu, a nestřílí vůbec, tak to to ještě dokážu pochopit, ale když někdo odstřílí závod, vyhraje závod a nedostane medaili a ve výsledkové listině je uveden trénink nebo podobná blbost, přitom do poháru se mu to počítá, tak to pochopit nedokážu.
V sobotu přijedu a neodevzdám kartu, protože chci jednoduše střílet proti nejlepším střelcům, ne proti tomu, kdo zbyde, protože nestavěl trať...
Není to žádný protest, je to výraz solidarity s organizátory a s úsilím, které nám stavitelé věnují.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hombre
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 22:48:42

Kubo nic proti, ale až se příště někde přihlásíš na závody tak napiš pořadatelům předem koho chceš do skupiny, aby Ti tam náhodou nedali nějaký zbytek, který by byl možná pod Tvou úroveň. Nevím o tom ,že by jsme se dělili při závodech na Pražáky a Moraváky,ženaté a svobodné,vousaté a holobradé,nejlepší střelce a zbytek. Všichni víme o Tvých střeleckých kvalitách ,ale ...........
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 22:52:24

Tak to je snad jedno, kdo jde s kým ve skupině, o tom jsem nic nepsal, půjdu rád s kýmkoliv, jako obvykle.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Termit
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: úte 08. kvě 2018 23:08:19

Chlapi nehádejte se,zbytečně kazíte ostatním co tam nebyli dojem z nejspíš hodně dobrého závodu. Za sebe gratuluji Moravákům k povedené akci a mohu jen tiše závidět a truchlit že jsem tam nebyl. Snad se všichni slezem v létě v Bohumíně.....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
martin k
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 2:20:24

Kubajzz píše:
No, podle mě tě Vladimír normálně přestřílel.

Podle mě taky, no a co? Tvrdil jsem snad někdy někde něco jiného? Akorát kecáš a nevíš o čem a snažíš se rozjebat cos ještě nerozjebal a co zaplaťpanbůh funguje.
Já si myslím, že pro Vladimíra je mnohem větší vítězství, když si po závodě přečte všechny ty pěkné a kladné příspěvky (o které si mimochodem nemusí při nástupu říkat) a to, když vidí, jak jsou lidi spokojený!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
svako
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 6:28:57

:) Už jsem se dal zase dohromady po náročné střelecké sobotě a neděli,přešel
mne splín a zase se těším na novou Skalici.Nádherná rozmanitá trať která se hned
tak nikdy nevidí.Podobná jako ve Stárkově na kopci,ale rozmanitější.
Jen už se 40 sklopky na dva dny není tak moc vhodná pro kategorii 70+.
V neděli ráno jsem málem vzdal závod.Ale pro 60+je to ještě výzva a pro ty mladší
super.Stavitelé se opravdu vyřádili a museli si dát hodně do tělíčka.
Patří jim za to velké poděkování.
Osobně bych stavitele/střelce/ tratí nezařazoval do nějaké kategorie zda musí odstoupit z hodnocení
nebo ne.Nechal bych rozhodnutí na nich samotných.Každý máme jinou povahu a také
jiný typ paměti,která je v tomto případě rozhodující.Pár tratí jsem také postavil a střílel.
A pro mne je to na přítěž,i když jsem byl mladší, tak mě to při střelbě rušilo, když si už nelze
tak dobře krátkodobě zapamatovat více věcí najednou.Naopak vím o několika střelcích,kteří si dokáží
neomylně zapamatovat veškerou situaci v terenu.Sami mi to řekli.Tak při takovém typu paměti
a duševní dispozici bych odstoupil také.Necítil bych se dobře.Tak bych to nechal opravdu na
každém střelci- staviteli jak se rozhodne, dokonce jestli je vhodné, aby v některém případě střelec
stavěl trať.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 7:27:44

martin k píše:
Kubajzz píše:
No, podle mě tě Vladimír normálně přestřílel.

Podle mě taky, no a co? Tvrdil jsem snad někdy někde něco jiného? Akorát kecáš a nevíš o čem a snažíš se rozjebat cos ještě nerozjebal a co zaplaťpanbůh funguje.
Já si myslím, že pro Vladimíra je mnohem větší vítězství, když si po závodě přečte všechny ty pěkné a kladné příspěvky (o které si mimochodem nemusí při nástupu říkat) a to, když vidí, jak jsou lidi spokojený!



Nesnaž se to převádět do osobní roviny, myslím, že kdybys chtěl, tak bys zvládl uvést i nějaké argumenty. Mi jde o obecný princip, kdy podle mého názoru není správné jakkoliv znevýhodňovat stavitele tratí a vyřazovat je ze závodu, ani na ně činit jakékoliv tlaky.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mates444
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 7:46:58

Blbě to chápeš. Žádný tlaky nejsou. Když si teď ve Vojtěchově čistě teoreticky tu medaili jako stavitel vezmu, tak nikdo neřekne ani popel.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 8:20:17

Tak nic si nepřeju víc a jsem rád, pokud to tak je, protože všelijakých narážek na téma kdo by měl a kdo by neměl stavět a podobně, jsem už za ty roky slyšel víc než dost. A byl bych nerad, kdyby se tím stavitelé nechávali do budoucna ovlivňovat.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vladimír.K
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 13:27:29

Kubajzzi založ si na obecné principy vlastní vlákno tady seš OT.
Dále jen k závodu Moravského poháru.

Já být moderátor tak toto vlákno které jsem založil promažu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 14:58:48

No, ke kritice tady vyzval dotazem na negativa Kicmis dvě strany zpět, jinak bych nic nepsal. Tak tedy pardon, vím, že se to špatně snáší, netušil jsem, jaké to vzbudí vášně.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PetrŠ
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 16:21:05

Už se to tady několikrát řešilo a stejně to nemá řešení kdo má stavět a kdo ne. Nikdo tady nikomu nic nezakazuje a ani neznevýhodňuje. Bylo to jen naše dobrovolné rozhodnutí. Na jednu stranu dát si s tím práci a udělat závod ,postavit trať a potom se neklasifikovat je na hovno. Na druhou stranu zase postavit trať, pamatovat si vzdálenosti a potom si stoupnout na bednu taky není vůči ostatním fér. Co je lepší????? No je vidět že to nemá řešení. Pokud ale někdo chce postavit trať a nenechá se klasifikovat je jen jeho věc a jeho rozhodnutí. Není třeba mu to vyčítat! Ale respektovat. To že má nejvíc bobů a nepostaví se na bednu za ten závod, ale nechá si to započítat do celkového hodnocení neznamená že má vyhranej celej Mor. Pohár. To se musí snažit víc. ;) Když se budeme navzájem víc respektovat, nehádat se a necháme to na každém klubu či osobě jak uzná za vhodné, tak nám bude mnohem líp!!! :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mates444
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 16:57:32

Pěkně napsáno. Naprostej souhlas.
Já osobně jsem byl ze stavby vždycky tak dopletenej, že jsem si s jistotou pamatoval tak 4 sklopky.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kicmis
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 17:23:19

Můj dotaz tady rozpoutal opět vášně. Plně stojím za tím co napsal Svako a PetrŠ. Jednotlivé závody jsou plně v režii pořadatelů a také na dohodě klubů pořádajících Moravský pohár 2018.

Mrzí mne, že tady vznikají žabomyší války a nikdo neřeší proč každým rokem ubývá střelců, jak HFT více zpopularizovat.
Proč tu máme růžové a modré forum, stránky Cafta, WHFTO, proč jsou tady skupiny Alexus, Jelen tým, Cafta, ostatní kluby, přitom jsou to všichni milovníci vzduchové střelby a střelby HFT.

Je rozdíl zda se řekne staviteli tratě "Je to na ho... , máš to špatně" nebo říci "Bylo by lepší to udělat tak a tak přinese to to a to", jak to zaznívá na forech a pak to vyvolává vlny emocí.

Prosím o ukončení diskuse v tomto foru Skalice a případné náměty a odpovědi pište do příslušných témat.

Děkuji
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mandy
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 18:30:47

Oldo, říkal jsem si, že to tady nebudu komentovat, ale teď už mi to nedá. A jako vždy nebudu politikařit, takže rovina.

Pokud se někdo vzdá ve prospěch jiného medaile a napíše do výsledkové listiny "trénink", je to jeho věc. Ale pokud si ten samý člověk připíše body (procenta) do "poháru" a ty se mu budou počítat, je to šaškárna a trapné gesto.

Zjevně není náhodou, že to je ten samý člověk, který odmítá přijmout a řešit protesty závodníků, takže čemu se vlastně divím.

A pokud se jedná o úbytek střelců HFT, tak to je další otázka... Jistě o tom budeme mluvit na VH. A jistě budeme mluvit i o tom, jak se kdo chová vůči spolku CAFTA, kterého jsme členy, sponzorům apod.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
John Steele
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 18:50:05

Ostatní to ale vidí jinak dle komentářů a seznamu přihlášených. Za šaškárnu bych považoval pohár Cafty a za trapné gesto snahu manipulovat lidmi, kteří mají vlastní názory a rozum.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PetrŠ
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 18:50:37

:lol: :lol: :lol: A jezdit na Moravu stavět trať, vyhrát závod a postavit se na bednu to není šaškárna? Nechat se poplácat po zádech jakej jsem borec. To bylo opravdu férové gesto a výhra. Jo sorry, to byla vlastně jen výpomoc. :lol: :lol: :lol: Taky jsem se chtěl udržet ale po tom co napsal mandy už ne.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mandy
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 19:16:05

Asi si zapomněl na to, že VY jste se tehdy na Libora se stavbou vykašlali.... A nebýt mě, trať by nestála vůbec. Nemluvě o tom, že tratě běžně nestavím, takže tento argument je fakt vtipný. A druhý den, když se zveřejnili vzdálenosti a všichni měli stejné šance jsem stejně vyhrál. Takže fakt argument. :lol:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kicmis
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 19:25:40

Je to náš Moravský pohár a naše pravidla.

Končím a už se nebudu zde více vyjadřovat.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 19:27:55

John Steele píše:
Ostatní to ale vidí jinak dle komentářů a seznamu přihlášených. Za šaškárnu bych považoval pohár Cafty a za trapné gesto snahu manipulovat lidmi, kteří mají vlastní názory a rozum.

Tak to bych si rád nechal vysvětlit, proč byl Pohár Cafta šaškárna?
Mě spíš jako šaškárna připadá momentální systém takzvaných nominačních závodů, kdy dosud (v polovině roku!) nikdo ani neví, kdy který bude a co se vlastně do nich bude počítat, jelikož se reprezentační komise není schopna domluvit, a to jsou tam jenom 3 lidi. Takže nikdo ani neví, jak si má naplánovat účast. Podle mě Pohár Cafta byly velmi dobře organizované akce, které pořádaly jednotlivé kluby napříč celou republikou - každý klub jeden, takže aspoň byla příležitost se navzájem navštěvovat, ovšem asi to všichni nepochopili, všichni viděli jenom to, že se část startovného použije na společné konto, z kterého se financují třeba výjezdy do zahraničí a další věci pro kluby, které mimochodem několikanásobně převyšovaly příjmy z poháru...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 19:36:08

mandy píše:
Asi si zapomněl na to, že VY jste se tehdy na Libora se stavbou vykašlali.... A nebýt mě, trať by nestála vůbec. Nemluvě o tom, že tratě běžně nestavím, takže tento argument je fakt vtipný. A druhý den, když se zveřejnili vzdálenosti a všichni měli stejné šance jsem stejně vyhrál. Takže fakt argument. :lol:


Jo, to už je fakt sranda. Kdyby tam těch 300km nepřijela půlka České sklopky den předem pomoct a postavit trať, tak se ta akce vůbec nekonala. Ale z pohledu některých lidí to byla šaškárna a nefér jednání... To se nedivím, že někteří stavěči radši odmítají střílet, než aby pak poslouchali tyhle kecy, jak někde trefili sklopku co postavili.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mandy
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 19:47:45

kicmis píše:
Je to náš Moravský pohár a naše pravidla.

Končím a už se nebudu zde více vyjadřovat.


A to je ten problém "VAŠE PRAVIDLA" a "VÁŠ MORAVSKÝ POHÁR"... Pravidla, jak se to právě hodí a respekt žádný. Jak jsem psal, prostě šaškárna.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mates444
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 19:54:48

Já si myslím, že počty přihlášených na různých závodech po republice nám už druhou sezonu jasně ukazují, kde jsou poměry v pořádku a kde ne.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 20:00:45

Tím zřejmě myslíš akci v srpnu v Cholticích, kterou pořádá Cafta, že jo?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PetrŠ
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 20:02:31

Na Libora co vím tak se nikdo nevysral! Vy jste byli domluveni už dopředu. Pýtrse jste poslali pryč že si to postavíte sami! A byl to pohár CAFTA. V Jeseníku jsou tři co to mohli stavět. To že se nedomluvili mezi sebou je jejich problém. Já Liborovi zapůjčil sklopky. Nic víc nechtěl. Kdyby řekl nemám problém pomoct, ale rozměřovat to nebudu. Každej to vidíme jinak. Je škoda že se to takto hrotí.
Je mě u prdele jestli je na závodě 20 střelců nebo 200. Důležité je že se všichni baví a není žádnej průser.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vladimír.K
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 20:22:06

Mandy napiš mi jak to myslíš s těmi sponzory.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mandy
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 20:43:52

Libor by ti zřejmně řekl úplný opak.

Každopádně Pohár CAFTA měl svůj smysl, řád a pravidla. To, že jej nekteří představitelé moravských klubů ignorovali a pomlouvali je jiná věc. Možná to má souvislost s výrokem "Můj závod, moje pravidla-protest nepřijímám".

A díky CAFTA se mnoho z nás podívalo (mnozí možná poprvé) do zahraničí. Nebýt CAFTA, mnoho lidí by nikdy nevidělo mezinárodní závody.... A nebýt CAFTA nebylo by zde mnoho sponzorů, které pravidelně využíváte...

A upřímně, jen díky CAFTA se tady teď na tomto fóru svobodně vyjadřujete.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
martin k
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 21:05:09

Kubajzz píše:
Tím zřejmě myslíš akci v srpnu v Cholticích, kterou pořádá Cafta, že jo?

Řekl bych, že spíš myslel závody České Sklopky a podobně, ale mluvit za něj nebudu ;) :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 21:17:04

No, já jsem tady slyšel, že největší zlo je Cafta... :o
Pokud porovnával Moravský pohár s naší klubovkou, tak to je pro mě čest! :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kravjec
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 22:19:59

No mně připadá že cokoliv tady uděláme a myslím že dobře, tak to musíš Kubo vždy něčím shodit jednou to jsou kecy o nepřestavěné trati z nočního závodu teď zase to že si kluci nevylezli pro placku,příště se zase něco najde.Zvláštní že ty Cafta závody byly na tak vysoké úrovni že skončily,možná i pro to že je pro vás už nikdo nechtěl pořádat ale to už se tady probralo xkrát.Prostě to co není podle tebe a Mandyho tak je hned špatně.Vím že jsi toho pro HFT za ty roky udělal hodně ale tímhle to totálně zhazuješ.



Jo a prosím tě pod nickem mám pořád že jsem člen Cafta ale nejsem neb jsem nezaplatil a nehodlám to udělat tak mě klidně vyřadte z evidence.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kubajzz
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 22:57:59

Jirko, to je právě ten problém, že si lidi jakoukoliv kritiku berou osobně.
Jinak Pohár Cafta skončil především proto, protože mě a lidi kolem mě, už nebavilo sledovat, jak si někteří lidi berou s otevřenou náručí věci za desetitisíce, nechávají si platit startovné na závodech v zahraničí, a současně přitom vykřikují o vybírání výpalného, když se měli jednou za rok podělit s ostatními o startovné z jednoho závodu, k čemuž je notabene nikdo nenutil a dělali to dobrovolně.
Přitom nám v České sklopce nedělalo problém pořádat pro Caftu i 4 závody ročně, dokonce i přispívat podílem i z dalších závodů pro Caftu - a tudíž pro všechny, co z toho profitovali.
Na závodech se každý tetelil na pistole, pušky a optiky, které věnoval spolek do tomboly, ale největší zlo je co? No přece Cafta...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mandy
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 23:46:10

A to se změní, protože my chceme HFT táhnout dál. Osobně se na všechny kritiky těším na VH.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kravjec
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: stř 09. kvě 2018 23:59:55

Tak to držím palce
Cafta nebyla špatná myšlenka bohužel jí ublížilo spoustu dle mně špatných rozhodnutí kolik měla a má členů musíte vědět vy mně už je to jedno já mám HFT okrajově jako relax a setkání s prima lidmi.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mandy
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: čtv 10. kvě 2018 0:40:56

A to je ten problém... Ačkoliv jako člen CAFTA můžeš ovlivnit dění v CAFTA a aktivně se podílet na mezinárodní politice CAFTA, neděláš to.
Místo toho nepřímo souhlasíš s ohýbáním pravidel HFT.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kravjec
Předmět příspěvku: Re: Skalice 5.-6. 5.2018 II kolo moravského poháru HFT
PříspěvekNapsal: čtv 10. kvě 2018 11:34:28

Mandy jaké pravidla se to přesně ohýbají ať jsem v obraze čemu že to napomáhám

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak tím to zatím končí. :wink:
Pokud to stihnu, dám sem pokračování.


Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
kravjec
Příspěvky: 463
Registrován: 01 dub 2014 20:00

Re: Co se děje v okolí

Příspěvek od kravjec » 10 kvě 2018 16:03

To že to tu taháš je fakt trapárna :(
Walther LG 300 Alutec,Burris Timberline
Uživatelský avatar
Jura
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2013 19:59

Re: Co se děje v okolí

Příspěvek od Jura » 10 kvě 2018 21:52

Souhlasím s Kravjec tohle sem nepatří :oops:
Daystate Huntsman Regal .177 + MTC Genesis HMD
Anschutz 9015 FT + Burris Timberline MD
Air Arms Pro Sport + Sightron S3 MMD
Weihrauch 97 + Discovery HD 10x44 SFIR
Weihrauch 98 + Hawke Sidewinder 10x42 MMD
http://jelenteam.webnode.cz/
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se děje v okolí

Příspěvek od Alexxxus » 11 kvě 2018 01:51

Oldo dobrý teď jsem přitáhl domů a už se zase směju :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Odpovědět