Co je to za naboj 221 Fireball a za jakou cenu se da sehnat.

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Tomas

Co je to za náboj 221 Fireball a za jakou cenu se dá sehnat.

Příspěvek od Tomas » 16 lis 2005 21:37

Zdravím včera jsem byl v Uherském Brodě, mají tam akci na kulovnici 527 v ráži 221 Fireball cena je 9980.- plus 100ks náboju zdarma, ale řekla mi že není určena na Náš trh, takže tato ráže se moc nevyskituje a je dost drahé, tak zda někdo toto střelivo už viděl někde v obchodě a za jakou cenu , dík Tomáš.


MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

Re

Příspěvek od MARKONY » 16 lis 2005 23:41

Skus napsat do www:BVS.cz snat ti poradi ale osobně si myslim že bude dosti draha a vzacna asi bych do toho nešel do tehle raže.
Návštěvník

Je to jedna z tisíců úprav nábojů třídy 5,56

Příspěvek od Návštěvník » 17 lis 2005 02:52

Ač značena 221 (jediné číslo, které ještě bylo volné), používají se střely průměru 0.224 palce. Koho baví přebíjet a mít něco extra, koupí si to. U nás střílení těmito rážemi není až tak rozšířené, nechápu toho, kdo by do této ráže šel se zdůvodněním jako ty, tedy že mu to v CZUB nabídli. Hilzny budeš špatně shánět nebo budeš pomocí LEE matric roztahovat jiné drahé hilzny, aby sis vystřelil. Díly na tu zbraň za pár let neseženeš atd.
tomas

Příspěvek od tomas » 17 lis 2005 09:49

Dík, asi do toho nepůjdu zjistil jsem, že ty náboje do kulovnice v této ráži stojí kolem 46.- korun kus, tak si myslím, že nejsou normální, potom ta puška je na parádu, čau Tomáš.
Odpovědět