Co doporucite ke koupi za zbran do 30tis. Kc?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

mcever4

Co doporucite ke koupi za zbran do 30tis. Kc?

Příspěvek od mcever4 » 24 bře 2006 23:39

zdravim,
mozna ze to tu jiz bylo mnohokrat probrano, kdyz tak se nezlobte, ale potreboval bych poradit s vyberem zbrane. V obchode mi nabidnou vetsinou to co jim lezi dlouho na sklade a potrebuji se toho zbavit. Radeji se zeptam lidi kteri maji zkusenosti.

pouziti: na obcasne noseni, strelba 1x tydne strelnice
strelivo: 9mm luger
cena: do kolem 20 000, max 30 000
dostupnost prislusenstvi a nahradnich dilu

chtel jsem chodit po strelnicich a vybirat, ale vetsinou pistole z kterych bych si rad zastrilel na strelnici nepujcuji.

Mohl bych vas tedy poprosit o nejake nazory ? Prosim uvedte znacku, typ, jake ma zbran prednosti a cenu.

predem dekuji


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 25 bře 2006 06:02

To tema jsem prejmenoval (kvuli inovaci) a zatim nechal.

Nicmene nevim, zda se nekomu bude chtit znovu resit to, co se tu jiz premilalo (jak sam rikas) Xkrat.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 25 bře 2006 06:42

To Ti nikdo nemůže poradit, protože jen ty sám si musíš vybrat zbraň která Ti sedne. Každej Ti bude radit tu svoji, ale pak si stejně vybereš podle svýho.
Ivo

Příspěvek od Ivo » 25 bře 2006 11:06

Jediná rada zní:kup si to ,co se ti líbí.
Ondra

Příspěvek od Ondra » 25 bře 2006 14:44

Anebo si kup cokoliv do 30 K!!! :lol:
pistolník

Příspěvek od pistolník » 25 bře 2006 17:16

v cenové relaci 20-30 000 jsou skoro všechny, sig okolo 30 (sig pro okolo 20), glock, walter steyer, H&K okolo 20.
Nebudu ti doporučovat nic konkrétního, jediná rada je jdi do obchodu a vše co tam maji si osahej a až budeš mít trochu jasno a budeš se rozhodovat jenom mezi dvěma nebo třema najdi někoho ochotnýho kdo s tebou zajde na střelnici a zkoušej.
Ja řeším něco podobnýho, největší problém je zkouška na střelnici. Pokud je to obchod ve městě máš smůlu (obešel sem všechny obchody v okolí a někde namě čučely jako na osla se slovy pane to má přece záruku 2 roky co chcete zkoušet). Podle mě pokud nezkusíš chování při střelbě a jenom zkoušíš jak to sedí v ruce v obchodě tak je to špatný a můžeš toho posléze litovat.
Jediný řešení je předváděcí akce nebo střelnice s prodejnou kde budou ochotní a nechají tě před prodejem vystřelit.
Uživatelský avatar
skemro
Příspěvky: 136
Registrován: 09 úno 2006 01:41
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skemro » 25 bře 2006 20:28

no a skus si vyskusat aj skovensku K100, mne sa celkom paci.No kazda ruka je ina a nemusi ti sadnut.K 100 je ale lacna a kvalitna takze ti este zostane dost penazi na naboje :wink:
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 26 bře 2006 08:18

S pistolema, který se vyrábějí jen krátce bych byl opatrnej, viz CZ G2000. Vylítla do prodeje, všechny odborný časopisy an ni pěly ódy jak je to super pistole a dnes po ní neštěkne ani pes, protože je to šmejd...
tombr.a
Příspěvky: 160
Registrován: 03 úno 2006 17:07
Bydliště: Brno

Příspěvek od tombr.a » 26 bře 2006 11:13

To by mě zajimalo co jsi si chtěl na střelnici pujčit že to tam nemaji :?:
Vik

Příspěvek od Vik » 26 bře 2006 13:26

Zrejme cokoli jineho nez CZ a glock:)
I vystrelit si ze siga zvlastnejsi raze nez 9mmL byva obcas problem. Aspon takovou zkusenost sem ziskal. Pistole Taurus,HK,Steyer... ani nemluve.A v obchodech co sem videl velmi casto nebyva lip. Jedna vytrina cezet, druha glocku, par walthru pro osvezeni, a jinak "leda objednat, pane"
Nejlepsi je asi cekat az bude nekde predvadecka dane znacky, treba na Leiku je furt neco. A nebo do toho prastit. Ono, da se to taky prodat, ze.
A vetsina modernich znacek je na stejne urovni, a miva velmi casto v podobnych razich podobne chovani, kdyz clovek nema nastrileno deset tisic ran, ani mu to neprinde.
Ivo

Příspěvek od Ivo » 27 bře 2006 09:53

Technicky není možné mít na prodejně všechny pistole k vyzkoušení.To není nikde na světě,alespoň jsem se s tím nesetkal.Zkus si zajít do prodejny aut a kolik jich dostaneš ke zkušební jízdě?Po druhém tě poženou až na ulici a tam se utrácí daleko víc.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 27 bře 2006 11:45

No já mám nejlepší zkušenosti s prodejnou paní Brýmové v Praze. Je pravda, že tam si zbraň nevyzkoušíte, ale do ruky by Vám jí snad půjčit mohli... Jenom je potřeba mít štěstí a natrefit na ochotného prodavače.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 27 bře 2006 12:49

Pokud jde o Glocky a pokud jsi z Prahy, tak zrovna probiha prevadeci akce ve Streleckym servisu na Sporilove http://www.streleckyservis.cz/ a bude probihat az do stredy. Bezplatne vyzkouseni glocku. JInak to chce opravdu sledovat predvadeci akce. V Plzni na Leiku toho taky delaji dost.
Marksman

Příspěvek od Marksman » 27 bře 2006 13:23

Alfonss píše:S pistolema, který se vyrábějí jen krátce bych byl opatrnej, viz CZ G2000. Vylítla do prodeje, všechny odborný časopisy an ni pěly ódy jak je to super pistole a dnes po ní neštěkne ani pes, protože je to šmejd...
S opatrnosťou s krátko vyrábanými pištolami máš pravdu ale CZ G2000 nevychválilo žiadne zahraničné periodikoum ako G&A, Visier a ModernSurvival v tom má K100 malinko navrh (rovnako ako aj vývoj G2000 bol rýchly ako kométa a vývoj K100 má už za sebou 10rokov :arrow: len neboli financie na začatie výroby)

inak držím palce mcever4-ovi, aby si našiel tú pravú čo mu bude najviac vyhovovať - nech je to akákoľvek značka.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 27 bře 2006 14:14

Netvrdím že K100 je špatná zbraň, jen je na trhu poměrně krátce a proto bych byl opatrnej. Radši bych koupil zbraň, který je jaksi zaběhnutá a má odstraněný dětský nemoci.
Odpovědět