Co doporucite ke koupi za zbran do 30tis. Kc?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

mcever4

strelnice

Příspěvek od mcever4 » 30 bře 2006 22:48

trosku se odvracime od tematu. mam male doplneni ...

... konecne jsem dnes nasel strelnici, kde meli SIG SP2022, samozrejme ze mi tam doporucovali GLOCK 19 a nechali k porovnani. Bylo super si obe zbrane vyzkouset vzit do ruky a postupne si znich vytrelit. GLOCK je pro me zajimava zbran. Je lehka, urcite by byla super pro denni noseni protoze je lehka. Ale stale ji nemohu prijit na chut. Spise me pripomina hracku kde se rekne tady mackej a ono to bude strilet. Strasne jednoducha nenarocna zbran ktera ma spoustu doplnujicich blbinek. Ceny blbinek (vy tomu rikate takticke doplnky :) jsou az prekvapive levne. Ani ta zajimava spoust ktera ma pojistku proti nechtenemu vystreleni me nezaujala. Strilelo se vsak vyborne. SIG SP2022 je bezva zbran. Vsechny veci jdou zlehka a neperu se s ni jako s CZ 75 D Compact. Krasne mi sedla do ruky a vsechny ovladaci prvky byly tam kde bych je hledal.

Jen mam strach z dostupnosti prislusenstvi pro SIG. Na strelnici me ukazovali spoustu doplnku pro GLOCK, ale pro SIG ? Tvarili se jako ze to je vetsi problem, ani ne v tom prislusenstvi sehnat jako v delce dodacich lhut.

Proto jake mate zkusenosti ? Myslite ze se da bez problemu sehnat servis nebo doplnky pro zbrane SIG ?


jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Re: strelnice

Příspěvek od jbiker » 31 bře 2006 08:46

mcever4 píše:trosku se odvracime od tematu. mam male doplneni ...

... konecne jsem dnes nasel strelnici, kde meli SIG SP2022, ...
Mohl by ses dopustit malé idiskrétnosti a prozradit, která střelnice to byla ? Já už zúžil výběr na USP a 2009/2022 a potřeboval bych si někde před konečným rozhodnutím dát pár ran. Nevíte taky náhodou někdo, kde mají na půjčení USP v devítce ?
mcever4

Příspěvek od mcever4 » 31 bře 2006 13:03

jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Příspěvek od jbiker » 31 bře 2006 16:21

mcever4:
Dík! A to mají normálně k půjčení na střelnici nebo jsi musel vypláznout "litr", nebo kolik teď chtějí za ušpinění nové zbraně ?
mcever4

Příspěvek od mcever4 » 31 bře 2006 23:47

Nebyla to nova zbran, byl to SIG ktery tam meli na nejakou predvadeci akci. Celkem jsem zaplatil: 300 Kc za zapocatou hodinu na strelnici, 100 KC pujceni GLOCK, 100 KC pujceni SIG, 5 KC terc :) a cca 150 Kc za naboje.
Odpovědět