Co doporucite ke koupi za zbran do 30tis. Kc?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Marksman

Příspěvek od Marksman » 27 bře 2006 16:18

Alfonss píše:Netvrdím že K100 je špatná zbraň, jen je na trhu poměrně krátce a proto bych byl opatrnej. Radši bych koupil zbraň, který je jaksi zaběhnutá a má odstraněný dětský nemoci.
jj chápem - to ja len, že to nieje prvý krát čo čítam prirovnanie K100 ku G2000 a podľa môjho názoru je to neobjektívne

inak mcever4 má cenový limit dosť vysoko a za to si už môže kúpiť zbraň podľa svojej vôle takže to má jednoduché :arrow: stačí počúvnuť hlas srdca


Viper

Příspěvek od Viper » 27 bře 2006 21:21

No to samé podívej, vyzkoušej a kup. Myslím, že největší výběr by byl na www.stiguns.cz - obchod se střelnicí mají v Blížejově. Já ovšem zatím nemám s tímto obchodem zkušenost, ale podle toho, co mají v nabídce bych to tipnul na hangár pro B-747 nacpaný zbraněmi. Je tu někdo, kdo by případně tuto mezeru v mých vědomostech doplnil?
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 27 bře 2006 23:11

Viper píše:No to samé podívej, vyzkoušej a kup. Myslím, že největší výběr by byl na www.stiguns.cz - obchod se střelnicí mají v Blížejově. Já ovšem zatím nemám s tímto obchodem zkušenost, ale podle toho, co mají v nabídce bych to tipnul na hangár pro B-747 nacpaný zbraněmi. Je tu někdo, kdo by případně tuto mezeru v mých vědomostech doplnil?
Zdravím

firmu vm custom znám osobně, ikdyž sám bohužel zbraň od nich nemám. Ale budu se snažit. Je to nejlepší dodavatel STIček v ČR a jeho zbraně, které jak staví tak i ladí jsou opravdu zbraně vysoké kvality na celý život. pár jsem jich měl v ruce a klobouk dolů. Staví zbraně i pro střelecký sport. Pokud bych kupoval STI tak jedině od nich. Jinak ne nemají hangár narvaný zbraněmi, ale dokáží je jak dovézt tak i postavit. Stavbu zbraně konzultují se zákazníkem a navrhují jaké použít součastky. Jinak když sre kouknete na ceníky tak dokáží zbraně i levněji, než konkurence. NEJSOU TO PŘKUPNÍCI, ale i příímí dovozci. Jinak jejich stavěné a laděné zbraně jsou hodnoceny na úrovni Mercedesu. Konec konců ajk majitel tak i jeho manželka jsou vynikajícími střelci, kteří získali tituly i v zahraničí. Navíc je tu to, že majitel nejen že střílí,a ale jako Ing, pracoval hodně dlouho ve zbrojní problematice. Jednání je velice solidní a opravdu dokáží poradit. Sám jsem jejich pomoc parkrát potřeboval a vždy pomohli.
S pozdravem
Jaroslav
selag
Příspěvky: 167
Registrován: 02 zář 2005 13:52

Příspěvek od selag » 29 bře 2006 18:12

Souhlasím s Jaroslavem. Včera sem si z Blížejova přivezl STI Range Master v 9x19. Nádherně udělaná pistolka, co nemá chybu. Jenom se případný zájemce musí připravit na relativně delší dodací lhůtu. Ale čekání se opravdu vyplatí. Jsem spokojený a ze zbraně prostě nadšený. Všem můžu jen vřele doporučit. Ale jak už sem psal, případný zájemce se musí obrnit velkou dávkou trpělivosti :wink:
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 29 bře 2006 18:18

selag píše:Souhlasím s Jaroslavem. Včera sem si z Blížejova přivezl STI Range Master v 9x19. Nádherně udělaná pistolka, co nemá chybu. Jenom se případný zájemce musí připravit na relativně delší dodací lhůtu. Ale čekání se opravdu vyplatí. Jsem spokojený a ze zbraně prostě nadšený. Všem můžu jen vřele doporučit. Ale jak už sem psal, případný zájemce se musí obrnit velkou dávkou trpělivosti :wink:
Blahopřejim k tomu skvostu. Vím mají delší čekací lhůty, ale uvidíš , že jsi neprohloupil. Navíc, ale máš postaráno o zbraň do budoucna on Ing Martínek poskytuje i pomoc a řešení případných problémů-může si to dovolit, zatím žádné pokud vím nebyly, ale vyjde vždy ochotně vstříct. Pár věcí jsem s ním řešil. Tak pak napiš jak dopadne střelba a fotka by byla taky dobrá.
Přeji hodně zdaru a radosti
Jaroslav
selag
Příspěvky: 167
Registrován: 02 zář 2005 13:52

Příspěvek od selag » 30 bře 2006 06:58

Důkladné prověření střelbou plánuji na víkend. Základní zkouška byla už v Blížejově. Pár ran, ale naprostá pohoda. :D Foto dodám odpoledne.
selag
Příspěvky: 167
Registrován: 02 zář 2005 13:52

Příspěvek od selag » 30 bře 2006 09:21

Tak tohle je můj přírustek. Omlouvám se za kvalitu, bylo to foceno ve velkém spěchu :oops:
Přílohy
STI Range Master 9x19 020.jpg
STI Range Master 9x19 023.jpg
STI Range Master 9x19 026.jpg
Naposledy upravil(a) selag dne 30 bře 2006 12:25, celkem upraveno 1 x.
Luger
Příspěvky: 51
Registrován: 08 led 2006 12:41
Bydliště: BK

Příspěvek od Luger » 30 bře 2006 11:00

Máš to i na závodění nebo jenom na mazlení ?
selag
Příspěvky: 167
Registrován: 02 zář 2005 13:52

Příspěvek od selag » 30 bře 2006 12:19

Luger: Chci s tím střílet závody KVZ. Základní kapacita zásobníku je 9 ks, mám objednány i na 10 ran. Prostě to bude o častějším přebíjení. Na druhou stranu můžu něco času ušetřit při přenosech - chová se to jak malorážka :-) A na mazlení taky! :oops:
Ale abych tady nebyl úplně OT tak doplním - do 30 000,- Kč to teda není :lol:
Luger
Příspěvky: 51
Registrován: 08 led 2006 12:41
Bydliště: BK

Příspěvek od Luger » 30 bře 2006 12:58

Myslel jsem, že v 9mm Luger to má větší kapacitu. Jinak, mazel je to pěknej.
selag
Příspěvky: 167
Registrován: 02 zář 2005 13:52

Příspěvek od selag » 30 bře 2006 13:18

V základním provedení 9+1, zvětšená kapacita zásobníku 10+1. Je to klasický jednořaďák. :-)
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 30 bře 2006 15:11

no abych pravdu rek tak hezci pistole se jen tak nevidi a u STI je jasne ze jak vypada tak je i kvalitni :!: je mooooc fajnova, taky je to muj tajny sen do budoucna :D jenom mozna- je to o osobnich zasadach ale ja bych takovou krasavici nedegradoval 9x19 ale pekne plnotucnejch .45 ACP :wink:
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 30 bře 2006 15:34

PB píše:no abych pravdu rek tak hezci pistole se jen tak nevidi a u STI je jasne ze jak vypada tak je i kvalitni :!: je mooooc fajnova, taky je to muj tajny sen do budoucna :D jenom mozna- je to o osobnich zasadach ale ja bych takovou krasavici nedegradoval 9x19 ale pekne plnotucnejch .45 ACP :wink:
Je to opravdu krasavice. Dle mého názoru je hezčí než serie II a to právě tím dlouhým rámem. Můj sen je EDGE a to jak v 9 tak i v 45. První bude v 9tce. Střílel jsm z Tacticala v 9tce a střelba skutečně opravdu nádherně klidná. A pak už bych nic jiného asi nechtěl. :D :D :D
selag
Příspěvky: 167
Registrován: 02 zář 2005 13:52

Příspěvek od selag » 30 bře 2006 19:24

Díky za pochvalu :D Zítra odpoledne vyzkouším důkladněji střelbou. O zážitky se podělím. Myslím, že ráže 9 mm není degradace této zbraně. Jde jenom o osobní preference a účel použití :) Ale každý může preferovat jinou ráži - ať už bude jaká chce, kvalita zbraně bude zachována :D
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 30 bře 2006 19:33

selag píše:Díky za pochvalu :D Zítra odpoledne vyzkouším důkladněji střelbou. O zážitky se podělím. Myslím, že ráže 9 mm není degradace této zbraně. Jde jenom o osobní preference a účel použití :) Ale každý může preferovat jinou ráži - ať už bude jaká chce, kvalita zbraně bude zachována :D
Ona to není degradace zbraně to je trochu US přístup oni se na to tak dívají stím, že zbraň byla původně vyvynuta JB pro náboj 45 ACP a historicky to tak bylo, takže jejich pohlad je silně ovlivněn tradicionalismem. Nicméně je jedno jaká ráže to je a 9tka je příjemná. Kvalita ani hodnota zbraně tím neklesá. A kdo z takového aparátu nestřílel právě tu 9tku tak opravdu neví co je to za krásu.
Tak si ji pořádně užij jak při střílení tak i při mazlení
Jaroslav
Odpovědět