Clanek o zbranich - pro zajimavost

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 27 úno 2009 17:19

Jo, řekl jsi to moc hezky.


retis
Příspěvky: 59
Registrován: 23 led 2009 21:55
Bydliště: jihočech

islám a šaríja

Příspěvek od retis » 27 úno 2009 22:12

Araby nemám sice rád, ale každá společnost má něco pozitivního.

Heslem “oko za oko” se řídil soud v íránském Teheránu. Zločince, který vychrstl své oběti do obličeje kyselinu a tím ji oslepil, čeká stejný osud - kat mu vypálí oči kyselinou. Napsal to server Yahoo s odvoláním na několik íránských deníků.
Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 02 bře 2009 14:58

Nevěděl jsem že v muzeích za vitrínou sou funkční zbraně. viz:http://zpravy.idnes.cz/zlodeji-ukradli- ... 7_krimi_js
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 02 bře 2009 17:07

V muzeích jsou většinou znehodnocené zbraně. Většinou je znehodnocení provedeno nějakou barbarskou metodou
:( :( :(

Nejvíc mě pobavila zmínka o tom, že Řekové mají koule, když demonstrují. Berte to, co vám napíšu, jako zkušenost někoho, kdo žil v Řecku asi tři roky, pracoval tam, mluví řecky a Řekům vesměs rozumím.

To, co předváděli Řekové bylo typicky řecké divadlo. Spousta emocí, nářky nad hroby, ale skutek, utek. Řeci jsou milí lidé, kteří umí vařit bezva kávu, dělají famózní čokoládu, bezva jídlo a saláty a umí si užít život. Na druhou stranu, Řekové jsou hodně temperamentní - Skoro jako Turkové. Hodně rychle se dokážou rozčílit (to, co u nás řešíme mávnutím ruky, oni velmi silně a nahlas komentují, facky nebývají mnohdy vyjímkou) a vyvztekat, ale mají-li něco řešit (třeba svrhnout vládu, nastolit demokracií, svrhnout demokracií, svrhnout diktaturu..), nebo něčeho dosáhnout, dokáží to jen ve chvíli vrcholného nasrání celého národa, a to se stalo jen 3x v historii (osvobození s Tureckého područí, boj proti Hitlerovi, svržení vojenské diktatury).
Takže to nejsou koule, to je nátura.
A proč si politici dělají s Čechy, co chtějí? To je prosté: Češi mají strašně nízké sebevědomí. Dík ušlápnuté výchově a nedostatku reálných zkušeností života v demokracii si nechají nabulíkovat cokoliv a bojí se i zvednout hlas. Což není dobře. Pak stačí pár pěkných citátu Klause, Topolánka, nebo Paroubka o nutnosti klidu na ulicích a je po bouřích.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 02 bře 2009 17:13

Já žil v řecku půl roku.
A s tím co říkáš se dá v podstatě bez výhrad souhlasit.

Ale kdyby Češi měli temperament alespoň jako Řekové, tak věřím že by tu bylo líp.

A tak nějak spíš mě to mrzí než že bych se o tom chtěl dohadovat.
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 02 bře 2009 18:38

Já osobně si myslím, že čechům opravdu schází sebevědomí. Jiné národy by, v naší situaci, už ječely jako sirény, stávkovaly by a kdovíco ještě. U nás těžká pohoda, jen kecy u piva. To dělají jen lidé, kteří si nevěří natolik, aby vstali a začali jednat. Ono, na ulici se nikdy nic moc dobře nevyřešilo, ale někdy se nedá nic jiného dělat.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 02 bře 2009 19:47

Asi to je jako v ptačím hnízdě.
Ptáče které nejvíc křičí dostane nejlepší žížaly.

Když budou nejvíc křičet Rómové, dostanou Rómové.
Když budou nejvíc křičet Komunisti, dostanou komunisti.

Běžný Čech křičet nebude, protože je vycepovanej a zvyklej držet hubu :twisted:
Rómové se prej vycepovat nedaj a Komunisty nikdo necepoval :twisted:
Hehe, no nevím co je na tom pravdy :twisted:
Odpovědět