Clanek o zbranich - pro zajimavost

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 13 led 2009 11:11

no tak nějak bych si to představoval,navíc bych ten svazek roztočil,ovšem nějak se mi to nezdá, měl by to zhodnotit někdo na základě praxe,taky by se to mělo vyzkoušet na zvířatech.


Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 14 led 2009 09:13

Nepochybuj o tom, že to nejen vědci-lékaři nebo vývojáři zbraní či sami aplikující policajti ale i devianti na zvířetech testovat začnou. Zda se někdo o zjištěná data zde podělí, nejsem si jist.

Až ve Tvém okolí začnou sousedům slepnout hlídací psi, krávy na pastvinách budou dementně cyklicky vrážet do elektrického ohradníku protože ho prostě neuvidí, nevycházej ven bez spec. ochranných brýlí a věz, že doba nového temna právě započala.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 14 led 2009 10:25

no,mně se nezdá být dostatečný výkon v mW na to,co je požadováno.Laserové ukazovátko by nikdy nepustili do prodeje,pokud by se tím děcka ve škole mohly oslepit.Na těch záběrech z Řecka byl poměrně široký zelený pruh,takže to muselo být něco většího.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 14 led 2009 13:07

Tu sa o laserové ukazovátko viac-menej ani nejedná...
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 08 úno 2009 21:52

Naplánované války na které se asi můžeme těšit:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 6728&hl=cs
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 17 úno 2009 11:37

Hele a už se to začíná plnit:

http://www.novinky.cz/clanek/161567-izr ... ecnou.html

A tohle je na pováženou:
http://zpravy.idnes.cz/do-ceska-se-dost ... domaci_abr

Rakušáci dodávaj Čechům smrtící vakcínu, tak s kámošema na nás zkoušeli Cyklon B, takže ptačí chřipka nás snad nerozhází..... :roll:
Uživatelský avatar
Bendis
Příspěvky: 572
Registrován: 22 srp 2006 10:32
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

k

Příspěvek od Bendis » 17 úno 2009 11:41

koukam že taky máš jako domovskou stránku seznam 8) vše sem četl

Cyklon B se dá normálně koupit, nic specálního to není :lol:
Bushnell Elite 3200 4-12x40AO osnova Ballistic + HW77 4,5mm http://forum.gunshop.cz/download.php?id=6556
Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 17 úno 2009 21:56

ale také o sabotáže a vraždy klíčových postav íránského jaderného programu.Podle analytika americké soukromé zpravodajské služby Stratfor Revy Bhalla je hlavním cílem zavraždit klíčové představitele programu. "Při spolupráci USA a Izraele mohou být tajné operace zaměřené jak na eliminování klíčových osob zapojených do jaderného programu, tak na sabotování řetězce dodávek,“ řekl Bhall.
Jak je tohle v dnešní době ještě možné? Copak to těm židákům bude procházet pořád?! Vždyť už vraždí 60let,svině jedny!
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 19 úno 2009 22:17

já židy rád nemám,ale když se podívám na mapu,tak těch 3000 km pro radioaktivní oblak zase tak daleko není.Takže těm iráncům jejich jaderný program nepřeju a už vůbec si nepřeju aby tam ti hadráci arabští začali jadernou válku.Takže jestli tam chcou židi vraždit,tak jen ať vraždí.Samozřejmě kdyby bylo ve hře něco jiného,mluvil bych jinak.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 19 úno 2009 22:23

Dokud se tam nevymlati, nebude tam klid. A jestli se maj mlatit, tak tam radsi uvidim zidaky nez arabace. A je to - jednoduche, ze? :D
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 23 úno 2009 14:25

Docela posun tématu.
Nebo snad židí agenti budou funďácké A-bombostrůjce oslepovat na dálku zelenými laserovými diodami? . . . no, řešení by to bylo :wink:


Ale aspoň vidím, že moje starosti: zda si zkráceného semi-auto Kalacha na hraní koupit už na jaře nebo až na podzim (tj.: posun radostí pro hrozbu krize, jež růst HDP sníží z 6% jen na 2%), není ta nejhorší nejistota, které nyní lidé čelí.
HB

Příspěvek od HB » 26 úno 2009 21:16

epetr2008 píše: Jsou to stejné hodnoty, které oceňuji na Arabech, kteří fanaticky bojují.
Také nemusím schvalovat jejich věc, ale vážím si jejich odhodlání a bojovnosti.
Jestli na Arabech ocenujes jejich fanatickou valku ve jmenu Allaha, to ze pri te fanaticke odhodlanosti hlasaji, ze strucne "kdo neveri v Allaha, zemre" atd., tak si laskave dej poradne studenou sprchu, aby ses VZPAMATOVAL. A pokud si o tomhle chces rozsirit obzory, doporucuji ti se podivat na nasledujici linky. Mohl by ses totiz jednoho dne sakra divit, az se ti tihle Arabove rozlezou po Evrope a budou chtit ovladnout svet ve jmenu Allaha.
FITNA a Wake up Europe si pust pro zacatek a Uloupene Kosovo doporucuju jakbysmet:
http://www.chceteje.cz/download.html

EDIT: Jeste neco o Islamu:
http://pravdaoislamu.cz/
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 26 úno 2009 21:25

Z taktickeho hlediska lze ocenit jejich zanicenost v boji, z moralniho hlediska bych jejich snahu ocenil leda kulkou do hlavy - styl boje "padni komu padni" proste neuznam a i kdybych byl v pozici partyzana, nikdy bych se nesnizil k utokum na VLASTNI civilisty, nebo NEDEJBOZE rezat hlavu lidem, co prijeli moji zemi pomoct. Sorry, ale souhlasim s HB
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 26 úno 2009 22:18

HB mi cpe do úst něco, co jsem neřek a proto musím reagovat.

Kde v tom co jsem napsal našel, že schvaluju Islám nebo jejich metody????
Oceňuji bojovnost jako takovou.
Oceňuji bojovného ducha.
Oceňuji lidi, kteří se nikdy nevzdávají.
A s HB se hádat nebudu, nemělo by to smysl - zjevně by to nepochopil.

2 admix
Ano, přesně tu zanícenost v boji na nich oceňuji.
Jejich víra, metody i názory mi jsou cizí.
HB

Příspěvek od HB » 27 úno 2009 14:57

Chapu te a pointu tveho postu, muslimove byl jen spatny priklad - jejich zanicenost v boji atd. prameni prave z jejich viry... Bojuji tak odhodlane prave proto, ze jsou zfanatizovani svym nabozenstvim a virou v to, co je ceka po smrti, kdyz zemrou ve svate valce. Zrovna u Muslimu tudiz nelze jejich bojovneho ducha zminovat bez velmi tesne vazby na jejich (naprosto zvracenou) viru. Ale jinak chapu, co mas na mysli a ocenuji to take, rikejme tomu odvaha, koule, nenechani si na*rat na hlavu atd.
Odpovědět