Cizinci bez prace - velky problem

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

epetr2008

Cizinci bez práce - velký problém

Příspěvek od epetr2008 » 01 pro 2008 14:38

http://www.lidovky.cz/novy-problem-cizi ... _domov_nev

No, chápu že to maj blbý a je mi jich trochu líto, ale já za to nemůžu.

A oni pak dělají tohle:
http://www.novinky.cz/clanek/155420-str ... -zenu.html

Což je jen taková předehra k tomu co zřejmě bude. :!:

Pánové, já teda osobně budu zbrojit :roll: :roll:


Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 01 pro 2008 15:34

mícháš nemísitelné:

- jedna věc je hustá osobní tragedie slušných lidí, kteří sem přišli pracovat a najednou ne vlastním zaviněním čelí průseru horšímu nežli živelné pohromě; jelikož mongoly a mongolky máme i u nás, vím že jsou sice jiní, ale jsou v pohodě: pracovití, zodpovědní, snaživí, nenásilní. Když vidí, že máš problém, spíše pomůžou; měli bychom se o ně postarat - aspoň zatím vegetativně, jako třeba za povodní.

- druhá věc jsou násilné zločinecké gangy rumunských rychlo-množivých cigánů, ze kterých je třeba Italská policie totálně zoufalá, jelikož nějakým asi omylem jsou to občani Unie, a když k nim dorazí autobus, lodní vrak - nebo taky třeba pěší kolona několisa set takových dobytků, začnou nadivoko kampovat za zahrádkářskými koloniemi za městem, prodávat drogy podobné verbeži, okrádat děti na cestě do školy a občas se u popelnic sekat na kudly, mohou jim k tomu zatím převážně leda zasalutovat: příživa, potulka tam trestná není, deportace je leda sen.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 01 pro 2008 15:44

No, dost možná máš pravdu.

A kam by jsi zařadil Vietnamce?
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 01 pro 2008 17:44

Ty ubožáky co sem za totáče přiváželi odpracovat si Vietnamský státní dluh za námi dodané a jimi zatím nezaplacené zbraně, co tady zjišťovali že srát se nechodí do kouta dílny - ani když se mistr právě nedívá a ani když pak kýbl přikryješ novinama, bych viděl blízko těch současných Mongolů.



No, a ty současný Vietnamský gangy co jsou bez práce, jelikož jak zjistili že narostly v Čechách mzdy a jimi pašované aušusové náhražky značkového textilu už tolik nefrčí tak začali pěstovat a ve velkém prodávat marihuanu a občas jí na utajených farmách pohnojí mrtvolou nějakého zastřeleného pěšáka z jiného vietnamského gangu, ty bych viděl zase spíš jako pracovitější a úslužnější verzi Karlovarských Rusů, nežli u potulných Rumunů.

Už to pro mne nejsou ti milí chudí podvodníčci, se kterými se dá na tržnici smlouvat. Teď z nich už místy jde strach. Z řadových prodejců ve stánku samozřejmě ne. Ale z těch Vietnamců, co je z oken luxusních mercedesů jezdívají dozorovat, z těch strach jde. Ti nemají výrazy na tváři úslužné, spíše krutostiplné, zlé-pohrdlivé.


Jó, globalizace.
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 03 pro 2008 17:25

Dva Rumuni zbili a okradli osmadvacetiletou ženu a znásilnili ji.

V nasich mediach by to boli "mladici"...ich narodnost by bola nezverejnena... :evil:

TREST SMRTI !!!
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 03 pro 2008 17:31

všechno je to verbež a vietnamce bych už dávno vyhnal i když teda apon si nechoděj pro sociálky jako morky :roll:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Příspěvek od Biggles » 03 pro 2008 18:14

Oni by tu zřejmě až tak nebyli, kdyby u nich půlka "národa" nenakupovala........
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 03 pro 2008 19:27

Ptám se: Jak tohle byť jen vzdáleně souvisí se zbraněmi?
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 pro 2008 21:05

2 Silencer

A víš o nějakém lepším důvodu proč si pořídit zbraň?

Je to problém, který se týká úplně všech.
Je to nebezpečí, kterého se je potřeba bát, pokud máš rodinu.
Je to důvod, proč by si vzduchovkář měl pořídit brokovou pumpu a nepouštět ženu po setmění ven.
lubo.k
Příspěvky: 16
Registrován: 12 lis 2007 00:03
Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » 04 pro 2008 07:49

Tak teraz som na pochybách kam patrím. Mám trevalý pobyt a manželku Češku, platím dane ale som stále cudzinec. Na druhej strane mám aj nemalý majetok a som ozbrojený.
Keby som prišiel o prácu mám problém. Kua čo teraz?
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 04 pro 2008 09:12

2 lubo.k

A) můžeš se vrátit tam kde budeš doma 8)
B) můžeš přepadávat a znásilňovat - v tom případě piš závěť :twisted:
C) můžeš nám pomoct se bránit, v tom případě po setmění nepouštěj ženu ven a pořiď si něco na obranu :wink:

A vůbec se divím, že sám sebe řadíš mezi nezaměstnané Mongoly, Rumuny a Vietnamce.

Já - zjevně jsem se pletl - jsem si myslel že Slováci jsou jako otravný bráchové. Možná trochu nevlastní, možná tě trochu štvou, ale jsou to stále blízcí příbuzní. Sousedi, kteří k nám jezdí na návštěvu. A né ,,cizinci". Ano, občas má člověk chuť nakopnout do p*dele i bráchu nebo souseda, ale celkově vzato ho těžko může považovat za cizince. Nevěděl jsem, že si přeješ bejt pro nás cizinec :roll:
lubo.k
Příspěvky: 16
Registrován: 12 lis 2007 00:03
Bydliště: Kolín CZ

Příspěvek od lubo.k » 04 pro 2008 09:54

epetr2008 píše: A vůbec se divím, že sám sebe řadíš mezi nezaměstnané Mongoly, Rumuny a Vietnamce.

Nevěděl jsem, že si přeješ bejt pro nás cizinec :roll:

Prajem? To si snáď robíš ňadrá. Neprajem, lebo sa cítim tu doma. Podľa zákona však cudzinec som a s tým súvisí aj občasné obchádzanie cudzineckej polície.

Sú Vietnamci, Mongoli, alebo Rumuni viac cudzí, než Slováci? Akým metrom sa to meria?

Nemám sa kam vrátiť na Slovensko, neznásilňujem, neprepadávam a zbraní mám viac než je nás doma.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Příspěvek od kayakero » 04 pro 2008 10:02

Co do otravných cizinců bez práce jsme zapomněli vzpomenout soudruhy z bývalé Německé demokratické republiky (Průšáci, Sasové: nejchorobnější Teutoni ze všech), kteří si ze své pro nás tučné podpory koupí levný dělnický nákupní zájezd do našeho pohraničí, kde se pak pro ně levným pivem nalití pubescenti až předpružení kohoutí 40-tníci potulují po našich provinčních městečkách ve tlupách, které si užívají že nás kupní sílou své podpory přebijou a že svým provokováním budí obavy až strach.

Je od nich milé, že svá eura nechávají v místních hambincích nebo v kapsách bludiček kolem silnic (i když se tato eura vyhnou zdanění a stát z toho má jen vyšší výdaje na léčbu pohladních chorob), horší je, že tato eura jsou hnojinem pro struktury organizovaného zločinu, který je dalším důvodem k intenzivnějsímu cvičení se zbraní.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 04 pro 2008 10:16

2 lubo.k

Nojo, právně už nejsme jeden stát, tak musíš obcházet úřady jako cizinci. :roll:

Za to já nemůžu, to jsme my nerozhodli.


2 kayakero

Jo, to je taky pravda.
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 04 pro 2008 13:40

K těm NDRákům. Četl jsem, že Plzeň je v Německu levnější než u nás, takže Němce asi pivní turistika brzy opustí. To že tolerujeme ku.vy u silnice a někteří z nich k obveselení ostatních chtějí udělat živnostnice, viďte paní Džamilo, je náš problém.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Odpovědět