cinska vzduchovka

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Davy
Příspěvky: 7
Registrován: 25 srp 2008 21:03

cinska vzduchovka

Příspěvek od Davy » 07 zář 2008 16:14

Nedavno jsem tu snanel tip na vhodny miridla na jednu cinskou vzduchovku. Nekdo mi tam psal abych dal fotku a skoncim s upravama. Puvodni dotaz uz zapad, tak jsem si dovolil udelat novej. Puvodni stav lze videt na aukru, oznaceni B3-3, nebo German Style. To prodlouzeni nabijeci paky je zavazi, duralova trubka plna olova. Pazba je prodlouzena a odvrtana, byla i puvodne hodne tezka vzadu. Zmenil jsem tvar pazby kolem spouste abych dostal spoust bliz. Blby je ze cinani tu drevenou pazbu tam kde jim vypadli suky vytmelili eprosinem, nebo necim takovym, a pak natreli nahnedo. Opravil jsem se co dalo, ale zazraky neumim. Po mechanicky strance jsem opravil vsechny nepresnosti a nedodelky a zrusil zvyrazneni miridel. Jeste cekam na nove hledi, to uz mam slibene a doufam i zaplacene.
Strili to celkem slusne, na to co to je. Cinskejma diabolkama se dokazu dostat na soutrel velikosti petikoruny na 10m ve stoje. Ale po kazdy serii je ten soustrel jinde :) holt plastovy hledi.
Přílohy
vzduchovka.jpg


Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 07 zář 2008 16:19

Proč novej trejd o téhle srágoře ? Co to dát přímo do vlákna o tom čínským bulshitu. Pročíst pravidla fóra ......
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Davy
Příspěvky: 7
Registrován: 25 srp 2008 21:03

*

Příspěvek od Davy » 08 zář 2008 07:23

sorry, ja vim ze to tu bylo, ale nemuzu to najit. Tak to nekdo smazte, me je to jedno, ja na tohle forum nechodim, jen ze jsem slibil ukazat vysledek.
Odpovědět