Cesti vojaci v Afghanistanu uz se kvuli malym platum bouri

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 07 bře 2008 16:51

Golfe musíš ale sám uznat, že armáda je instituce, kde se snad nejvíc mrhá penězma a vymejšlí se zbytečnosti.

Jako záklaďák jsem ještě na výcvikáči zapsal situaci, že jsme byli vyhnáni zbourat nějakej plot. Dozvěděli jsme se že te plot stavěli naši supráci, tudíž byl starej 3/4 roku. No a když jsem šel do civilu, tak v místě, kde jsem vlastnoručně boural plot a rovnal terén, stavěli mladí vojáci z nových cihel novej plot. Proto nikdy nepochopím logiku těch budižkničemů kteří v naší AČR velí. Dle mého názoru jsou to lidé pro běžný život nepoužitelní.


golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 07 bře 2008 17:16

Alf : s tim plně souhlasim kdyby jsi viděl co jsme dělali na podzim :evil: hlava mi taky nebrala :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
flipr11
Příspěvky: 218
Registrován: 03 lis 2006 19:23
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od flipr11 » 07 bře 2008 22:11

No z rozpočtu nejvíc spolknou soc. dávky, takže tam bych začal :) . Sorry za OT.
Hatsan105 1,77+Delta 4X32AO
QB 78 0,22 +Delta 4X32AO
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 08 bře 2008 06:46

Seš si jistej?
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 08 bře 2008 07:46

sociální dávky jsou třeba ale redukoval bych je u cigánů. Prostě nějakej strop protože co stojí cigán je až neuvěřitelný :roll:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 08 bře 2008 08:31

Nevím jestli víc spolknou sociální dávky nebo malé domů- černé díry, maskovány jako prodej, nákup,...
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 08 bře 2008 10:04

řekl bych že nejvíc spolknou cigáni :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 08 bře 2008 10:37

problém cigánů je neuchopitelný-cigán se nedá definovat-není to rasa,není to národ a není to ani etnikum.Existují navíc různé nejasné typy,které snad ani nelze zařadit.Slyšel jsem dokonce,že cigáni považují za svého i Paroubka a leccos by tomu napovídalo,ovšem úspora státních financí nějakou sankcí vůči cigánům se mi (dnes)jeví jako nemožná a pro službu v armádě jsou nepoužitelní.Věc budou muset vyřešit až následující generace.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
flipr11
Příspěvky: 218
Registrován: 03 lis 2006 19:23
Bydliště: Vimperk

Příspěvek od flipr11 » 08 bře 2008 16:22

Alfonss píše:Seš si jistej?

Ano, nedávno jsme se tím zabývali ve škole.
Hatsan105 1,77+Delta 4X32AO
QB 78 0,22 +Delta 4X32AO
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 08 bře 2008 18:40

maldigola píše:doktorů si nevážím,jsou zadarmo a povinni dělat to co dělají.Přísahali přece..takže nebudou-li chtít to dělat,jednoduše se jim to přikáže.Nemocnice,to musí být sexuální ráj,co služba,to soulož se sestřičkou,Takže s armádou je vůbec nesrovnávej,na to nemají.
Maldigola...řekl bych ti že jsi debil,ale neřeknu. Protože to je diagnóza a to co tu zvracíš to se diagnostikovat nedá.

Ponižovat povolání na které nedosáhnu ať vzděláním nebo konexemi dokážou jen ubožáci co druhému závidí i to,že má na svém pohřbu hezké počasí.
Nebo jsi provokatér co mu dělá dobře když denně namíchne aspoň tucet lidí....Ať jedno či druhé,myslím si,že bys potřeboval léčbu.
Aquila non captat muscas
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 08 bře 2008 19:57

Ano Golfe, CO je jediná složka armády, která nám za posledních padesát let k něčemu byla. Tuto složku je naopak třeba podporovat a financovat víc. Stejně tak další krizové armádní složky: protichemické, protiradiační, mobilní nemocnice...
Jenže naše armáda má od všeh druhů vojsk trochu, ale dohromady není ničeho významného schopná. Když se zas něco posere (povodně, jaderná havárie...) nebudou její kapacity na efektivní řešení stačit, bude špatný vybavení, málo lidí atd.
Stejně tak neefektivní by bylo v případě války třeba naše letectvo. K čemu nám teda je? K čemu nám je pár starejch tanků, děl, raket...

Já bych tydle ozbrojený složky armády značně zminimalizoval, a prachy co by se tím ušetřily bych vrazil do CO, protiradiační atd.

Věřím že chápeš jak to myslím, sory že sem se prve vyjádřil tak kostrbatě, že to vyznělo jinak, než jak sem to myslel.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 08 bře 2008 20:59

Lasere-a jakou léčbu bys mi navrhl a co bys tím chtěl dosáhnout?
Spíš se zamysli nad tím,jestli to co říkám není nepříjemná pravda,kterou nechceš slyšet.Práce ve zdravotnictví postrádá lidskou důstojnost,protože mě nemůžou odmítnout ošetřit i když je budu urážet a udělají to přesto,že ví,že za to sotva dostanou zaplaceno a přesto,že ví,že se jich nikdo nezastane,až si na ně půjdu stěžovat.Oni mají všechny povinnosti a já mám všechna práva.Je mi líto,ale tak to je a v tomto nedůstojném stavu doktoři bez odporu setrvávají,což by třeba dělník v továrně (nebo kdokoliv jiný)nesnesl ani minutu.Píšeš o konexích a o závisti-to myslíš vážně,že bych tohle někomu záviděl nebo se na toto chtěl dotáhnout konexema?
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 08 bře 2008 21:36

To-maldigola
Tomu se říká smysl pro povinnost,soucítění a ochota pomoci.Nemusíš je milovat i tak ti chtějí pomoci (mimo jiné jsou za to i placeni)Tak co řešíš???
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 08 bře 2008 21:40

Neřeším nic,jen odpovídám Laserovi.A stejně jsou divní,já být na jejich místě,to by se divili.Lísat se k pánovi,který mi napráskal je psovské,hrdý člověk hodný úcty se umí vzepřít.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 09 bře 2008 14:29

Ano Golfe, CO je jediná složka armády, která nám za posledních padesát let k něčemu byla. Tuto složku je naopak třeba podporovat a financovat víc. Stejně tak další krizové armádní složky: protichemické, protiradiační, mobilní nemocnice...
Svatá pravda....Bohužel,od dnešního roku jsou všechny CO útvary zrušeny.Zůstává Rakovník,Olomouc,ale jako ženijní prapory. Potřebujeme BOJOVNÍKY do zahraničních misí... :lol:
Odpovědět