Cesti vojaci v Afghanistanu uz se kvuli malym platum bouri

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 06 bře 2008 13:58

edelweiss píše:Takže nemíchejme hrušky z jablky,nakonec ženská co nám sbírá na poli jídlo má 8000,-měsíčně a bez ní bychom asi v marketu nic nekoupily.Přesto nestávkuje a mimo sezónu drží hubu,vzorně registrovaná na pracovním úřadě.
:wink:
Budiž tak vzorem všem, především stádním zaměstnancům :evil:


maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 06 bře 2008 14:40

Peníze nejsou pro práci až tak důležité,když lidé pracují za peníze,tak pracují,protože chtějí-to je dobré u tvůrčí práce,kde je třeba podpořit kreativitu.Ale většinou stačí,když lidé pracovat musí z donucení,třeba pro strach z trestu, to je levné a efektivní,jen to chce využívat všech zákonných možností,které má moderní stát k dispozici.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 06 bře 2008 16:17

To jsou věci, vojáci se bouří, no teda to se mi snad jenom zdá. Do prdele, copak voják se může bouřit? Co to máme za armádu? Copak jsou v zaměstnaneckým poměru? To mají aji odbory a můžou stávkovat? Když se jim ten žold zdá bejt málo, ať tam nelezou. Já bral za totáče měsíčně 75 Kčs a strava, co jsem dostával byla v hodnotě 15 Kčs denně. Představa, že bych se vzbouřil je úsměvná. Skončil bych na dlouhý roky v Sabinově v kriminálu. Kristepane co jsme do těch zahraničních misí poslali za líný hovada. A to si po návratu říkaj veteráni. Do prdele, kdyby to nebylo k pláči, tak bych se s chutí rozesmál. Veterán byl u mě ten, kdo prošel válečným peklem buď někde u Tobruku, nebo u Moskvy či Stalingradu. Tyhle posery vyznamenáváme za každej zaraženej prd.
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 06 bře 2008 16:22

edelweiss píše:Jinak úkol armády je dobývat území a zdroje (Američanům to funguje) Příkladem je třeba ropa,to že ji cucají za pakatel není zásluha hasiče či doktora.
A proto je zapotřebí řadovým žoldákům zvýšit žold, aby porazili americkou armádu a ropu za pakatel jsme mohli cucat my :lol:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 06 bře 2008 16:46

To- Nikdo
To asi nepůjde,jen je nutné zlo zaplatit tolik aby nepřeběhli k nepříteli.Potom už by to bylo v troubě totálně.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 06 bře 2008 18:21

Kdyby to bylo takhle, tak by bylo nejjednodušší neplatit jim nic. Ať si přeběhnou k nepříteli, ten je vycvičí, vybaví a až dojde na válku, za ušetřené peníze je nakoupíme zpět i se zbraněmi :lol:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 06 bře 2008 18:49

100 bodů za originalitu :twisted: :twisted: :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 07 bře 2008 14:05

Celá současná AČR je neskutečně směšná záležitost. Teda byla by, kdyby nestála tolik našich peněz. A propos, kolik si letos armáda urvala z rozpočtu? Nevíte někdo? Každopádně jsou to prachy vyhozený do kanálu. Pro mě teda ještě nikdy armáda nic neudělala. A peníze pak pudou chybět jinde, třeba ve zdravotnictví, který všichni opravdu potřebujeme.
No, mě už v tomhle zkurveným státě nic moc nepřekvapí...jde to jedno s druhým.
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 07 bře 2008 14:32

predator> vsak pockej, on ti maldigola vysvetli k cemu je armada :D Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 07 bře 2008 15:06

To-Nakadah
To sedlo třetí světová už je v dohlednu :twisted: :twisted: :twisted
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 07 bře 2008 15:06

tak pán má problém s výdaji za armádu?- dějiny lidstva jsou dějinami válek,proto je armáda tím hlavním produktem států a národů a proto žádná cena není pro ni dost velká.Jestli někdy nebudou peníze,buď si jist,že armáda si urve co se jí zlíbí a nebude-li ani jídlo,pak v armádě budou mít všichni dost i potom,co ty zajdeš hlady.
Zdravotnictví?A k čemu?Jeden raněný=dva zdraví vojáci na odnesení.Kdyby nebyli zdravotníci,byly by jednotky déle bojeschopné.
Školství? a k čemu?Filosofují jen ti,kteří pochybují.Nad rozumem je víra,nad vírou disciplína.
Kultura?Zpívat umí každý a do divadla nemusí.
Lidský život nemá tu cenu,co si myslíš,lidé jsou takové trubice,do kterých se na jednom konci něco vloží aby to na druhém zase vyšlo,a to je všechno,víc tam není.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 07 bře 2008 15:31

Maldigola, to si děláš prdel, nebo seš zfetovanej?
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
SURFERS
Příspěvky: 114
Registrován: 10 úno 2007 09:15
Bydliště: vedle lípy

Příspěvek od SURFERS » 07 bře 2008 16:07

Bohužel on ani jedno ,už je takový,s tím nic nenaděláš.Jinak ani se jim nedivím kontraktor si vydělá podstatně víc a při menším riziku.
Naposledy upravil(a) SURFERS dne 07 bře 2008 16:16, celkem upraveno 1 x.
CZ200S tuning Nikko Stirling Nighteater 6-24x56
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 07 bře 2008 16:11

predator: Děkuji. To mě těší, že tu nejsem ten nejpomalejší :lol:
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 07 bře 2008 16:24

nikdo,predator,jim : hoši hoši nestačim se divit . To že ti napíšou nějakou horní hranici za kterou se tam jezdí to je pěkný ale to že tu horní hranici má možná jen velitel kontingentu to už bevíš vid . Ostatní tam jsou za vyloženě almužnu porovnání viz Kosovo naši 1300usd Francie 4000Eur . Výdaje na mise nejdou jen z rozpočtu ČR . To že vojáci jsou debilové a podobné výrazy si nech pro sebe dle mně je debil ten kdo to říká. Doktoři je případ sám pro sebe a který z nich má prosim tě 18 tisíc ? Jo 18000kč ale navíc z toho že z lidí tahaj posranejch 30kč .Já si platím daně stejně jako kdokoliv jinej tak neřikejte hoši že si armádu platíte !!!! Každý voják si ji platí také. Predator : doufám že u vás budou povodně nebo něco jiného pak si přečti to co jsi napsal že ti armáda nikdy nepomohla ,prní po kom někdo bude něco chtít bude po armádě !!!
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Odpovědět