Cenove dostupne puskohledy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Cenově dostupné puškohledy

Příspěvek od Návštěvník » 20 čer 2005 14:14

Zdravím, možná mi můžete pomoct. Chtěl jsem si pořídit malorážnou terčovnici s puškohledem. Nechci ji na nic speciálního, jen tak pro zábavu (ono je to přece jen něco jiného než střílet z Walthera PP na dvacet metrů přes pevná mířidla). Mám celkem slušnou nabídku na lehce kazovou, ale bez problému použitelnou pušku, ze které bych mohl pomocí kvalitní optiky udělat zbraň s přesností na úrovni profesionálních odstřelovaček (ovšem na menší distance, pochopitelně). A tady je právě ten problém: nejsem členem rodiny Rotschildů, a proto mě dost odradilo, když jsem zjistil, že pokud nechci optiku GAMO a spol., zkrátka šmejd in China, musím si rezervovat tak 6- 7 tis. Kč. To by se mi ta hračka pěkně prodražila. Nevíte někdo o nějakém levném, ale kvalitním puškohledu, řekněme tak od 6x35 nahoru? Nemusí to být zrovna Swarowski, ale taky nechci Made in China. Může to být bazar, ale nový bych mnohem, mnohem radši. Zoom by byl ideální, ale netroufám si na něm trvat. Dík!


Návštěvník

Bushnell

Příspěvek od Návštěvník » 21 čer 2005 16:51

Firma z USA, made in China.
Mám 3-9x50, nemám problém. 2800 Kč.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 30 čer 2005 08:30

Bushnell dejme tomu, za 2 800 prima. Kde se dá sehnat? (kdekoli v cenách 2 800 +- 100 Kč, nebo v téhle ceně nějaký konkrétní obchod, výhradní zastoupení?). Pokud možno Praha a okolí, prosím. Díky.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 30 čer 2005 10:24

Anonymous píše:Bushnell dejme tomu, za 2 800 prima. Kde se dá sehnat? (kdekoli v cenách 2 800 +- 100 Kč, nebo v téhle ceně nějaký konkrétní obchod, výhradní zastoupení?). Pokud možno Praha a okolí, prosím. Díky.
Na maloraznou "tercovnici" bych spise doporucoval puskohled s moznosti nastaveni paralaxy. Na loveckou flintu staci bezny puskohled... neni potreba takova presnost. Paklize ale chcete trefovat desetnik na 50m kazdou ranou, potrebujete kvalitni puskohled. Lepsi si nasetrit a koupit neco co za to stoji. Uplne dostacuji puskohledy vyrobce HAWKE (ikdyz nemaji tak kvalitni optiku) nebo NIKKO STIRLING modely TARGET.

Vse maji skladem napr. na http://www.zbranebrymova.com

Pokud jste z Prahy racte se tam jit podivat.
Návštěvník

Bushnell zoom

Příspěvek od Návštěvník » 01 črc 2005 20:35

Více modelů, ceny velmi nízké, mají v Hradci Králové u autobusového nádraží Koruna, na rohu.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 01 črc 2005 21:03

Musim se zasmat, Bara v HK (u Koruny) ma sice velmi nizke ceny, ale taky velmi malou nabidku. Bushnell u nich neuvidite, leda na obrazku.
Návštěvník

Buďto to nepsal sidewinder, nebo je sidewinder hloupý lhář

Příspěvek od Návštěvník » 02 črc 2005 05:32

Zájemcům mohu naskenovat prodejní doklad z letošního května.
Fotku vitríny s 7 ks různých Bushnellů jsem si neudělal, ale JÁ nelžu.
Kromě Bushnellů měli i Meoptu a to v hojném počtu (dost hojném na to, za jaké ceny Meopta prodává, a kolik prachů musí dealer vrazit do skladových zásob).
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 02 črc 2005 09:48

Nechci se hadat, ale zacinam pochybovat, zda myslime ten samy kramek.

Bara v HK "U koruny" (u Pavouka) ma ve vitrine cca 10Ks puskohledu, z ceho jsou 2Ks Gamo, 2Ks Nikko Silver, 2Ks Meopta, 1Ks nejaky bazarovy Zeis a k tomu nejaka China bez znacky .. Bushnell jsem tam opravdu nevidel, pokud Vam ovsem nenamluvili, ze to co jste koupil, bez znacky, je Bushnell.

Muzete poslat nejaky odkaz na obrazek puskohledu, ktery jste koupil? .. docela by mne to zajimalo.
Návštěvník

Nevím co myslíte vy (a je mi to jedno)

Příspěvek od Návštěvník » 04 črc 2005 06:55

Já ten krámek popsal přesně, neuvedl jsem název, ale když se ptáte tak ano, provozuje to Bara HK.
Klasicky zase urážíte, že vy víte všechno, kdežto já si nechám něco namluvit - to už je obehraná písnička, kterou vy a Andy otravujete ostatní uživatele, pořád řeči o nedokončené školní docházce atd. - že by projekce, máte oba jen vysokou školu PS VB? :-) Kdyby vás admin bannul, úroveň tohoto fóra by nešla dolů, o to se nebojím. Včera tu byl praktický pěkný příspěvek, na který jste dokázali jen moralizovat o škodlivosti/nehumánnosti (u zvířat, takovým kecům se u myslivců musím smát)/nelegálnosti střílení z Gamo Hunter (protože tu značku nemáte rádi).
K tomu Bushnellu - logo je na točítkách, stříbné na černěném, to opravdu nedělal samolepkami Vietkong, od kterého vy a vaše rodiny máte všechno oblečení, boty i primeráky (proto pořád přibývá tolik debilů, poslední rok ještě rychleji než dřív).
Další logo výrobce a řádky s technickými údaji jsou na tubusu, shora i zdola. Není to žádný sítotisk jako na vašich sociálních patronách 7,62x54R ze zásob ČSLA, kterými střílite občas jeleny a občas své kamarády z mysliveckého spolku, s nimiž mají děti vaše ženy. Ty údaje jsou do tubusu vylisovány (vyfrézovány asi ne, okraje jsou oblé), to opět nebude žádný vietkong, ani turek s kladivem, ale standardní přesná optická výroba.
Nejsem agenty Bary, každý si je může najit v seznamu a zavolat jim, co mají. Celkem bych pochopil, že když rozumí řemeslu a obchodu, vědí, že pro většinu lidí mé kategorie, tj. amatérských sportovních střelců začíná sezóna s puškami venku v květnu. Proto v té době (možná jen v té době, možná je mají i teď) měli nejširší nabídku rozumně levného a rozumně kvalitního zboží.
Návštěvník

72-3940M

Příspěvek od Návštěvník » 04 črc 2005 06:57

Slibuji, nebudu číst vaše odpovědi, jestli chcete fotku a parametry toho puškohledu Bushnell, který jsem koupil za 2800 Kč letos v květnu s možností výběru z více různých modelů a provedení, tak použijte mozek a internet a nemůžete nenajít.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 04 črc 2005 08:21

Jedine smysluplne, co jsem v te hromade kecu nejakeho zivotem zklamaneho cloveka nasel, je to oznaceni 72-3940M, takovy puskohled Bushnell opravdu dela a ja tedy budu muset pripustit, ze ho mohli v Bare mit, proc taky ne - nikdy jsem nerekl ze ho tam nikdy nemeli.

Jen jsem chtel pripadnemu zajemci o puskohled podat informaci, ze Bara v HK rozhodne nema takovou nabidku, jakou ten predemnou popisuje. Radeji si tam opravdu zavolejte, nez vyrazite na cestu do HK. A timto bych rad otazku "Bushnell v HK" ukoncil.
bedla

Příspěvek od bedla » 12 črc 2005 12:57

Už chápu proč ve většině diskuzních fór smí přispívat
pouze registrovaní. Takovou snůšku jsem dlouho
nečetl a ten komplex co asi má ,, anonymní" by vystačil psychologovi
až do důchodu. Ocenil jsem i vztah k tématu, hlavně ty primeráky.
Teď taky píšu od věci ale na to se nedalo nezareagovat.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 12 črc 2005 13:25

Dekuji za zastani, ten anonymous, co mne stale kritizuje, ma asi opravdu nejaky problem - asi mu vadim .. dnes mi napsal v dalsim tematu jak kecam nesmysly a neco o jeho super-puskohledu. Jestli je to tedy on, protoze kdo se ma v tech anonymech vyznat :) :lol:
Návštěvník

Kromě toho, že si vy dva hrajete do noty....

Příspěvek od Návštěvník » 13 črc 2005 07:00

...tak jediná konkrétní informace v celé diskusi byl mnou uvedený model, mám ho na zbrani, přečetl jsem to číslo z něj, vy z netu nebo papíru, tak bych to uzavřel tím, že kdybyste nezačli zpochybňovat nezpochybnitelné, tedy že ho tam mám, od kdy a odkud a za jakou cenu, tak byste se tady ted nemuseli plácat po ramenou a obviňovat ostatní z komplexů (a posté navrhovat registraci, asi potom přijdete i s cenzurou určitých nicků nebo pokud tak daleko vaše moc nesahá, budete maskulinně prohlašovat, jak příspěvky od "XXX" nečtete - hahaha).
Tak se smiřte s tím, jak to je - puškohled mám z Bary HK, nabídka byla široká, ceny byla nízké, při střílení naprostá spokojenost, i na pohled je to hezký kousek, za poslední 3 dny jsem ho použil 3x (pokaždé krabička nábojů a to byla vždy jen jedna zbraň z pěti).
Mám čas střílet, mám čas jezdit do HK, mám za co nakupovat, a ostatní co to tady čtou mají taky mozek, aby do HK dokázali zavolat, pokud tam nebydlí, aniž byste jim to museli 2x psát.
Tak se s tím smiřte. Ale jde to těžko, co? Pravda bolí :-)
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Kromě toho, že si vy dva hrajete do noty....

Příspěvek od Sidewinder » 13 črc 2005 08:16

Anonymous píše:...tak jediná konkrétní informace v celé diskusi byl mnou uvedený model, mám ho na zbrani, přečetl jsem to číslo z něj, vy z netu nebo papíru, tak bych to uzavřel tím, že kdybyste nezačli zpochybňovat nezpochybnitelné, tedy že ho tam mám, od kdy a odkud a za jakou cenu, tak byste se tady ted nemuseli plácat po ramenou a obviňovat ostatní z komplexů (a posté navrhovat registraci, asi potom přijdete i s cenzurou určitých nicků nebo pokud tak daleko vaše moc nesahá, budete maskulinně prohlašovat, jak příspěvky od "XXX" nečtete - hahaha).
Tak se smiřte s tím, jak to je - puškohled mám z Bary HK, nabídka byla široká, ceny byla nízké, při střílení naprostá spokojenost, i na pohled je to hezký kousek, za poslední 3 dny jsem ho použil 3x (pokaždé krabička nábojů a to byla vždy jen jedna zbraň z pěti).
Mám čas střílet, mám čas jezdit do HK, mám za co nakupovat, a ostatní co to tady čtou mají taky mozek, aby do HK dokázali zavolat, pokud tam nebydlí, aniž byste jim to museli 2x psát.
Tak se s tím smiřte. Ale jde to těžko, co? Pravda bolí :-)
Takze jsi nam to pekne shrnul .. to jsem rad ze uz vim:

- ze jsi tak sikovnej, ze umis precist modelovy cislo z puskohledu
- ze mas panickou hruzu z jakekoli registrace, protoze pak by na Tebe proste neco meli :) .. radeji se schovas za anonymitu
- ze mas puskohled
- ze dokazes vystrilet 3krabicky za 3 dny (tedy celych 150 naboju za pouhych 72hod) wau
- ze mas 5 zbrani oproti ostatnim
- ze mas hodne volneho casu oproti nam ostatnim
- ze si vozis zadek v aute oproti ostatnim
- a ze mas spoustu penez oproti ostatnim

Ale ja jsem se tu bavil o puskohledech s variabilnim zvetsenim, tak mi necpi svoje osobni data - mne uz vice presvedcovat nemusis, ze jsi Mr.Komplex :)
Odpovědět