Cenove dostupne puskohledy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

bedla

Příspěvek od bedla » 13 črc 2005 08:24

...Tak se smiřte s tím, jak to je - puškohled mám z Bary HK, nabídka byla široká, ceny byla nízké, při střílení naprostá spokojenost, i na pohled je to hezký kousek, za poslední 3 dny jsem ho použil 3x (pokaždé krabička nábojů a to byla vždy jen jedna zbraň z pěti)...
...to je lepší...
Měl jsem Bushnell Sharpshooter ( B. vyrábí několik řad, lepší i horší ) 4x32, celkem dobrý ale silný kříž, cena cca 1600, Shirstone Silver
3-9x40, výborný, cena okolo 3500, teď mám jakýsi za 1500 6x42,
jsem spokojený, za 2 roky se nezměnil nástřel, výroba určitě Asie.
Pokud střílíte ve dne, dají se použít, hlavně když drží nástřel.
Osobně jsem je dost podceňoval ale známý si na Springfielda koupil
Fomei 6x42, nevydržel prvních 10 ran, pak si koupil tento levnější
a zatím střílí ( cca 6 měsíců ).


Návštěvník

Pokus vytáhnout další osobní data?

Příspěvek od Návštěvník » 13 črc 2005 08:31

Smích.
Pleteš se skoro ve všech bodech, konkrétně na střelnici jezdím na kole, motorce i v autě, zbraní mám mnohem víc než 5, 5 jich běžně vozím. Nejde o to, kdo jich má víc, ale o to, že jich mám přesně tolik, kolik chci. To číslo, které uvádíš, platilo jen pro mou MaO, psal jsem ho jen a jen proto, abych nebyl obviněn, že si vymýšlím (v jiném tématu, časovou shodu příspěvku jistě zvládneš "došetřit", takže nemusíš pochybovat, co píšu já a co někdo jiný) výsledky soustřelu z této i jiných zbraní v ráži 22 lr - lidi se tam na to ptali a já odpovídal, to se může, ne? Můžeš se tomu číslu smát, ale oba (a nejen my) víme, že 1. ty tolik nevystřílíš a 2. jen o tom blbě žvaníš. Já za tu dobu totiž ještě víc nábojů (jiných) vlastnoručně přebil. Bude to trochu o tvé projekci - možná ti vadí, že dokážeš jen přečíst číslo z puškohledu (tedy kdybys jej měl), u mé je to celé o něčem úplně jiném. Zábava pro celou rodinu i individuální sport na lepší amatérské úrovni, dál mé ambice nesahají.
Až budeš destilovat mé osobní údaje z textu, o kterém si myslíš, že je z něj můžeš získat, přeju hodně štěstí, ale zatím ses nepředvedl.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokus vytáhnout další osobní data?

Příspěvek od Sidewinder » 13 črc 2005 08:48

Anonymous píše:Smích.
Pleteš se skoro ve všech bodech, konkrétně na střelnici jezdím na kole, motorce i v autě, zbraní mám mnohem víc než 5, 5 jich běžně vozím. Nejde o to, kdo jich má víc, ale o to, že jich mám přesně tolik, kolik chci. To číslo, které uvádíš, platilo jen pro mou MaO, psal jsem ho jen a jen proto, abych nebyl obviněn, že si vymýšlím (v jiném tématu, časovou shodu příspěvku jistě zvládneš "došetřit", takže nemusíš pochybovat, co píšu já a co někdo jiný) výsledky soustřelu z této i jiných zbraní v ráži 22 lr - lidi se tam na to ptali a já odpovídal, to se může, ne? Můžeš se tomu číslu smát, ale oba (a nejen my) víme, že 1. ty tolik nevystřílíš a 2. jen o tom blbě žvaníš. Já za tu dobu totiž ještě víc nábojů (jiných) vlastnoručně přebil. Bude to trochu o tvé projekci - možná ti vadí, že dokážeš jen přečíst číslo z puškohledu (tedy kdybys jej měl), u mé je to celé o něčem úplně jiném. Zábava pro celou rodinu i individuální sport na lepší amatérské úrovni, dál mé ambice nesahají.
Až budeš destilovat mé osobní údaje z textu, o kterém si myslíš, že je z něj můžeš získat, přeju hodně štěstí, ale zatím ses nepředvedl.
Tak se omlouvam .. spatne jsem pochopil .. zbrani je vice jak 5 :)

Ale co mne zaujalo je MaO, taky jsem ji v HK strilel tento rok .. nejspise se tedy zname a vsadil bych se ze se na strelnici obcas potkavame .. a nebo jsme spolu dokonce uz nekdy strileli? .. rad bych vedel, s kym mam tu cest .. muzes napsat neco vic o svem ucinkovani v MaO?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 13 črc 2005 08:51

Omlouvam se vsem ctenarum techto plku mimo tema, ale docela mne to bavi .. tak to prosim ignorujte :?
Návštěvník

Mě to taky baví, jinak bych tím psaním neztrácel čas

Příspěvek od Návštěvník » 13 črc 2005 12:43

Možná zním nasraně, ale to je jen můj styl vyjadřování k věci, který někdy využívám. Nasraný nejsem, to je zbytečné, proto to nedělám.

První komentář na této stránce mě taky potěšil, je trochu nešikovné že má reakce na tebe z předchozí stránky skončila až pod Bedlou na této stránce, na něj jsem samozřejmě nemířil.

Docela zírám, jak jsi otočil, snad je to tím, že ses naší vzájemnou přestřelkou jen bavil. Smekám a jsem rád, že se nezapojil Andy, pak by to takhle smírně neskončilo :-) Jestli psal Andy místo tebe, tak nás dostal, ono ani s registrací nemůže nikdo vědět, kdo píše za který nick. Takových případů, že má někdo doma puštěné PC, odejde si na záchod a syn zatím vesele pokračuje v konverzaci, už jsem viděl dost (ne u mě doma, ale četl jsem ty omluvy v různých chatech ve stylu "cosi cosi cosi (většinou ostuda), reakce "to snad nejsi ty" od všech ostatních na fóru a na závěr "to bych nikdy nenapsal, omluvte mě, to psal kluk" od registrovaného uživatele :-)
Návštěvník

Ještě k těm osobním údajům - nebudou, nezlob se

Příspěvek od Návštěvník » 13 črc 2005 12:45

Z tohoto i jiných fór vyčte každý snadno, že bydlím mezi Hradcem a Brannou, ale u toho bych zůstal, poukazovat na to, v které výsledkovce jsem na kterém místě a pod kterým jménem, to neeeebudu. (Všimněte, že se dá na závodech střílet pod cizím jménem, ne sice Sidewinder, ale pod tvým příjmením ano, protože málokde se důsledně kontrolují doklady - náš klub je samozřejmě výjimka).
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 13 črc 2005 13:04

Jojo toto forum mne bavi. A obcas se tu i neco dozvim. Letos jsem strilel MaO v Hradci a tak bych rad vedel, s kym mam tady na foru tu cest, pokud jsme byli na stejnych zavodech - treba mi napis na sidewinders@seznam.cz

Jinak ja jsem rozhodne nechtel otocit .. stale si myslim, ze mas nejak naborenou dusicku minulym rezimem :wink:
jozsp111

Příspěvek od jozsp111 » 01 zář 2005 11:26

Ten anonym sa tu bude hádat do roku 2006 o úplnej nezmyselnosti (čo inak svedčí o jeho intelektuálnej úrovni) o čo mu vlastne ide? Veď sidewinder už pripustil, že ten bushnell v HK mohli mať.
Ešte som nevidel tému v kt. by sidewinder začal niekoho bezdôvodne urážať, len povedal, že to v HK nemali, alebo proste kritizuje určitých výrobcov, čo je slobodný názor každého(a nikto nemá právo spochybňovať názory druhých), anonym to nemohol vystáť a hňeď začal urážať a vystatovať sa. Taká je pravda milý anonym, tak sa už konečne uvedom, čo si tu popísal. Je to trápne počínanie.
(alebo môže pracovať v tom obchode tak sa ho to dotklo) :?
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: Mě to taky baví, jinak bych tím psaním neztrácel čas

Příspěvek od Andy » 01 zář 2005 12:02

Anonymous píše:Smekám a jsem rád, že se nezapojil Andy, pak by to takhle smírně neskončilo :-) Jestli psal Andy místo tebe, tak nás dostal, ono ani s registrací nemůže nikdo vědět, kdo píše za který nick. Takových případů, že má někdo doma puštěné PC, odejde si na záchod a syn zatím vesele pokračuje v konverzaci, už jsem viděl dost (ne u mě doma, ale četl jsem ty omluvy v různých chatech ve stylu "cosi cosi cosi (většinou ostuda), reakce "to snad nejsi ty" od všech ostatních na fóru a na závěr "to bych nikdy nenapsal, omluvte mě, to psal kluk" od registrovaného uživatele :-)
Tak ted opravdu nevim kdo tu trpi projekci? :lol:
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 01 zář 2005 12:35

Tato diskuze je uz davno mrtva, ale kdyz ji chcete vytahovat z hrobu, .. tak tedy se ptam, nevite nahodou nekdo, kde by se u nas dal koupit vetsi sortiment puskohledu od Nikko-Stirling? .. dle mych informaci je vozi jen Walter Trading s.r.o. a vozi jen malo modelu a dodavka jednou za pul roku .. ani nevedi ze ma Nikko nove modely (nighteatre).

Nemate treba nekdo znameho, ktery je schopen to dovezt z Anglie?
Plumbum

Příspěvek od Plumbum » 18 zář 2005 15:26

vie niekto niečo bližšie o kvalite týchto puškohľadov? http://www.kaliber177.de/index.php/cPath/38_40
Ten co se netrefí

Příspěvek od Ten co se netrefí » 03 úno 2006 18:18

Chtel jsem se zeptat co byste mi mohli doporucit na vetrovku za optiku nejakou cenove dostupnou.Poradte mi prosim.Dekuji za odpovedi
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

nikko

Příspěvek od jozsp111 » 03 úno 2006 18:45

Stačí čítať ... :x

Nikko silver 6x40 - mám ho na TAU 200 BT
- kvalitná optika (relatívne), dobrý tenký kríž.
Na vetrovku v pohode stačí na akú to chceš?
Ten co se netrefí

Příspěvek od Ten co se netrefí » 04 úno 2006 16:53

Chci to na CZ 200 ale chtel bych neco stelovaciho 3-9x40 nebo 3-9x50 nebo 4-12x50 neco v tomhle stylu
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

optika na CZ 200S

Příspěvek od jozsp111 » 06 úno 2006 09:15

1.) Pokud chces setrit: Nikko Silver 6x40 + montaze Kozap (1100 + 1000)

2.) Pokud chces byt spokojeny: Nikko Stirling Gold Tactical
4-12x50AO + montaze Kozap (3800 + 1000)
Odpovědět