Camo zbrane

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Camo zbraně

Příspěvek od duffioso » 21 led 2009 12:45

Moderatori prominou,ale tahle vec tu asi nema samostatny thread,jen je to obcas zmineno v ruznych threadech.Dlouho premyslim nad nejakym maskovanim pusky,ale ralizace vazne.Spouste lidi se nelibi realtree,me ano,ale u nas to asi nikdo nedela.Pouziti camo pasek se mi moc nelibi.Na tomhle foru http://www.strelectvi.cz/forum/maskovan ... 11-60.html jsem obevil cloveka co dela nastriky a nasledne to vypaluje,nebo spis zahriva a udajne to pekne drzi.Ovsem kontaktovat ho nemuzu,pac tam mam banana :-)
Jake jine navrhy a zpusoby mate vy ostatni?Me se libi ty dve flinty v camu.Tohle bych bral.Nereste nikdo ucelnost,je nulova.Proste se mi to jen libi :-)

PS:doufam,ze me Ed nebo nekdo z kluku nesmazne za duplicitu.


RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 21 led 2009 20:14

Já bych chtěl růžovou pistoli, ale obávám se že ta barva nevydrží pořádnej záhul.....
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 22 led 2009 08:15

To bych neresil.S ruzovou nemusis trenovat,pac kdyz ji na lumpa vytahnes,tak se potrha smichy,nebo v nem neco zjihne a zacne se tulit :-)
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 led 2009 10:11

Asi toto?

:lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Harry
Příspěvky: 57
Registrován: 29 zář 2007 19:41

Příspěvek od Harry » 22 led 2009 11:10

Duffioso - ty kamufláže jsou od nás. Dával jsem tam i odkaz, ale někdo ho vymazal...

Ty kamuflážní barvy opravdu vydrží nesrovnatelně víc, proti například sprejům Krylon... Ty zbraně na fotkách jsou opravdu používané, ne jen na parádu, a není to na nich skoro znát.

Kamuflážní vzory i barvy děláme na přání, odstíny mícháme. Co se funkčnosti týká, tak kromě maskování (což opravdu funguje) jde i o povrchovou ochranu. A to jak železa proti korozi a také dřevěných pažeb proti vlhkosti. Jsem u pažby rád za každou další ochrannou vrstvu, která jí chrání, když se třeba celý víkend válím ve sněhu...



Harry
www.arsenalcz.com
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 22 led 2009 11:24

Super,ze jsi registrovanej i tady :-)
Moc me to zajima a premyslim nad tim.Jakej je ten povrch na omak?To jako fouknes barvu a jeste to prelakujes?A pak to zahrivani?Jak je to plastovyma pazbama?Dal me zajima,jak je to s udrzbou.Vydrzi to castejsi cisteni?
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 led 2009 11:30

To-duffioso
Říkal že to dělá polyuretanem,tak bych sa nebál,je to matroš s vysokou mechanickou odolností,dokonce umí i absorbovat nárazy,v přiměřené míře neoprýská.Nevadí mu maziva a i kyselosti odolává slušně.Prostě supr matroš,v nástřiku jsem ho ještě nezahříval ale s práškovými barvami jež se vypalují běžně sem si už hrál.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 22 led 2009 18:05

Asi do toho pujdu :-)
Harry,na kolik by cca vysla puska s plast pazbou,107cm dlouha a s optikou?Je to jen tak pro orientaci
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Harry
Příspěvky: 57
Registrován: 29 zář 2007 19:41

Příspěvek od Harry » 22 led 2009 21:37

Orientačně - ceny jsou okolo tisícovky. Cenu ti řekneme přesně podle složitosti, počtu odstínů a tak...

Ty barvy, jak už bylo řečeno, mají obecně velmi dobré vlastnosti. A vydrží oproti nástřiku sprejem opravdu hodně.

Obrázek

Tohle je docela dobrý příklad - i na relativně malou věc lze nastříkat kamuflážní vzor. Je evidentní, že optice, elektronice ani plastům to vypalování nijak neublíží. Ten dálkoměr mám v rukou velmi často a pouze na hranách je znát opotřebení. Kdyby se to stříkalo sprejem, byl by nástřik při intenzitě používání už způlky dole... Dělali jsme to před dvěma roky.



Harry
Smazaný uživatel 3736

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 23 led 2009 11:31

Duffioso,
my chceme asi z tých našich in-liniek spraviť odstreľovačky. Tiež zháňam na ňu rôzne doplnky, aby vyzerala presvedčivo a "oklamala nepriateľa". :twisted:
A musím sa priznať, že som pokukoval tiež po kamufláži, v nejakej "púštnej" farbe. :shock: Keď to budeš mať "streknuté", daj fotky. :P
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 23 led 2009 12:14

Urcite do toho pujdu,ale az se vzpamatuju z moji male "financni krize".Hlavne z koupe pyrodexu :-)
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Odpovědět