Browning High Power

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Vilda

Browning High Power

Příspěvek od Vilda » 07 úno 2009 18:45

Browning High Power - vlastníte jej někdo? Můžete ho doporučit? Vyplatí se koupit z druhé ruky? díky za všechny názory


jan krejcar

Příspěvek od jan krejcar » 07 úno 2009 19:21

zdárek, četl jsem o tom někde ve starším fóru a nebyla tam žádná negativa, ale asi bych šel do buckmarka, nebo do rugera :D
Vilda

Příspěvek od Vilda » 07 úno 2009 19:30

sháním dobrou a výkonnou zbraň v devítce,začínám,tak nějakou levnější z druhé ruky a HP mě přijde jako dost muziky za ty peníze.Nemusí to nutně být originál,viděl jsem prodávat maďarský FEG a myslím že rumunský nebo bulharský ARCUS. Chci ji na střelnici a obranu baráku,na stálé nošení je velká,na to mám vybraného makarova.
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Příspěvek od derringer » 07 úno 2009 19:48

mám originál hp35 je to dobrá pistole,ale mám ji spíš jako sbírkovou

než kopie,tak na obranu baráku bych bral spíš brokovnici nebo jetou cz75, je jich spousty a bez problému seženeš zásobníky a nd

nebo něco obyč - 1911 nebo nz75 od norince
Vilda

Příspěvek od Vilda » 07 úno 2009 20:01

75 je pěkná,ale jak píšeš je jich hodně a má ji kdekdo.Hápéček tolik není. Jak je na tom s životností osa záchytu závěru?Můžeš to nějak zhodnotit? A je na HP nějaká slabší součástka? Někde jsem četl že si nechávali odstranit vnitřní zásobníkovou pojistku?
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 07 úno 2009 21:28

Mám válečné HP, je to lehká, příjemná a výkonná zbraň. Mám to jako předmět sbírky, takže neřeším věci jako spolehlivost - u mého kousku dochází docela často (cca 1x za 20 výstřelů) k zádržkám.
Mířidla na dnešní dobu malá, je to SA only.

Zbraň je hezká relikvie, krásný kousek historie, ale to je všechno.

Nevím, jestli moderní HP mají SA/DA a lepší pojistku. Potom by se o tom uvažovat.

Neslyšel jsem o nikom, komu by na HP praskl záchyt závěru, ale taky jsem neslyšel o nikom, kdo by to měl na chrlení tisícovek nábojů.
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

FN HP-35

Příspěvek od Bonanza » 07 úno 2009 21:40

Pokud začínáš a chceš levnou, tak si kup CZ-75 z komise, či burzy, ale HP bude dražší. Hlavně nekupuj madarský nebo jiný klon (shit), škoda peněz. FN HP je výborná zbranˇ někomu však vadí SA. My kdo jsme zvyklí na .45 A1=cocked + locked, to nevadí. Mám za to, že moderní FN BDA je SA/DA. I na nošení je HP podle mne dobré, ale to je věc každého soudruha, na co je zvyklý.
thompsons
Příspěvky: 21
Registrován: 05 říj 2008 23:59

Příspěvek od thompsons » 12 úno 2009 21:35

Chlapi nevíte kde by se dal sehnat vytahovač na HP35 starší provedení jako u COLT 1911,nebo jestli neznáte někoho spolehlivého,který by ho uměl podle vzoru vyrobit?Jednal jsem o dovozu ze zahraničí s panem Martínkem a ten mi ehrenreich.de nedoporučil(snad jedině kdybych si tam dojel osobně) a jinak sám nevěděl,kde jinde ho za normální peníze sehnat.Díky za radu.
Přílohy
fn-hp.jpg
Odpovědět