Brocock Compatto

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

Odpovědět
Dusan1965

Re: Brocock Compatto

Příspěvek od Dusan1965 » 11 říj 2019 21:00

Díky za odpovědi, ale to mě právě mate. Nebudeme brát zřetel na to, jestli na zbroják nebo ne. Brocock Bantam píše výrobce že má max. 42J v kalibru 5,5mm. To znamená, že dám diabolku nějaké váhy a ze vzorečku mi zpětně vyjde úsťová rychlost jakou ji ta větrovka vystřelí? Lze to takto pomocí toho vzorce aplikovat? Samozřejmě tam mohou působit další vlivy, ale cca takto to v praxi je?

Mini Me

Příspěvek od Mini Me » 12 říj 2019 06:54

Pokud vyrobce neuvede primo druh streliva a m/s,tak ty udaje max.vykonu zbrane jsou pouze informativni aby mel zakaznik predstavu jaky vykon lze ocekavat.Kdyz napr.hledas zbran o vykonu 70 -100 j tak podle udaju vis ze tahle tve pozadavky nesplnuje.
V realu se max.vykon muze lisit od udaju udavanych vyrobcem,zalezi na nastaveni a pouzitem druhu streliva.Takze bez nejakych domacich uprav mas predstavu kolem jakeho vykonu se budes pohybovat
Rosta7

Příspěvek od Rosta7 » 08 lis 2019 13:33

Alexxxus píše:
17 zář 2015 23:05
Firma Brocock se po delší době hlasí s novým modelem

sám jsem zvědavý bude to puška už asi ovlivněná firmou Daystate - (stejný majitel)

Pušku jsem držel letos na IWA v ruce - sice to byl podle všeho nefunkční model ale už tam mne zaujal

zasobník stejný - tedy skoro stejný jako u pušek Daystate

Obrázek

Kartuše by měla stačit na 110 - 120 výstřelů
spoušt by měla být stavitelná ve dvou krocích
integrovaný moderátor po celé délce hlavně - takzvané "SHROUDED"
Pažba bude ve standartním provedení oboustraná - jak pro praváky tak leváky
Nový model quicfill plnění - tedy formou plnícího pinu (snad to bude 8mm)
Ráže 4,5 a 5,5 mm

A jak tak koukám na skicu - skutečnou fotku nemužu najit je tam rozdíl - zvýšená lišta pro montáž puškohledu
Zdravim vas pratele nevim zda jsem dobre na tomto konkretnim prispevku ale dostal jsem jako darek Brocock compakto sniper v r.6,35 mm ale potreboval bych upravit vykon. Tuning kdo by mise to udelal za odmenu nebo aspon poradil kde cerpat navod,na jutubku jsou sice nejake navody ale ten na vykon jsem nenasel.Dekuji za pripadnou pomoc.
Deathbull

Příspěvek od Deathbull » 09 lis 2019 12:46

OT proč já nedostanu takovej dárek kurva fix 😂😂
Pidlooký ponocný
Termit

Příspěvek od Termit » 10 lis 2019 00:16

Zlobils....
Odpovědět