Britva

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Jindrich

Příspěvek od Jindrich » 10 bře 2009 15:56

Ahojte KOLEGOVÉ,

děkuji vám za uznání a za pochvaly. :oops:

Přeji hezký den, Jindřich


MUDR C

Logo Břitvy - Apel...

Příspěvek od MUDR C » 10 bře 2009 17:31

Dobré odpoledne kolego Jindrichu

Praktický nápad s těmi klacíky. I užití originálu řemenu brašny jako závěs. Chytré. Pěkná práce. Pečlivé šití.

Na druhé fotografii jsem si všiml, že v pozadí leží originální - grafická kresba tužkou. Ta naznačuje duši umělcovu.

Dovolil bych si Vás pozvat do procesu tvorby nového loga Břitvy. Přikládám link pro více informací, diskusi a návrhy.

http://forum.britva.cz/viewtopic.php?f=36&t=107

Děkuji + Pohodu Jazz přeji.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4314
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 10 bře 2009 23:19

Neco málo z teho co sa povedlo.
Přílohy
P1050875.JPG
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Smékal Petr
Příspěvky: 294
Registrován: 28 led 2007 17:52
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Krásné Břitvy

Příspěvek od Smékal Petr » 10 bře 2009 23:36

Blahopřeji Ede k nevině se rozvíjející sbírce krásných Břitev. Jen drápkem zachycen je ptáček a už lapen celý je.
Zdravím Petr S.
357-Magnum - velmi dobrý argument pro uzavření příměří.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Damašek

Příspěvek od Apevia » 11 bře 2009 11:23

Co si myslíte o Břitvách z damaškové oceli? Já si myslím, že na Břitvy není moc vhodná a to díky tomu, že je vlastně zkovávaná z více kusů a tím pádem mohou být a jsou na břitu (na té části co řeže) nějaké miniaturní hrbolky či jak to říct... Co na to říkáte? Celkem by mě zajímal Váš názor :)
Cogito ergo armatus sum.
MUDR C

Příspěvek od MUDR C » 11 bře 2009 12:44

Dobré poledne

Problematiku Damascénské ocele na Břitvě jsme tu jiŽ rozebírali. Je to okolo strany 28 tohoto fóra.

Pohodu + Jazz přeji
Jindrich

Příspěvek od Jindrich » 11 bře 2009 17:29

Dobrý den pane MUDR Ci,

děkuji Vám za pochválení mého domácího výtvoru. Máte dobrý postřeh (s tím obrázkem), ale to jsem nekreslil já. Byla to kniha o jedé postarší umělkyni, která mě momentálně posloužila, jako pracovní deska. Trochu barbarské, já vím. No, ale docela jste se trefil, protože já taky kreslím, maluji a tvořím ze všeho možného.

K tomu LOGU- já jsem to pochopil tak, že už je hotové. Je v tom hluboká myšlenka a i nákres je skvělý. Mě se to LOGO moc líbí a neměnil bych ho.

S pozdravem Jindřich
MUDR C

Logo Břitvy

Příspěvek od MUDR C » 11 bře 2009 23:47

Dobrý večer

Hotové je logo pouze jedno. Co jste spatřil v odkzu na Břitva cz. Pochází ze společné dílny kolegů Eda + PetraS. Zareagovali hbytě. Kolega Radgost nechal od profesionálních grafiků zpracovat další. Ta nejsou dosud hotova.
Až bude z čeho vybírat - definitivně zvolíme to nejlepší. Čert ví, kdy tak nastane. Ždibec v tom cítím třenici a svár. Možná se mýlím.

Další pole působnosti je u malého znaku: Holící štětka. Ta se objevuje v záhlaví složky web stránky před Břitva.cz. Nevím jak to lépe popsat. Netuším zda-li se toto štětka zobrazuje i uživatelům windows. Jsem počitačovým idiotkem. Ale toť všetečný, malicherný potíž.

Tak jako tak.

Pokud máte nějaké nápady - myšlenky otřelé i převratné - šup s nimi na papír a přidejte je do sekce Logo Břitvy. Pestrost a rozmanitost neškodí. Oku přímo lahodí.

Děkuji
Klidnou noc
Uživatelský avatar
Smékal Petr
Příspěvky: 294
Registrován: 28 led 2007 17:52
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Anketa - Logo Břitvy

Příspěvek od Smékal Petr » 12 bře 2009 16:26

Ahoj milí kolegové,
Břitevnické logo, které v současnosti probíráme, a které zajisté může mít i více podob, má svou malou hlasovací anketu na:
http://rybina.ovfree.net/viewtopic.php? ... 38&start=0
a tak již nyní můžete vyjádřit své pocity, dojmy a také připomínky a návrhy. Až budou i další graficé návrhy, tak bych navrhoval abychom pak vybírali ze všech dodaných možností a taková anketa by byla nejlepším způsobem. Zajisté se pak společně shodneme na nejlepším a nejvýstižnějším logu jež bude reprezentovat naši Břitevnickou společnost.

Břitvám zdar.
Zdravím Petr S.
357-Magnum - velmi dobrý argument pro uzavření příměří.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Děkuji

Příspěvek od Apevia » 12 bře 2009 20:30

Děkuji za odkázání na tu damascénskou ocel :)
Cogito ergo armatus sum.
jarolik jiri

Příspěvek od jarolik jiri » 15 bře 2009 19:35

Zdravím Jindřicha!!!!!!
tož fakt pěkný paicunk,prostě: zlaté české ručičky!
tož přeju ostrý břit a pevnou ruku!
BŘITVĚ ZDAR!!!!!!!
jarolik jiri

Příspěvek od jarolik jiri » 15 bře 2009 19:48

JO A MÁLEM BYCH ZAPOMĚL JINDŘICHU TA BŘITVA JE SUPER!!!!
MUSIŠ MĚ JU UKAZAT NAŽIVO!!!
TAK ČUS A SÍLE ZDAR!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Smékal Petr
Příspěvky: 294
Registrován: 28 led 2007 17:52
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Nový mezi Námi

Příspěvek od Smékal Petr » 15 bře 2009 19:57

Ahoj jarolik jiri,
vítám Tě mezi námi Břitevníky. Z Tvých příspěvků je vidět, že se s kolegou Jindřichem znaš zřejmě osobně. Jsem rád, že jsi se přišel podívat mezi nás, a těším se že přidáš i své zkušenosti okolo Břitev. Přeji Ti pevnou ruku a dobré ostří.
Můžeš se zúčastnit i na našich dalších spřátelených forech.
www.rybina.com
www.britva.cz
Zdravím Petr S.
357-Magnum - velmi dobrý argument pro uzavření příměří.
Jindrich

Příspěvek od Jindrich » 15 bře 2009 20:50

Pro Jiřího Jarolíka:

Tož vitaj Hranatý Bráško!!! :lol:

Děkuji Ti za pochalu mé nové Břitvy a řemenu. Jsem také moc rád, že ses k nám- Ostrým Břitům přidal a těším se na Tvé první zkušenosti s BŘITVOU.

Do Břitvomágie se vlastně můžeš pustit kdykoliv. Jediné, co Ti snad chybí je obtahovací řemen, tak bych Ti mohl dát ten (roztahovací) -po tatíkovi a časem by sis mohl udělat závěsný, jako já... však matroš ještě mám, tak není problém. :wink:

...Přeji pohodový večer. Jindřich
jarolik jiri

Příspěvek od jarolik jiri » 16 bře 2009 11:00

tož děkuji vám za pěkné přivítání mezi vás BŘITEVNÍKY!!!!!!!!!!!
TOŽ JAK ŘÍKÁŠ JEŠTĚ TEN OBTAHOVACÍ ŘEMEN A MOŽU ZAČAT!!!!!!!!!!
ZDRVÝM P.SMÉKALA:BŘITVĚ ZDAR!!!!!!
BRÁŠKO DÍKY ZA NABÍDKU
A O VYKENDU SE SPOJIME OK!!!!!!!
TOŽ UŽ SE TĚŠÍM NA NOVÉ SKUŠENOSTI Z BŘITVO.
(SNAD NEBUDU POTREBOVAT TRANSFUZI........
Odpovědět