Britanie chysta zakaz samurajskych mecu

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 14 bře 2007 13:47

Támhle Italové, Francouzi, Řekové vyjdou do ulic a perou se za svoje práva.
Češi jen brečej :(
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 10 dub 2007 01:24, celkem upraveno 1 x.


all
Příspěvky: 301
Registrován: 24 kvě 2006 10:27
Bydliště: sever jihu Čech

Příspěvek od all » 14 bře 2007 13:52

Prosím Tě, nestraš. Já osobně bych si teda šel stoupnout do fronty na ohlášení ztráty zbraně. Teda zbraní. Bylo by to asi zajímavý, jim vysvětlovat, že se to všechno tak nějak najednou, z ničeho nic ... asi ňákej gauner, či co ... nemám zkrátka co odevzdat.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 14 bře 2007 17:31

Kua - jel jsem takhle vratit zbrane a tamhle na krizovatce me frajeri vytahli z auta a vsechny mi sebrali :-(

No - jestli tu nekdo zakaze zbrane, docili jedny jediny veci, tak pulku jich lidi poctive odevzdaj, z druhy pulky si neco malo nechaj a zbytek se dostane do rukou buh vi koho -> vysledek 2x tolik jiz neregistrovanych zbrani mezi lidma :-(
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 14 bře 2007 18:02

2x tolik?
Tak to přitlač.
michall

Příspěvek od michall » 05 dub 2007 18:28

Kubajzz píše:Hmm, to je fakt zajímavé kam dospěla země, která si vždycky zakládala na svých občanských právech a osobní svobodě. Země která nikdy nezažila okupaci nebo tyranii. Země, kde si ani nenechali vnutit občanky, protože evidence obyvatel je omezení jejich svobody.
Co se to tam děje? Je tady nějaký znalec místních poměrů? Můžou za to labouristi?
Tohle by se asi za vlády Železné lady nedělo. :wink:
Na to nemusis byt velky odbornik aby ti doslo, co vede zakonodarce k podobnym krokum - Britanie a Irsko jsou zeme s dlouhodobe nejvisi kriminalitu v evrope i ve svete (treba link z gunlex naaktualne.cz da se toho najit spousty..)

Kazdopadne tenhle zakon hranici z demenci, meli by spis nacpat vic penez do boje s kriminalitou(potazmo do CI5:), a ne delat zakony ktery akorat naserou lidi.
thrax

Příspěvek od thrax » 18 čer 2007 21:54

Pánové,budete se možná divit,ale máho otce z Británie kvůli noži vyhostili.Jednalo se o pružinový nůž firmy Mikov,objevený na Heathrow
při odletu(!)ze země.Stalo se to v 80.letech.
pbezo
Příspěvky: 67
Registrován: 09 úno 2006 08:35
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od pbezo » 19 čer 2007 08:01

all píše:Prosím Tě, nestraš. Já osobně bych si teda šel stoupnout do fronty na ohlášení ztráty zbraně. Teda zbraní. Bylo by to asi zajímavý, jim vysvětlovat, že se to všechno tak nějak najednou, z ničeho nic ... asi ňákej gauner, či co ... nemám zkrátka co odevzdat.
Ešte väčšia sranda po výzve k odovzdaniu prekvapene sa tváriť že si ich vyzdvihli u Teba doma policajti a nedali Ti žiadny papier o odovzdaní, prípadne im nahlásiť ŠPZ okolidúceho policajného auta. A nech dokazujú ...
Odpovědět