Brezany

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
gunner
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2013 10:04
Bydliště: Underwater

Břežany

Příspěvek od gunner » 01 pro 2013 12:12

Panove, byl jsem poprve v Břežanech samostatne zastrilet. (Jsem zacatecnikem v tomto oboru strelby) Musim uznat ze to co jsem tam nasel vypada fakt depresivne. Zastrilel jsem jsi docela slusne ale vazne nedoporucuji nikomu jit tam samotnemu. To ze jsem zapadl do bahna autem a 40 minut se dostaval ven me ani moc nerozcilovalo spis na me padala depka. Je to tam fakt hrozne :? ale jinak je to fajn misto pro dovadeni. AirSoftaci tam maji asi raj, vsude byli jeji kulicky ze zbrani.


Omlouvam se ze pisu spatne a s chybami, Jsem cizi statni prislusnik...
Hunter Force 750
Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 46
Registrován: 13 úno 2013 19:01

Re: Břežany

Příspěvek od Starosta » 01 pro 2013 12:39

Pro ty, co nevi, o co jde (jako ja)...

Jake Brezany (kde)?
Co se tam da strilet?
gunner
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2013 10:04
Bydliště: Underwater

Re: Břežany

Příspěvek od gunner » 01 pro 2013 12:46

50°13'28.412"N 14°26'15.533"E

Stara zemedelska budova, na mape uvidis velkou halu kde jsi lze pekne zadovadet. Da se strilet do vsecho co jsi zadas jako terc. Pekny ale depresivni. Radsi jit tam ve skupine kdyby prece neco a poradne vojenske boty, jelikoz jsou vsude strepy a hrebiky a nedej boze na neco slapnout.
Omlouvam se ze pisu spatne a s chybami, Jsem cizi statni prislusnik...
Hunter Force 750
Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 46
Registrován: 13 úno 2013 19:01

Re: Břežany

Příspěvek od Starosta » 01 pro 2013 13:37

Gunner: aha, takze airsoft/paintball, ja myslel nejaka strelnice.
Diky za objasneni...
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Břežany

Příspěvek od milius » 01 pro 2013 13:46

Můžeš to tam koupit a třeba předělat na Lázně Břežany.Věci jako červený koberec,recepce,teplá voda,masáže,ubytování v pokojích se satelitem a kabelovkou,upravené chodníky na promenádu směrem k historické divočině zvané pole.
Když tam uděláš střelnici,tak bych chtěl vyhřívanou s dálkově ovládanými terči a náhled na terče na plasmových obrazovkách u postů,abych nemusel nosit pozorovák,cafe barem a diskotékou.Nebráním se ani státní filharmonii.App už si tam něco trefil?

Mě osobně odrazuje jen úzký profil pro vjezd.
Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
gunner
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2013 10:04
Bydliště: Underwater

Re: Břežany

Příspěvek od gunner » 01 pro 2013 21:49

Sejmul jsem dve krysy a par tlakovanych lahvi nejaky spreje prazdny tam byli, docela zajimave. Strilel jsem na velkou dalku cca 35 - 40 metru a docela jsem pekne nastrelil pusku.
Omlouvam se ze pisu spatne a s chybami, Jsem cizi statni prislusnik...
Hunter Force 750
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Břežany

Příspěvek od pussylala » 02 pro 2013 00:48

Musíš vědět, kudy jezdit. Nepamatuji (kromě sněhu), že by tam někdo zapadl. Dá se tam střílet v hale (bezvětří), venku, v lese a na pole. Navíc nás zatím nikdo nevyhnal. Ani majitelé, ani policajti a to jsme je tam už potkali.
gunner
Příspěvky: 56
Registrován: 14 lis 2013 10:04
Bydliště: Underwater

Re: Břežany

Příspěvek od gunner » 02 pro 2013 09:20

No ja jsem pri prijezdu k te budove odbocil vpravo (blbec) totiz jsem se chtel dostat k te hale primo autem, jelikoz jsem se koukal na mapu ze skrz ten les po prave strane se tam lze dostat, coz doopravdy jde ale s hummrem a ne osobakem :-D, a jeste jsem vetsi blbec ze jsem se nevsimnul ze pri prijezdu tou cestickou k budove staci zahnout doleva a betonova cesta by me zavela primo k te hale akorat s druhe strany. No trochu jsem to nevymakal. Nicmene ja jsem se v tom lesiku dostal do mokre travy a bahna tak jsem docela slusne bojoval, ale dal jsem to. Ted uz vim kde parkovat. Trochu jsem se bal nechavat auto bez dohledu vis.
Omlouvam se ze pisu spatne a s chybami, Jsem cizi statni prislusnik...
Hunter Force 750
Smazaný uživatel 5179

Re: Břežany

Příspěvek od Smazaný uživatel 5179 » 08 pro 2013 23:55

Mno, vzhledem k tomu že ve Vodochodech, což je za kopcem se má stevět druhá Ruzyně, je dle mého, a nejen mého, názoru do roka a do dne z Břežanama konec. I kdyby tam letiště nedosáhlo, infrastruktura to sežere, ceny pozemku užjistě letí nahoru. Uvidíme :|
Uživatelský avatar
Mliko
Příspěvky: 158
Registrován: 21 úno 2014 13:26

Re: Břežany

Příspěvek od Mliko » 25 úno 2014 15:31

Tak jsem se byl podivat a zastrilet si v Brezanech...ne vyblbnuti super place jen jak bylo psano vyse,vice lidi pohromade by to chtelo docela depka tak a zbran byla pro pripad psu nebo lidi stale v pohotovosti :-) prilozim sem par fotek (teda spis asi pres rajce) http://miki02.rajce.idnes.cz/Brezany/
Odpovědět