Branil v Plzni klenotnictvi strelbou na lupice, trefil syna

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
bradek džon
Příspěvky: 145
Registrován: 10 bře 2011 21:57
Kontaktovat uživatele:

Bránil v Plzni klenotnictví střelbou na lupiče, trefil syna

Příspěvek od bradek džon » 09 lis 2011 11:50

To asi nedopadne dobře. To mě mrzí.
http://www.novinky.cz/krimi/249982-maji ... zpravy-dne


Má-li někdo zbraň a snaží se vás zabít, je přiměřené bránit se střelbou z vlastní zbraně.
Dalajláma
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Bránil v Plzni klenotnictví střelbou na lupiče, trefil syna

Příspěvek od palong74 » 09 lis 2011 20:10

tady je asi videt ze strilet ve stresu je opravdu makacka.divil bych se ze by se netrefil na 5 metru.proto je potreba si dat par kliku,drepu a pak postavit a strilet :D .ne vazne chce to vic nez se postavit na strelnici a vystrilet zasobnik do terce
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
zigira
Příspěvky: 20
Registrován: 06 bře 2011 16:09

Re: Bránil v Plzni klenotnictví střelbou na lupiče, trefil syna

Příspěvek od zigira » 18 lis 2011 16:42

Toho pána je mi líto,místo aby si pomohl,tak si zadělal na problem.Ve zprávách v tv. zaznělo že si všiml zbraně toho lupiče a poznal že to není "ostrá" pistole.Další problém je že střílel až když ti hajzli utíkali.Možná měl střílet hned jak vytáhl zbraň a pak moc nemluvit s policajtama a vysvětlovat.Někdy míň znamená víc.Já vím ono se to teď radí,sám nevím jak bych reagoval v jeho situaci.Ale každopádně mu fandím za to, že po těch hajzlech vystřelil.Držim mu palce aby dostal dobrého advokáta a nebyl obviněn z nepřiměřené obrany.
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Bránil v Plzni klenotnictví střelbou na lupiče, trefil syna

Příspěvek od palong74 » 18 lis 2011 19:16

to doufam ze mu to projde aspon jen s podminkou.ale jak rikas nekdy min rict je lepsi.
je to trochu od veci ale u nas byl smrtak jeden borec skocil za jizdy na asi 7tunovou destu na ktery mu ujely
nohy a spadnul primo pod zadni kolo byl na fleku kaput.rikam to jen proto ze kdyz prijela kriminalka tak on uvedl ze ho videl.oni hned na to ze mel hned zastavit a vyhodit ho.proste to v podstate se snazili obratit proti nemu.
tak doufam ze tento pan nebude obetni beranek.
ono staci ze postrelil syna
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Odpovědět