bombicky CO2

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

jirkausti
Příspěvky: 246
Registrován: 04 bře 2006 14:41
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirkausti » 11 črc 2008 09:58

nojo busines je busines. :roll: Pro kapitalistu je vždycky lepší prodat další novou věc, než pracně za pár šupů někomu doplňovat CO2 do bombiček... Jinak v těch origoš 12g bombičkách je jakási mazací příměs, ta v těch 7g není.


Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Re: ??

Příspěvek od Miles » 11 črc 2008 17:25

DanielH píše:
Miles píše:uz nic slahnul sem s nima do koše .
střílení s bombočkama na CO2 mě přijde velmi neekologické. nedá se to nějak recyklovat ? :evil:
ty ses taky neekologickej s tema tvýma zbytecnýma řečma ale recyklovat te nikdo nemuze :)
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 11 črc 2008 17:43

OT:
ptal jsem se na recyklaci bombiček, ani to Miles nehazel do sberneho odpadu
Takéto "kázne" by si mal ísť robiť na dáke US fórum - a keď tam budeš spýtaj sa aj kedy podpíšu Kjótsky protokol :evil: .

/OT:
DanielH

Re: ??

Příspěvek od DanielH » 12 črc 2008 08:46

Miles píše: ty ses taky neekologickej s tema tvýma zbytecnýma řečma ale recyklovat te nikdo nemuze :)
jirkausti ti dal navod co s nimi mas delat, snad to pro tebe neni neprekonatelny problem
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Re: ??

Příspěvek od Miles » 12 črc 2008 09:54

DanielH píše:
Miles píše: ty ses taky neekologickej s tema tvýma zbytecnýma řečma ale recyklovat te nikdo nemuze :)
jirkausti ti dal navod co s nimi mas delat, snad to pro tebe neni neprekonatelny problem
tak nevim ale doplnovat je nejde .tak nevim co resís .a vubec co se o to starás pochybuju ze vzduchovku na co2 más .tu se resí daleko neco jiného nez to jestli je to ekologické.to spis di na stránky o bylinkách o broučcích a zvířátkách a ne na forum o vzduchovkách a vecma s nima souvisejícich .abys tu psal o skodlivosti co2 bombicek :roll:
DanielH

Příspěvek od DanielH » 12 črc 2008 10:14

thread se jmenuje bombičky co2 a to k nim patří. kdybys misto hloupych reci se sebral a hodil je jako jirka do stareho zeleza, bylo by to ok. Jenze ty budes radeji plodit nesmyslné dětinské texty.
Miles
Příspěvky: 86
Registrován: 15 bře 2008 21:09
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Miles » 12 črc 2008 19:39

DanielH píše:thread se jmenuje bombičky co2 a to k nim patří. kdybys misto hloupych reci se sebral a hodil je jako jirka do stareho zeleza, bylo by to ok. Jenze ty budes radeji plodit nesmyslné dětinské texty.
ty ses trot .a kam si myslís ze sem je asi hodil .do popelnice na papír.? a vubec co se starás o co co delám? tam si di zbírát kusy zeleza abys mel nejaké prachy a nepis sem nesmysly kort o tom jak co2 bombicky v dobe jaderných elektráren skodí prírode .
DanielH

Příspěvek od DanielH » 12 črc 2008 20:03

psal jsi zes je hodil do koše. nejses nejaky zakomplexovany ? psali tady ze je davaji do stareho zeleza, ok hotovo vyreseno. ty tady furt pises nesmysly o brouccich a elektrarnach. ja nic takoveho nerekl.
Smazaný uživatel 93

Příspěvek od Smazaný uživatel 93 » 12 črc 2008 20:56

Nechci otevírat další téma. Poradí mi někdo, pod jakým názvem a příp. kde koupím velkou bombičku, abych mohl přepouštět do zásobníku pistolí ??
:oops:
pedro gonzales
Příspěvky: 235
Registrován: 31 srp 2007 14:00
Bydliště: vsetínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pedro gonzales » 13 črc 2008 13:06

je to klasická kyveta 150g, cca 213cm3 (asi teď už nevím) CO2 a koupit se dá např v Drulovu, nebo přímo u výrobce v Abneru, myslím taky Sifos je vyrábí, stránky firem už ti najde vyhledávač, jen drulov ne, bo ještě nezaplatili alexxxovi za stránky,
jo a taky se sem tam objeví na aukru :lol: , ale to už se radši vyplatí koupit ty nové od abnera, mají hezčí design, prostě vypadají líp než ty staré, a máš jistotu že v nich není nějaký bordel. Na druhou stranu, jestli si je chceš plnit doma , tak si je objednej z drulovu a přiobjednej přepouštěcí redukci na napouštění z hasičáku a ušetříš na poštovném, protože co vím tak ty redukce dělá jen drulov, uff, a kdyby jsi se zase chtěl na něco zeptat , použij tlačítko hledat, našel bys to dřív než jsem já napsal tenhle příspěvek
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1142
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 23 črc 2008 14:03

Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1142
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 30 črc 2008 19:39

Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
pedro gonzales
Příspěvky: 235
Registrován: 31 srp 2007 14:00
Bydliště: vsetínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pedro gonzales » 01 srp 2008 15:11

sice dobrý odkaz, ale ty staré kyvety jsou čsto ve špatném stavu, stalo se mi že jsem jich pár koupil, a dvě netěsnily, myslel jsem že je to smetí na těsnění, ale už byly prostě hotové, teď už bych raději připlatil a koupil nové od abneru za 215 kč, nebo tak nějak kolem, a měl bych jistotu že jsou nové, čisté a pěkné :D , ne vážně, já zrovna řeším jak přidělat kyvetu do pažby, a ty staré mají jiné parametry než ty nové, jsou kratší a tlustší ( nová má průměr 40mm a stará42-44 )
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 05 srp 2008 21:44

Nevim esi to komu pomuze, ale vcera sem koupil 12g CO2 jednorazovky v Ostrave na Denisove ulici v centru za 15,- Kc/ks (od JSG baleni po 5ks). Je to ta vetsi prodejna zbrani. Vzal sem si jich hned 20...Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Mirek12
Příspěvky: 143
Registrován: 29 črc 2008 16:58
Bydliště: Znojemsko

Příspěvek od Mirek12 » 06 srp 2008 00:39

Nakadah píše:Nevim esi to komu pomuze, ale vcera sem koupil 12g CO2 jednorazovky v Ostrave na Denisove ulici v centru za 15,- Kc/ks (od JSG baleni po 5ks). Je to ta vetsi prodejna zbrani. Vzal sem si jich hned 20...Nak
no kde já na tebe taky nenarazím, motorkaři,rc,a tedka tady , jo za 15kaček dobrá cena :wink:
Baikal IZ 27 Sporting
UMAREX 850 AirMagnum
Odpovědět