Bohumil Urban s.r.o. (Securtex) - zbrane a strelivo Tabor

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Wyky
Příspěvky: 40
Registrován: 29 kvě 2014 06:56

Bohumil Urban s.r.o. (Securtex) - zbraně a střelivo Tábor

Příspěvek od Wyky » 26 úno 2016 17:37

Ve čtvrtek jsem absolvoval nákup (poslední) ve firmě Bohumil Urban s.r.o. (Securtex). Jednání pána za pultem (zřejmě majitele) ještě docela ušlo, i když poznámka, že mi neprodá 7,65 Br., protože jich má málo, mě docela zarazila. Ale druhý pán, starší, s revolverem na opasku, má jednání řeznickýho psa. Ze zákazníka dělá socku, protože si nechce koupit tisíc nábojů, ale jen stovku, do očí se vysmívá a zdůrazňuje jak si k nim lidi chodí jen pro tisíce nábojů (???), prostě fakt nepříjemnej zážitek.
Navíc na webshopu mají SKS za 5.250,- Kč skladem, když jsem ho chtěl vidět, tak není, protože ještě nedorazil a cenovka bude 7.200,- Kč. Celkem neseriózní.
Sám jsem obchodník a kdybych se takhle choval ke svým zákazníkům, tak se můžu jít pást.
Prostě příště se tomuhle krámu vyhnu velkým obloukem.
Máte někdo podobnou zkušenost a pokud ano, čím si myslíte, že to je??


jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Re: Bohumil Urban s.r.o. (Securtex) - zbraně a střelivo Tábo

Příspěvek od jbiker » 06 bře 2016 19:03

"Bohouš" těží z toho, že široko daleko podobný obchod není a ti méně mobilní, typicky starší lidoví myslivci, mu asi na uživení stačí. Potvzuji vše výše uvedené. A obecně je drahý. Na "hubu" si objednáš patrony za určitou příjemnou cenu a když si pro ně přijedeš cena jiná (samozřejmě vyšší).Když je tedy vůbec sežene. To je kapitola sam pro sebe. Přijedeš na dohodnutý termín a bez omluvy tě odpálí ("přijď za tejeden"), přijdeš pro jistotu za 14 dní a zase nic. Tohle mi udělal dvakrát a už mě tam nikdy neuvidí. Nikomu svoje peníze nevnucuji. Na druhou stranu, každý asi neprožene laufem tolik, aby se mu cesta do Prahy vyplatila a díky tomu zřejmě takový "obchod" může přežít.
jk-stengan
Příspěvky: 1
Registrován: 22 úno 2017 19:42

Re: Bohumil Urban s.r.o. (Securtex) - zbraně a střelivo Tábo

Příspěvek od jk-stengan » 22 úno 2017 19:54

tvrdá realita.. proto jsme byli nuceni na střelnici v Čekanicích udělat prodejní sklad střeliva a pokoušíme se za asistence rozumných dodavatelů pokrývat potřeby střelců přímo na střelnici...

dále nám není souzeno hodnotit místní poměry obchodníka, ale co se koluje a co přinesou za zážitky místní střelci je to co je tu napsáno pouze slabý odvar jeho podnikatelského záměru... ale jak jsme už zde zmínili nejsme od toho abychom soudili či někoho pomlouvali, to musí každý zažít sám, aby tušil kde je realita tohoto obchodníka..
Slacker1975
Příspěvky: 1
Registrován: 03 črc 2018 09:44

Re: Bohumil Urban s.r.o. (Securtex) - zbraně a střelivo Tábor

Příspěvek od Slacker1975 » 03 črc 2018 09:55

U pana Urbana jsem si před dvěma měsíci objednal 858 tactical, jako zálohu jsem panu Urbanovi uhradil předem celou kupní cenu zbraně. Do dneška nemám ani samopal, ani peníze. Pan Urban peníze na vrácení nemá a zkouší všechno možné aby mi je nemusel vrátit. Důrazně před tímto obchodem všechny případné zákazníky varují! Dnes jdu opět pana Urbana otravovat, aby mi peníze vrátil.
Odpovědět