Bipody Versa-Pod/Harris

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
AERON_CZ
Příspěvky: 122
Registrován: 21 bře 2008 15:04

Příspěvek od AERON_CZ » 05 úno 2009 10:37

Harrisy skladem www.aczshop.cz


Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 11 úno 2009 10:10

Tak dneska dorazili Harrisky. Objednáváno přes Aeron 21.1. a dnes 11.2. doručeno službou PPL. Bŕal sem Harris 1A2 6"-9" s odskoky na nohach s adaptérem na dřevěnou pažbu. I s dopravou cena 2230,-. To bude mít moje S510 radost :D
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 11 úno 2009 12:08

Proc se skoky ? Flintu nebudes mit prakticky nikdy v rovine.
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od regis24 » 11 úno 2009 12:26

Kubin. píše: Objednáváno přes Aeron 21.1. a dnes 11.2. doručeno službou PPL.
Koukam vyborny dodaci lhuty,za tri tydny je to doma.Po Cechach....
Jestli fakt neni lepsi objednavani ze zahranici....
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 11 úno 2009 12:35

Dodávka ale šla přímo z USA. Jakmile jsem poslal objednávku do Aeronu tak je Aeron skladem neměl, takže o zafungovalo tak že se v Aeronu nahromadilo více objednávek aby cena byla nižší a pak to Aeron objednal z USA, takže dodací termín solidní, samotná dodávka po ČR trvala přes den.

2sportovec: Já povětšinou střílím na rovném podkladě, nebo akoro rovném podkladě. A navíc už sem měl jednu kopii harrisek a tohle provedení mi plně vyhovovalo, takže proto sem sáhnul znovu po této verzi. Ale nebráním se tomu že třeba časem koupím s plynulou regulací :D
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od regis24 » 11 úno 2009 12:50

Hm,ale myslim ze aeron je cesky obchod ne?Takze jsi objednaval v Cechach...Me se moc libi takovyhle obchodnici,vsechno mame,ale musi se to objednat....No nic,aspon to ma za trochu slusny penize.

P.S.:
Ja si obcas nakupuju treba z HK (to neni Hradec Kralove
:) ) a dodavka trva vetsinou dva tydny....
Naposledy upravil(a) regis24 dne 11 úno 2009 13:13, celkem upraveno 1 x.
AERON_CZ
Příspěvky: 122
Registrován: 21 bře 2008 15:04

Příspěvek od AERON_CZ » 11 úno 2009 12:53

bylo to trosku jinak. Na e-shop jsem je dal jakmile jsem jim poslal objednavku. samozrejme nejake objednavky cekali ale jakmile prislo zbozi tak jsme je rozeslali. skladem jich je dost takze s dodacimi lhutami uz problem nebude.
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 11 úno 2009 13:01

Uvedeno tedy na pravou míru, za mistifikaci se omlouvám. :roll:
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Přidělání

Příspěvek od Apevia » 13 kvě 2009 20:53

Ahoj.
Hodně lidí má na zbraních BiPod od Harris. Já na své budoucí AA také chci BiPod a nepřipadá v úvahu nic jiného než Harris. Versy jsem měl a už mi nesmění domů ;) Ale zajímá mě, jak přiděláváte ty BiPody? Aeron nabízí různé druhy adaptérů, někdo používá ten a někdo zase ten. Který je nejvhodnější? Na custom pažbě na QB jsem přidělával BiPod klasicky přes očko pro řemen, klasický vrut s očkem na konci, to mi přijde i nejlepší. Jelikož to chci na AA S400 a tam je prý celkem dost "masa" na předpažbí tak se klaním k této verzi, ale pokud je to "rizikové" tak se nechám rad poučit.
Tady je jinak video jak to přidělávají s tím vrutem-očkem na řemen:
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 19 čer 2009 08:51

Tak jsem stastny majitel Bipod Harris 1A2 6" - 9"
Objednal jsem v pondeli a dnes jsem si to vyzvednul na poste.
Nejveci zdrzeni byla nase rychla posta.
Tmto me diky do Brna.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 19 čer 2009 12:13

Muž co střili vše ve stoje si koupil Harrisky ... dějou se to věci na tom světě.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Bendis
Příspěvky: 572
Registrován: 22 srp 2006 10:32
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bendis » 19 čer 2009 15:20

nevim co přesně znamenaji ty čisla, ale asi velikost a třeba nema palce či cm ale jede ve stopách aby to měl jako stativ 8)
Bushnell Elite 3200 4-12x40AO osnova Ballistic + HW77 4,5mm http://forum.gunshop.cz/download.php?id=6556
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 21 čer 2009 01:25

Alexxus ma pravdu, ale vse ma sve omezeni. A kostku cukru ve stoje vazne na 70metru nedam. (a kdyz ano.....tak ne dvakrat za sebou :D )

Mimochodem jsem dneska zjistil, jak velkej vliv ma vodorovne posazena flinta a necentrovany pohled do optiky. Na 30m mi takova chyba dela i 2cm.
Kdyz stojim, je flinta vzdy vodorovne. (podvedome si ji tak chytnu a kouka se do optiky jinak, nez v leze, je jednodusi najit tu spravnou polohu). Tak ze mam jeste daleko k idealni poloze v leze. Budu se muset dost ucit.

Jinak jsem zjistil, ze kdyz ma clovek cas a moznost, tak vymejsli hrozne kraviny. jak jsem ladil lezak, tak jsem strilel na PET lahev od 2l Coca Cola. Stacilo 5x14 ran a byla prestrilena na pulku. Volne vysela. :D
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Také

Příspěvek od Apevia » 04 črc 2009 00:12

Tak už mám také Harrisky :) Po té hrozná zkušenosti s kopií VersaPodů jsem si řekl, že chci už originál a když za relativně velké peníze tak už Harrisky...
Ve středu objednáno u Aeronu a v pátek ráno doma.
Vzal jsem 1A2 6-9" bez kloubu s plynulou regulací a adaptér 2R.
Odpoledne jsem je šel přidělat. Naměřit, navrtat díru, začít se zádlabem. No a u zádlabu jsem chvíli přemýšlel. Už jsem měl v ruce dláto, ale pak jsem si vzpoměl na kamarádku přímou brusku a to, že u ní mám jakousi frézku, viz toto: http://www.dremeleurope.com/dremelocs/m ... height=266
no a tak jsem ji upnul a už to jelo. Zádlab čistý během cca 5-ti minut, žádné dláto a šlo to jako po másle. Už jsem měl pěkně zahloubíno tak, že jsem měl adaptér pěkně, nikde se nedotýkal nic. Zkusil jsem šroub s tím, že jsem už věděl, že je to ještě málo, ale jen abych věděl kolik. No a chybělo mi ještě dost materiálu, až moc, řekl bych. Nechtěl jsem dopadnout jak kolega Jetson tak jsem to víc nezadlabával, ale udělal novej-delší šroub. Vyřízl závit a šel sešroubovat, v tom malé, nepříjemné překvapení-závit na šroubu a tudíž i v adaptéru je asi withworth a klasicekj metrickej tam nešel, vyřešeno během dvou minut tím, že jsem přeřezal i závit v adaptéru na metrický a vše bylo v pohodě. S tímto jsem ale mohl počítat, přeci jen Amerika... No nic, našrouboval jsem šroub, dotáhl a nahodil Harrisky :)
Jsou super, zatím jsem spokojený! Pár fotek:
Balení:
Obrázek
Nový šroub:
Obrázek
Upínací mechanismus:
Obrázek
Utahovací mechanismus:
Obrázek
Přichyceno na oku:
Obrázek
No a s puškou:
Obrázek

Příp. pár dalších fotek zde: http://www.mojefotky.cz/fotoalba/fotoal ... _id=385862
Cogito ergo armatus sum.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Jinak

Příspěvek od Apevia » 04 črc 2009 19:38

Tak dnes ozkoušeno v terénu. To že nemají kloub není problém, nastavit pušku do váhy není problém, otázkou chvilky...

Jinak, pokud máte možnost udělat nebo sehnat to očko svoje vlastní, tak není problém udělat si i celý adaptér. Stačí mít ten šroub a kousek pásoviny a v ní dírku se závitem. Na další pušku kupovat adaptér nebudu, kousek pásoviny je doma pořád a závitníky nejsou problém, stejně jsem je potřeboval :-D A nevidím extra výhodu v adaptéru 2R, kdybych vzal 2 tak to vyjde na stejno, to že je tam rádius není nijak extra znát...
Cogito ergo armatus sum.
Odpovědět