Bettinsoli

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Beastkill

Bettinsoli

Příspěvek od Beastkill » 15 říj 2005 19:13

zajímaly by mě Vaše názory na tuhle značku...konkrétně názory na jejich brokové kozlice


Dany

Příspěvek od Dany » 15 říj 2005 22:17

Můžu vřele doporučit.Střílím skeet a začínal jsem s ruskou IŽ.Pak jsem narazil na Bettinsolli a uchvátila mně jak designem,tak propracovaností.Je to kvalita Berrety za poloviční cenu.Jsem max. spokojenej.Jdi do toho.Záleží ale na modelu.Já mám sportinga,který je univerzální jak na trap tak skeet.
Beastkill

Příspěvek od Beastkill » 16 říj 2005 10:34

A to provedení sporting má baskuli z nějaké té hliníkové slitiny nebo normálně ocelovou. Používáš ji jenom na sportovní střelbu nebo i na lov? A jaká je podle tebe nejlepší délka hlavní. Já sem spíš zastánce kratších hlavní - hlavně pro jejich menší setrvačnou hmotnost.. prostě mi zbraň s kratšími hlavněmi připadá ovladatelnější. Zajímal by mě názor někoho jiného, zvláště pak jestli sřílíš sportovně.Dik
Dany

Příspěvek od Dany » 16 říj 2005 19:34

Má to baskuly ze slitiny hliníku.Používám ji jenom na sportovní účely,protože na lov nechodím(nestřílím na zvířata).Mám hlavně v délce 76 cm.Používám vnější čoky,takže to hlavňe o trochu prodlouží,ale vůbec to na ovládání zbraně nemá vliv.
Odpovědět