barvy na kamuflaz zbrani

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Abdulexe
Příspěvky: 80
Registrován: 15 pro 2008 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Abdulexe » 24 pro 2011 11:55

Reyes, pěkná prácička...


Walther P99, H&K P30, Sa vz. 58 Sporter - CARBINE od CSA
mari
Příspěvky: 1043
Registrován: 12 úno 2009 13:43
Bydliště: JČ, Pha

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od mari » 24 pro 2011 15:26

Grinch:sorry za cestinu,a diky za opravu nevsiml jsem si
Je pravda ze kdyz si to sam udelas,tesi te to vic, ale ne kazdy ma nato treba cas,cely den se patlat s barvou.
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od AREYOU » 24 pro 2011 17:45

TO : Reyes

Super práce fakt pěkné!!!!!!!!!!!!!

Já si svoji malorajdu stříkal černým matným autolakem ve spreji z Baumaxu (149,-/plechovka :-)) a jelikož bydlím v paneláku tak jsem to stříkal ve sklepě (světlo nic moc) a pak to sušil fénem, ale musím uznat, že ten autolak drží jako prase, sice se s malorajdou nikde neprodírám křoviskem jako Vy airsofťáci tak není ten nástřik zase až tak namáhán.

Chtěl jsem se tě zeptat jak moc ten Krylon drží? Např. když nehtem přejedeš po nastříkané hlavni setřeš to?

Doufám, že tam nemám žádne hrubky to, aby se člověk teďka tady bál cokoli napsat :)
Uživatelský avatar
reyes
Příspěvky: 62
Registrován: 21 úno 2011 07:23
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od reyes » 24 pro 2011 17:54

areyou píše: Chtěl jsem se tě zeptat jak moc ten Krylon drží? Např. když nehtem přejedeš po nastříkané hlavni setřeš to?
NE!
Drží velmi dobře, ke skutečnýmu vytvrzení je ale potřeba nechat to tak týden odpočívat... sice už po několika hodinách je to dost odolný že to člověk nechtem nepoškrábe, ale třeba na rukojeti se to dokáže snadno ošudlat. Po tom týdnu to i na exponovaných místech drží celkem slušně. Samozřejmě se to časem ošoupe, tam kde je hodně častej kontakt s rukou, ale já tomu říkám patina :wink: Ale to je spíš u toho kdo se zbraní dělá různý psí kusy... troufnu si říct že u odtřelovací pušky která je hlavně na střelnici je ten nástřik na furt.

Jinak já osobně jsem si na svý kose jen stříkl zásobníky a předpažbí na černo... ten matnej Krylon je prostě nádhernej :lol:
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Ares » 24 pro 2011 17:57

Kamufláž ale není potřeba neodíratelná. Naopak, každý kaz je součástí kamufláže. Krom toho i nástřiková kamufláž se přizpůsobuje aktuálnímu prostředí, ve kterém se člověk pohybuje
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od AREYOU » 24 pro 2011 18:01

Tak to je dobré, ale ten autolak je asi nějaký dost odolný nikde se mi to nesetírá, ani na těch nejnamáhanějších místech. Ale zase ho jen tak snadno nesundám pryč. :?
Abdulexe
Příspěvky: 80
Registrován: 15 pro 2008 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Abdulexe » 24 pro 2011 19:52

já bych chtěl hodit do digital camo 858čku ale bojím se že se to speče a jak dlouho tam barva vydrží na namáhaných místech ?
Walther P99, H&K P30, Sa vz. 58 Sporter - CARBINE od CSA
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Grinch » 24 pro 2011 21:02

S tou 858kou se dostavas do vod "udelej si sam" - viz legislativa jak jsme se bavili vyse...

krylon se nijak nezapeka... jen se nastrika a je to... Presne jak psali vyse.

prace je s nim intuitivni a trysky jsou vyborne a neslintaji a neprskaji...

Ares ma pravdu v tom, ze patina k tomu patri. i ty provozni oderky... sam co jsem hrde nastrikal ancicaka tak jsem byl naprdnuty z kazdeho noveho skrabance ale ted to vezmu a pouzivam a ty "nedostatky" beru jako plus...

a doopravdy ta zbran vypada lepe a ver mi ze to pak prestanes vnimat...

navic krylon je nizkoprofilovy takze kdys se ti to osoupe,tak staci lehce prestriknout a neni nic poznat...

nemam problem pak vyhodit na web nejaky postup nebo detaily a zcela jiste i kluci vyse moc radi poradi jak s krylonem...

osobne na nej nedam dopustit a i kdyz je drazsi tak tady si myslim ze nema cenu skudlit byt skrdla...

ale proti gustu... :-D
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar
reyes
Příspěvky: 62
Registrován: 21 úno 2011 07:23
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od reyes » 24 pro 2011 21:33

Legislativní komplikace tu samozřejmě je, ale na druhou stranu není žádnej problém aby při nástřiku byl i majitel zbraně, je to i vhodnější... všechno je o domluvě, vždyť to není záležitost na celej den, ale na hodinku.
Odolnost proti teplotě jsme schválně zkoušeli tak že si kámoš stříkl kompenzátor na expanzu... vysmažil už dost nábojů ve větších seriích kdy se kvér slušně zahříval a barva beze změny.
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Grinch » 24 pro 2011 23:30

Reyes - tenhle pristup schvaluju a budiz ti ke cti:-) je super kdyz se najde nekdo kdo dokaze pomoci... byt za pripadnou drobnou uplatu...

hele neresil bych krylon co a proc = je to specialni barva vytvorena primo na zbrane a pouzivana po celem svete (hlavne hamburgerozrouty) v ozbrojenych slozkach prave na tyto ucely... a rozhodne nepouzivaji jenom airsoftky anebo malorazky :-)

nebal bych se ze nevydrzi anebo ze by uskodil zbrani.. jde krasne dolu redidlem s6006... nejsou po tom ani pak zadne znamky nastriku
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Grinch » 02 led 2012 12:19

Takže jsem se konečně dokopal k tomu, abych udělal návod na Digital camo s pomocí krylonu atd...

Je to krapet obsáhlejší a snad jsem na nic nezapomněl.

Pokud by prosím měl někdo nějaké připomínky, tak bych je velmi rád prodiskutoval, plus na co sjem zapomněl ,doplnil...

díky za případnou korekturu!

Martin

>>> JAK VYTVOŘIT DIGITAL CAMO <<<
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar
reyes
Příspěvky: 62
Registrován: 21 úno 2011 07:23
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od reyes » 05 úno 2012 16:15

Přiletěla zásilka sprejů, takže jeden novej výtvor, třeba pro někoho na inspiraci.
M700 AICS (airsoftka která časem bude možná překopána na malorážku, ale až budou peníze a čas).
Cílem byla maximální funkčnost nástřiku v různých prostředích (do vyloženě zelený trávy k tomu má majitel ušitej držák na vegetaci).
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) reyes dne 07 úno 2012 15:46, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
AREYOU
Příspěvky: 312
Registrován: 06 črc 2011 17:34
Bydliště: Brno

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od AREYOU » 05 úno 2012 16:26

Nádhera...koukám, tomu říkám maskování.
Abdulexe
Příspěvky: 80
Registrován: 15 pro 2008 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Abdulexe » 05 úno 2012 17:10

moc pěkný !!!
Walther P99, H&K P30, Sa vz. 58 Sporter - CARBINE od CSA
Uživatelský avatar
Michal B.
Příspěvky: 156
Registrován: 25 zář 2008 09:48
Bydliště: střední čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: barvy na kamufláž zbraní

Příspěvek od Michal B. » 06 úno 2012 16:12

Dělal jsem 3 pušky a je to fak náročná prácička. Ale vypadá celkem dobře - viz link níže.
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000102797286
Odpovědět