BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Kubajzz » 17 led 2011 01:00

2Shiva:
Hele, fakt ti to není divné, že tě všude posílají do háje?


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 17 led 2011 14:37

Nevim jak jsi na to prisel. Tady jsou tak 3-4 lidi s uzkou vazbou na admina a tem vadim.
a to ze to tady nefunguje jak ma, dokazuje vcerejsi smazani mych prispevku (a nejen mych), ktere absolutne nebyly v rozporu s pravidly, a to ze ty tu vegetujes bez ztraty kyticky.

Lovectvi - tam jsem si nevsiml ze by mne nekdo nechtel. To ze jsem u nekterych lidi neobliben, to je vec ktera je bezna i v normalnim zivote.
Strelectvi - na rozdil od nekterych co zde tahaji za nitky, jsem na strelectvi ban nedostal. a taky se tam najdou lidi kteri me nemusi.
takze si dej dohromady fakta a pak se vyjadruj.
ze to tady smrdi je cim dal tim vic patrne a to ze na to poukazuju, proste je nepopularni.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Kubajzz » 17 led 2011 16:24

Už jsem to asi pochopil - vyžaduješ moderátorské zásahy, ovšem pokud se nebudou týkat tebe.
Pořád jenom čekám, kdy už napíšeš, že na naléhání přátel a v zájmu světlé budoucnosti, že jako teda, když jinak nedáte, tak já bych toho admina teda vzal... :lol:

Jak tě mají rádi na lovectví nebo střelectví nebo bůhvíjakém ještě našem nebo zahraničním fóru, kde všude jsi zaregistrovaný, to nevím, já chodím jenom sem.
Tady už jsi několik krátkodobých a jeden doživotní ban dostal, ale všechny ti byly Sidewinderem zrušeny, tak to s tou osobní nechutí asi nebylo tak tragické.

PS. Já tady jsem bez ztráty kytičky, protože jsem děsný správňák a příjemný chlapík, kterého má každý rád, hotový Mirek Dušín. :D Tak asi proto. :mrgreen:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 17 led 2011 16:58

ty jsi asi nedokoncil ani zakladku, protoz jsem nenapsal ze me maji vsude radi, vsude stejne tak jako v realnem zivote, mas lidi co te muzou a co te nemusi. Co te maji radi a co te nenavidi.
Pokud vim, tak muj dozivotni Ban, byl zrusen vice mene po masivni intervenci jinych lidi. Protoze byl udelen naprosto neopravnene. na tom se shodnou vsichni kdo to cetli. Stejne tak jako smazani diskuze o Turbo a Falcon zaveru.
Nechapu ze nekdo sedi s ocima prilepenyma na skle monitoru a ceka co napisu a jestli se to neda napasovat na nejake poruseni pravidel a hned jak si to myslim, tak tlacit na Edelwaise ze porusuji pravidla. To muze delat jen dusevne chory a zamindrakovany chudak.
Protoze kdyby se to aplikovalo na vlaknu MaO, tak jste vsichni nebo vetsina zabanovana, protoze domlouvat si svozy, co budem varit, co kdo mel na sobe ci podobne chatovaci temata, jsou primym opakovanym porusovanim pravidel.
A ty bys musel mit ban, za kazdy prispevek. protze NIKDY neni k tematu a vetsinou je provokativni. to ze nekam lipnes smajlika, to neresi.
A ja bych moderatora nevzal, 2x jsem to zkusil na dvou forech, docela uspesne, do te doby, nez jsem sahl na nejakou VIP osobu blizkou adminovi. Na moderatora ci admina jsem moc nerv.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Alexxxus » 17 led 2011 20:08

Já já já jenom já ... Super písnička od kapely Olympic



je to tu v sekci chat tak to není na BAN :)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
airgunner
Příspěvky: 130
Registrován: 20 lis 2009 13:51

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od airgunner » 18 led 2011 00:01

Už jsem to tu jednou psal(bylo smazáno v rámci jedné výměny názorů). Když zase čtu styl, kterým tuhle debatu vedete, mrazí mně při pomyšlení, kolik zášti hlouposti a uražené ješitnosti tady vidím od majitelů zbrojních průkazů, kteří by naopak měli být pohodoví lidé a držet svoje emoce na uzdě. Mám z toho pocit, že by se snad byli schopni postřílet! Když jsem přišel na tohle fórum, myslel jsem si že to bude pohodová záležitost lidí zapálených do svého koníčka, nezáludných nezištných bez jakýchkoli postranních míněno obchodních úmyslů. Na co narazím? Na uživatele alexuse, který vydává účelově za pravdu to co je lež, a veškerou svoji aktivitu směřuje k jedinému cili, aby tady něco prodal, cokoliv. Když poukážu na jiné levnější zdroje je mi od něj vyhrožováno, protože se mu seru do kšeftů, bohužel debata smazána jeho kamarádem modem Wohlmuthem o jehož nestrannosti jsem už dávno přestal pochybovati. Přitom jsem se jen bránil výpadu ale na rozdíl od BMW jsem si vůči uživateli alexus nebral servítky.
Souhlasím se Shivou, že je tady některým nadržováno a jsou mazány příspěvky, které jsou těmto lidem nepříjemné a naopak jiným ponechány. Tohle forum ovládá parta vzduchovkářů co spolu chodí pravidelně střílet včetně moda Wohlmutha, který invektivy alexuse kryje.
2 BMW: myslím, že jeden z mála slušných ještě občas přispívajících návštěvníků tohoto fóra, který zatím úplně nerezignoval. Divím se a obdivuji s jak stoickým klidem přechází všechny útoky a invektivy vůči sobě. Pocházejí obvykle od stále jedné osoby, kterou jsem už zmínil nebo s ní spojené party. Nyní se přidal další - mot , kterej vůbec nepochopil co BMW napsal a dokonce mu vyhrožuje. Je to zajímavá reakce od člověka , který jedním dechem píše, že mu agresivita vadí.
Uživatelský avatar
BMW
Příspěvky: 361
Registrován: 16 čer 2008 10:46

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od BMW » 18 led 2011 03:46

Súhlas Airgunner, keď si uvedomím ako tu držiteľom ZP lieta pena z huby, neostáva mi nič iné, len ísť zapózovať do Devínskej a môžu ma tam ísť rovno odbachnúť. :cry:
Kubajzz, neočakávam Práve od Teba skriptá, beriem Ťa skôr ako ľudového poradcu, ani ja už do školy nepôjdem, ale to neznamená že by sa nedalo "ledacos" dozvedieť. (Samozrejme od znalích veci).
RipleyAR5S,GP,STEYR5x,FX6x,HW1002x,GunpowerSS,MARCH3x,S&B,Swarowsky,Noname3x....
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Alexxxus » 18 led 2011 08:56

Něco jsem napsal a teď mně říká krásná ženská co mně sedí na klíně toto ... Alíku že se na ně ... pojď ještě do postýlky. Nojo má super nápad .
Sex je náš ... dělá dobře mně i TOBĚ
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
BMW
Příspěvky: 361
Registrován: 16 čer 2008 10:46

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od BMW » 18 led 2011 09:55

Uži Si to.
RipleyAR5S,GP,STEYR5x,FX6x,HW1002x,GunpowerSS,MARCH3x,S&B,Swarowsky,Noname3x....
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od DrobasMirek » 18 led 2011 10:12

Tohle forum ovládá parta vzduchovkářů co spolu chodí pravidelně střílet včetně moda Wohlmutha, který invektivy alexuse kryje.
..já s nima byl ale jenom párkrát :!: je to nakažlivý? chci taky tahat za nitky :lol:


Obrázek
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Alexxxus » 18 led 2011 12:04

Doporučuju sex 3 krát děnně a je po výlevech na fóru. A kdo nezvládá ... samohana už je tolerována i Vatikánem uleva je sice jen na chvilku ale furt lepší než se nervovat kdo přinesl hodnotnější příspěvek. Kubajzi že to řešíš.
Jeden človíček co ode mne bral flintu mně dal radu ... spouštěcí slovo ... já když vidím příspěvek od dvou jedinců tak tak si šáhnu na hruď tam kde buší moje Sparťanské srdce a cítím jak je mně u něj teplo.
Pak hodně pomáhá si jít zastřílet a ne jen o střílení tlachat...
Je zima no tak to se dalo čekat že se ztrhne nějakej flame na fóru.


Jo a to slovíčko je ZÁVIST
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
BMW
Příspěvky: 361
Registrován: 16 čer 2008 10:46

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od BMW » 18 led 2011 12:23

Ruku na teplé srdce Alex, tu na fóre Ťa vzrušuje ďaleko viac ľudí. Len aby to vzrušenie neprebíjalo vzrušenie z Tvojho ranného sexu.
RipleyAR5S,GP,STEYR5x,FX6x,HW1002x,GunpowerSS,MARCH3x,S&B,Swarowsky,Noname3x....
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od edelweiss » 18 led 2011 16:22

Pánové osobní útoky si pište v PM, už tak tu ze sebe děláte baviče:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 18 led 2011 16:38

nejaktivnejsi tread na gunshopu, ktery je kompletne prispevky nekolika pozdeji prichozich, OT.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Alexxxus » 18 led 2011 16:40

Nene vážně jen dva Nicky... jinak jsem se všemi v klidu.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Zamčeno