BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Kodiak » 05 led 2011 08:08

To Harp: Napsal jsi to neuvěřitelně trefně! Nejsem takový řečník jako ty, proto budu jen souhlasně kývat hlavou :wink: !


PaF
Příspěvky: 418
Registrován: 24 led 2008 19:30
Bydliště: Brno

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od PaF » 05 led 2011 11:57

Sorry, ale musim se pripojit. Chodim na ruzna fora a pripady bananu a mazani prispevku a celych temat se mnozi...
Argumentovat tim, ze jde o soukrome aktivity a sefove si muzou delat, co chteji, mi nesedi. Pokud jdou do verejneho prostoru, meli by to ve svem pristupu zohlednit. Jinak to pripomina ten vtipek:
Koupil jsem si hospodu..., a oni mi ted do ni lezou lidi!
Ban patri tem, kdo porusuji zakony, vyvolavaji napr. rasovou nesnasenlivost apod.

Grinche neznam, neprozivam, jeho prispevky mne nekdy pripadaji trochu OT. Ale zrovna ten poukaz na minimalni, 1% rozdily ve vysledcich, sedel jako prcka na kakac. Ale to neznamena, ze soutez je spatna, spis to vypovida o urovni strelcu. Jakakoliv organizacni chyba v podobe ci rozmerech terce pak je samozrejme pru..r. Ale kdo nechybuje? Vyhrou v soutezi neni automobil, tak se snad nikdo z chyby organizatora nepo...e. :roll:

BAN za tyto debaty mi nesedi.

Do HB se na soutez pojedu podivat, pravidla mi pripadaji zajimava. A jen tak na zaver...VUBEC MI NEPRIPADA, ZE BY MaO v HK a Praze byla s Grinchovou soutezi v konkurenci. Jde o zcela jine souteze, ktere se jen strili malorazkou s optikou. Skoro vsechno ostatni je jinak. Myslim, ze Grinchova soutez (teda, poku ji vydrzi poradat) bude podobnejsi RS v Otrokovicich.
Smazaný uživatel 177

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 05 led 2011 12:58

Celou tu dobu, co sleduji vlákno o MAO (zajímá mne velmi ) a jsem tak nucen číst vaše rozepře, mne jako doktora napadá: nemají ti hoši nějaké komplexy méněcennosti ? Nemají problémy se sexem ? Stojí jim vůbec ?
Nepřikláním se k žádné straně,nemám rád podivíny jakéhokoliv ražení, ale zcela jistě se vám podařilo pár lidí od účasti va vaší soutěži odlákat .
D.
Efendos
Příspěvky: 71
Registrován: 01 črc 2007 13:14

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Efendos » 05 led 2011 16:16

Měl jsem v plánu navštívit soutěže MAO i TM. Ale jak to tu čtu a zjišťuji co jsou organizátoři schopni proti sobě dělat. Prudit se, mazat příspěvky a banovat konkurenci... tak přemýšlím jestli tyhle osoby chci vůbec někdy vidět a další otázkou je proč to dělají?

Pro mě je střelba v první řadě zajímavý sport, malorážku střílím hlavně pro radost než kvůli nějakému výsledku. Je to pro mě odreagování od IPSC, které je pro mě to hlavní i proto že se mohu měřit s celým světem... Každopádně mám rád když se na závodech potkám s kamarády s kterými si mohu v klidu popovídat a odreagovat. Ne se zmr...y, které nemám rád a kteří mě házejí klacky pod nohy. Předpokládán že to tak má každý normálně smýšlející člověk. Tak pro ty kteří to ještě nepochopili: Chovejte se k sobě slušně. Budete v životě šťastnější.
daniellsan
Příspěvky: 50
Registrován: 26 bře 2010 16:24

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od daniellsan » 05 led 2011 16:47

loni jsem se zucastnil dvou zavodu v MaO a byl jsem nadsenej,byla to moje prvni soutez a bavilo me to,tak jsme si jeste se trema kamosema rekli ze odstrilime letos celou ligu v MaO,ale jak jsem poznal,tak v dnesni dobe je asi in banovani,coz znamena ze muzu jen na ligove zavody do H.K. a tim pro me cela liga ztraci smysl,ptz se zapocitavaji 4 nejlepsi ligove vysledky a ty tezko poskladam ze 3 zavodu konajicich se v H.K.
je zvlastni,ze se rozdavaji bany jen za to ,ze se clovek brani napadani
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od sportovec » 05 led 2011 16:59

Budu mluvit samozrejme za sebe jak je mym zvykem. Grinchovu soutez rozhodne neberu jako konkurenci, tomu bych se musel v dobrem pousmat.. Nase soutez H.K. + Pha ma uz svuj vystrileny statut a Grinchuv budouci zamer stavby jeho souteze se zda byt diametralne odlisny. Konkurence v MaO neexistuje, resp. o ni nevim. Spise se jedna o fabulace jedincu, ci mylku. Grinch bude eventuelne poradat svoji soutez v moravske zemi, kde si jiste najde sve strelce a pratele. Timto mu preji v tomto roce mnoho uspechu s realizaci souteze a to, ze ho ceka mraky prace jiste vi.
MaO H.K. + Pha ma jasnou koncepci souteze a urcite prijmeme a radi uvidime konkurenci v tom pravem slova smyslu.

Prispevek by se mohl zdat OT, ovsem k precteni minulych prispevku to tak necitim.
Vsem zucastnenym diskuterum preji chladnou hlavu, zdravy usudek a smysl pro usmev na rtu.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 05 led 2011 17:13

Diskuze neni o soutezich, kazdy ma pravo si delat souteze jake chce. A samozrejme (ac je to dost podivne) omezovat ucast na techto soutezich jak je jim libo (uz se tu objevily i bany na strelnice, ci souteze a opet ze strany MaO osob). Ale diskuze je o podjatosti, zaujatosti, mereni dvojim metrem a zneuzivani postaveni admina ci moda k vyrizovani si osobnich uctu s nekterymi ucastniky fora. Trestani banem jakoukoli kritiku ci nesouhlas s adminem.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od sportovec » 05 led 2011 17:41

Jeste jeden dovetek. S Danielsanem jsme meli osobni nedorozumeni a moznost neucasti na MaO bylo mysleno soukrome a ne prilis vazne. Danielsan samozrejme muze startovat v Praze na MaO a osobni spory nehodlam tahat do souteze jako takove. Jeste mu napisi SZ aby doslo k porozumeni.
Grinch je jiny pripad. Jako reditel MaO za Prahu prohlasuji, ze nebude tento clovek registrovan jako soutezici pro shledani jeho nezpusobilosti. V H.K. ma samozrejme stejny zakaz pro ztratu duvery jako souteziciho.
Toto opatreni se v historii teto MaO vynutilo jenom u Grinche a verim, ze se jedna o vyjimecny a ojedinely pripad.

Nikdo jiny ani Danielsan nema zakaz startu na MaO HK + Pha
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 05 led 2011 18:02

Jak rikam tohle je osobni spor a neni predmetem diskuze. Rozum, ze nekdo nekomu zakaze ucast na soutezi, sice to dost dobre nechapu, protoze bud je soutez otevrena nebo ne, kdyz ne, tak je to jen pro uzavrenou spolecnost. Pokud si udelam soutez jen pro cleny nejakeho klubu (sveho) a nekoho proste za clena nechci, tak clenem nebude a ani se nebude moci ucastnit souteze pro cleny. to je logicke.
ale pokud to tak neni, tak je to pouhe arogantni chovani z pozice sily, kde si proste vyrizuji sve ucty s nekym kdo mi vadi. Coz je, promin ten vyraz, ale dost ubohe a ukazuje to jen na nevyzralost organizatoru.
Je mi fakt uplne jedno, kdo u vas strili a kdo ne. Ale to cos ted napsal, je jen dalsi dukaz pokriveneho mysleni a je to jen dalsi krok diskriminace jez vladne zde na foru.
Vlastne, kdyz vemu v potaz, jak MaO vznikla a proc (viz prispevek Harpa) tak vase chovani je asi tak 100x horsi nez chovani v HB. Coz ber ne jako urazku ci znevazovani souteze, ale je to jen poznatek kdyz to s odstupem casu porovnam.
Je evidentni, ze vase rozpory (osobni) co se tyce vlastni souteze, se prenaseji sem na forum. Jen to potrvzuje to co tvrdim, zaujatos, podjatost, zneuzivani postaveni admina. Bohuzel toto chovani se ventiluje nejen na problemove lidi z vasi souteze (kritiky, osobni nazory atd) ale na vsechny kteri s adminem proste v necem nesouhlasi a dovoluji si odporovat.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Sidewinder » 05 led 2011 18:27

Toto forum navstevuji jiz mnoho let a vzdy to pro mne byla zabava a take snadny zpusob, jak pomoci zacatecnikum ke sportovni strelbe z malorazky s optikou. V poslednich letech se z fora vsak postupne stala pouze zumpa, kam vetsina rozumnych a veci-znalych lidi prestala chodit a prispivat - a zacali zde vladnout jen aroganti, kteri musi mit vzdy a za kazdou cenu pravdu a honi si zde pouze sva vlastni ega a nebo obchodni zajmy. Ve chvili, kdy se dovidam o nechutnych aktivitach predevsim ze strany Grinche, zdaleka prekracujicich hranice tohoto fora a slusneho chovani, prestala to pro mne byt zabava a tak jsem se rozhodl zde definitivne skoncit. Svuj cas budu radeji venovat svemu tri-mesicnimu synkovi a samozrejme organizaci zavodu "Mala odstrelovacka", ktere mam tak rad.

Roli administratora prebira Edelweiss, kteremu timto preji, aby podobnych lidi potkal ve svem dalsim pusobeni co nejmene.

Pokud jde o soutez "MaO", tak veskere potrebne informace jsou dostupne na mych strankach http://WWW.STRELECTVI.INFO, jakekoli dotazy rad vyresim e-mailem. Vsem zacatecnikum ci zajemcum o tuto soutez bych rad doporucil, aby navstivili nektery nas zavod - protoze teprve na vlastni kuzi clovek pozna, jaka situace doopravdy je.

S pranim klidneho vecera, Sidewinder
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od sportovec » 05 led 2011 18:36

Shiva : nezlob se na mne ale ..
- me predesle prispevky nebyly mimo misu, ba naopak
- osobní spory mas s kdekym, SW zejmena, Kubajz, Alexus atd., nema cenu to pitvat. V pohode, kazdy z nas je nejaka osobnost jsme dost emotivní, taky mame svuj vek, ne kazdy den ma modrou oblohu
- Grinch si pravem zaslouzil co si vyslouzil, nema dal cenu to resit a uz vubec ne ho pouzivat, respektive zneuzivat pro svoji bolistku
- pokud k nekomu ztratim duveru, tak se s nim na jeden konec lana neuvazu a Grinch to tak chtel, je mi to lito. Bylo to jeho rozhodnuti.
- napadat tady admina je prilis jednoduche. Kdo tady s prispevatulu do vsech sporu vidi, kdo muze rici bylo to tak a tak. Asi malokdo a ten malokdo na internetova fora nepise.

Osobne pokladam SW za sveho jednoho z nejlepsich kamaradu a mohu tady i ve sve dusi uprimne prohlasit, ze je jeden z mala s kterym bych se na jedno lano navazal.

Az kdokoli z Vas udela pro strileni a pro strelce jen z poloviny to co udelal a dela SW, tak muzete posuzovat ....
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 05 led 2011 18:58

2SW:Myslim ze to je spravne rozhodnuti, asi jedine za posledni rok.
Nicmene by mne zajimalo, co znamena
kdy se dovidam o nechutnych aktivitach predevsim ze strany Grinche
protoze papir v tomto pripade sklo, snese vsechno a bez konkretniho prikladu, je to zas jen dalsi pomluva za ucelem nekoho pospinit.

2sportovec.
mohl bys mne (nam) nejak blize vysvetlit
Grinch je jiny pripad. Jako reditel MaO za Prahu prohlasuji, ze nebude tento clovek registrovan jako soutezici pro shledani jeho nezpusobilosti. V H.K. ma samozrejme stejny zakaz pro ztratu duvery jako souteziciho.
Co znamena byt "nezpusobily" jako soutezici? Nejhorsi co si dovedu predstavit a take na nasich soutezich trestam DQ, porusovani bezpecnostnich pravidel, opakovane nesportovni chovani (ruseni, umyslne poskozovani ostatnich soutezicich podvadeni apd). coz neni definice nezpusobilosti dle zakona, ano mozna to je definice reditele soueze pro Prahu, ale pak je to zase osobni vec.

DQ ze souteze jako takove si dovedu predstavit jen za predpokladu opakovaneho nebezpecneho zachazeni ci manipulace se zbrani a to jeste opakovane.

hezky jsi to napsal. osobni spory ma kazdy clovek, o to tady preci nejde, jde o to ze osobni spory ktere ma admin ci mod ci reditel souteze ci prezident nemuze preci resit z pozice sveho postaveni.
Podivej, nemyslim si ze zrovna my dva jsme nejak extremne rozdilni. ale zase si myslim ze jsi na tolik soudny, ze vis proc me vzpory vznikaji. a prave s temi osobami co jsi jmenoval. SW bylo vzdy osboni a vzdy vznikly z nepresnych informaci ktere SW uvadel. Alexuss je kapitola sama pro sebe. Zavadejici info o cenach zbozi. No a Kubajz, to je kapitola sama pro sebe.
Ja mam rozpory s mnoha lidmi ale neresim to zpusobem zneuzivani postaveni. resim to obdobne jako ty. poslu lidi tam kam slunce nesviti.
Promin, ale do osobnich sporu nikdo videt nechce a proto by se nemeli zatahovat na foru a uz vubec by se nemely pouzivat k banovani lidi. A jestli jsi presvedcen ze me vybanovani ci Grinchovo, za to cim bylo oduvedneno, je spravne, (z hlediska fora, nikoli z hlediska osobni zasti) tak jsem se v tobe opravdu spletl.
Pokud si myslis ze Grinch dostal to co si zasouzil a nema cenu o tom psat, tak o tom nepis.
Kamarady si kazdy vybira dle sveho. A podle toho pak taky v zivote dopadne. A take to sem nepatri.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od sportovec » 05 led 2011 19:37

Nikomu nebudu na internetovém foru už nic vysvětlovat a odůvodňovat. Co jsem uznal za vhodné bylo řečeno.

Toto byl krom bazaru můj poslední přispěvěk na tomto foru.

Zdenek
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od Shiva » 05 led 2011 19:49

Taky reseni.

Moc mi to k tobe nesedi. Pospinit a pak radeji odejit.

ale jak jsi rekl, nema cenu to vice pitvat. zustane tu sice horka pachut z narceni a pomluv. Ale verim ze forum pobezi lepe.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
mot
Příspěvky: 556
Registrován: 30 kvě 2008 16:47
Bydliště: Praha

Re: BAN tresty a dalsi zasahy moderatoru

Příspěvek od mot » 05 led 2011 20:16

Původně jsem se tohoto honu na čarodějnice nechtěl vůbec zúčastnit ale to,co tady předvádí Shiva a spol. se nijak jinak nazvat nedá. Sidew. založil v dobré víře tohle téma aby vysvětlil některé nejasnosti. Nemusel to vůbec dělat ale on to naiva udělal v domění ,že tím ukončí všelijaké podezřívání a neskutečný kecy . Nejhorší na tom je,že o tom vy kritici víte h...o ale protože se jedná o p.CH,tak se to hodí a do něj. Já bych byl možná dokonce to i nějakým zvráceným způsobem pochopit (někdo může někoho nenávidět až za hrob) ale co nechápu vůbec,proč se pořád serete do MaO. Shiva pořád říká jak ho MaO absolutně nezajímá ale nevynechá jedinou příležitost se o ní otřít. Proč do toho tématu teda píšeš? Mně je dost jedno,co si o MaO myslíš ale vadí mi,že to pořád prezentuješ na fóru. V minulosti se tady taky někdo z nás "otřel" o BR a vyskočil si,jak když do Tebe vrazí vídle. Tak se nediv podrážděným reakcím ze strany MaO. Jestli Tě tedy téma MaO nezajímá,tak do něj nepiš a a určitě se se tady ovzduší časem vyčistí.
Zamčeno