Balisticka zelatina

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

redaktor
Příspěvky: 25
Registrován: 13 pro 2006 10:14

Příspěvek od redaktor » 28 zář 2009 21:13

Tak jsem si chtěl něco přečíst o balistické želatině, jak je nadepsán článek, ale zjistil jsem že se tu dohadují dva kohouti. Ty, Reaktore dál natáčej svoje videa a nenech si do toho kecat od nikoho. Jsou to dobrý videa. Ty Aresi, jestli se nechceš na Reaktorove videa dívat, nedívej se s nekibicuj do něčeho čemu nerozumíš. Zcela jistě jsi velmi chytrý ale nejchytřejší nejsi, to už je někdo jiný.


Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 28 zář 2009 22:07

Dobrá, všem se hluboce omlouvám, že jsem si dovolil upozornit na reálné hranice schopností snímání rychlostí 1200fps
redaktor píše:Ty Aresi, jestli se nechceš na Reaktorove videa dívat, nedívej se s nekibicuj do něčeho čemu nerozumíš. Zcela jistě jsi velmi chytrý ale nejchytřejší nejsi, to už je někdo jiný.
ad1) Jak můžeš vědět čemu rozmím a čemu ne?
ad2) Tím někým jiným jsi myslel sebe nebo Reaktora?
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 29 zář 2009 07:07

V klidu redaktore, mě to hádání s aresem bavilo. A ty do toho vnášíš další prvek nesnášenlivosti. Já si to uvědomoval že ty záběry budou k ničemu a psal sem to i v předchozích příspěvcích. Vím že někde u 10000 a mnohem více snímků za sekundu budou záběry k něčemu, ale ares je asi povoláním učitel a byla to sranda když mě poučoval :lol:
No a ty takhle redaktore. Teď si to někdo přečte a zas budu mít průšvih jak s těma záměnama přezívek na chatu :cry: .
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
echo
Příspěvky: 50
Registrován: 08 říj 2009 20:09

Příspěvek od echo » 10 říj 2009 10:56

a jaka je dobra kamera?

nie nejaka profi za 100l
Odpovědět