Bacha na zenske

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Bacha na ženské

Příspěvek od Kubajzz » 16 led 2008 14:16

http://zpravy.idnes.cz/velikovska-opet- ... _krimi_mad
Chtěl bych vidět toho blbce, co jí půjčil zbraň.
Nešťastnou náhodou střelila manžela dvakrát do hlavy ve spánku a pak jí ho milenec ještě pomáhal uklidit.
Teď je z ní týraná oběť. :wink:


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 16 led 2008 16:19

Nevypadá na to, že by jí někdo tloukl 20 let hlavou o topení. Ale samozřejmě o tom nevím vlastně nic, tak těžko říct. Za připravovanou vraždu je to ale sakra málo. Z toho videa bych řekl, že je dost inteligentní, ale takhle to zmršit...
Uživatelský avatar
admix
Příspěvky: 325
Registrován: 01 led 2008 23:01
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od admix » 17 led 2008 00:01

A nebo muze mluvit pravdu a po dvaceti letech to nevydrzela a ukladne, promyslene a chladnokrevne zastrelila dementa :) Z novin se to nedozvime ..
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 21 led 2008 11:45

nejsem zběhlý v právu,tak bych se rád zeptal,jak je to mezi vrahem a obětí s dědictvím.Jestliže to byl její manžel,pak ona by jako nejbližší příbuzný měla po něm dědit.Mění na tom něco skutečnost,že ho zastřelila?
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 21 led 2008 14:50

Maldigola : Určitě i ty by jsi dokázal vymyslet vychytralý plán, aby to nebylo tak průhledné.

Je to jistě oběť.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 led 2008 15:20

Dvakrát do hlavy to je hodně divná nešťastná náhoda. :lol:
A pak se nešťastnou náhodou pokoušela odklidit tělo.

Jako ten chlap co skočil ze skály a přitom si vpálil tři kulky do zad. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 21 led 2008 15:23

Kubajzz: tak ty dvě jsou pravda už dost, ale furt to je ženská kterou dement tloukl a dement co tluče ženský. Jestli nejsi na kluky, určitě bys nechtěl aby tvou květinku někdo takovej potkal a kdyby ho picla, asi bys jí nevyčítal že ho picla 2x

To že ho pak s milencem chtěli schovat moc divný není.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 led 2008 17:02

No jo, já jen že za každou vraždu bys chtěl automaticky dávat dvacet let, ale když ženská odbouchne chlapa, tak hledáš polehčující okolnosti a vlastně jakože se nic nestalo a je to jenom dobře.

Ono ještě co jsem si všim, tak tady se v těch threadech, co se týkají právních aspektů sebeobrany dost směšují dvě věci - střelba jako sebeobrana a střelba jako trest.
Prostě někdo mi dá facku a já ho odstřelím, aby mi nedal další - pak je to v pořádku.
Nebo někdo mi dá facku a já ho odstřelím, protože tohle si hajzl na mě nemá dovolovat.
Hranice je tenká a někdy záleží pouze na výkladu a proto o těch případech musí rozhodovat soud.

Podobně to vidím s tou ženskou. Sice ji ten chlap mlátil (a je jedno jestli to bylo proto, že se tahala s jinýma chlapama nebo měla milence nebo mu nedala teplou večeři), ale měla plno jiných možností jak to řešit - odstěhování, rozvod, tamty paragrafy o zakázaném vstupu atd. A ne sehnat si pistoli, dvěma ranami ho odstřelit a pak se snažit ukrýt tělo.
Stejně tak kdyby mi někdo dal v hospodě přes držku (to se mi ještě nestalo :wink: ), tak nemůžu jít domů, naládovat bouchačku, vrátit se a odprásknout dva chlapy co za to můžou a pak argumentovat s tím, že jsem se bránil, protože kdybych tam přišel příště, tak by mi rozbili hubu zase.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
coyd
Příspěvky: 136
Registrován: 07 pro 2007 20:08
Bydliště: The Black City (TBC) - Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coyd » 21 led 2008 17:08

Mas recht Kubajz
Flinta: QB 78 DL cal .22 /customized/ pazba TAU 200,CO2 340g,klička,silencer..
- jednodílná Kozap CZ452
- Delta Optical 4x32AO
Kudla: Kershaw Seagal (plain edge)
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 21 led 2008 17:17

ale jistě je to všechno pravda,ale co ten majetek?Zatímco bude ženská v kriminále,může bývalý manželův,nyní po zdařilém díle její dům pronajímat a až ji pustí,pojede se za peníze mrtvého rekreovat k moři.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 21 led 2008 18:37

2 maldigola: Já bych ty tvoje teoreie tak veřejně neprezentoval, aby někdo neřekl že jsi blbec. Ono čekat 7 let na prachy je dost nesmysl. Naopak lidi se z krimu vracejí s dluhy. Možná tak čekat na +20 milionů 5 let by mohlo mít nějaký smysl, ale na to co zbude po starym úchylovi asi moc ne.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 21 led 2008 21:39

no ty to vztahuješ na ten jeden případ o kterém toho oba moc nevíme.Mě by prostě zajímalo,jestli vrah dědí po oběti.Ono to totiž může být taky tak,že dědí,ale soud mu majetek zabaví,takže nakonec ze zločinu profituje stát.
Pajda
Příspěvky: 237
Registrován: 15 zář 2007 22:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Pajda » 21 led 2008 22:51

No on je to čin odsouzeníhodný a z pohledu nezávislého,s jednoznačným verdiktem.Ale ruku na srdce,ocitl se někdo z Vás v situaci,ve které byla ta žena?Na světě bude takovejch ženskej spousta,těch co nedokážou od takovýho chlapa odejít.Ale tahle měla asi v sobě víc,než ty ostatní.Četl jsem o tom případu jen jeden článek,takže o tom prakticky nic nevím.
Teď ji nejspíš čeká vězení za vraždu.Hold neměla brát spravedlnost do svých rukou.

Ale jak praví jedno staré pořekadlo - Na každou svini se vaří voda.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 22 led 2008 01:02

Každej dospělej chlap dobře ví,že ženský jsou raplové a,že je nemá pošťuchovat v kuchyni jestli nechce mít kuchyňák v pupku. Ony nám ty naše hříchy sčítají a jednou už toho mají dost...no a průser je na světě.
Blbec kterej si neumí najít novou ženskou když ho ta stará vytáčí si nakonec tu kuli do kebule zaslouží. Stejně to je obvykle kripl co si na něj ostatní klidně plivnou a on aby si zachránil svoji zvrácenou sebeúctu tak doma mlátí ženu a děti. Obvykle to končí tak,že mu buď ženská uteče i s dětma nebo ho nejstarší syn v patnácti letech seřeže dokulata a ksindl se lítostí nad svým životem uchlastá.
Aquila non captat muscas
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 22 led 2008 11:19

to J.Laser: Kéž by to vždycky dopadlo tak jak píšeš. Myslím ten útěk a zmlácení od synátora.
Jinak ten případ bych viděl celkem jednoznačně. Osvobodit Velikovskou by byla velká chyba. To snad ale nehrozí. V tom co ta žena tvrdí jsou obrovské rozpory a pokud by ji osvobodili, byl by to obrovský precedens. To zdůvodnění soudce, který ji odsoudil na to sedí víc než přesně. Nejvíc mě můžou dojmout ty její fotky na kterých se tváří jako modelka a tvrdí, že je to jen taková slupka.
Jak sama říka tak její manžel jí bil ještě za svobodna a ona nikdy neodešla!? Divné
Nemohla ani na krok, byla bita a přitom cestovala, podnikala, měla milence a dokázala si obstarat zbraň!? Divné
Pravá perla jsou ty dva nechtěné výstřely. Ona totiž údajně střílela z revolveru. Kdyby to byla pistole, pak bych byl ještě schopen (při zavření obou očí) pochopit ty dva výstřely. Ale u revolveru prostě musí být druhý výstřel úmyslný, zvláště do hlavy.
Sama Velikovská o druhém výstřelu nikdy nemluvila. Proč taky, to by ji mohlo leda přitížit, že?
Ostatně stačí si přečíst jak to prezentuje ona sama ve své knize. Ta příčetnost z toho přímo číší:

Kód: Vybrat vše

Tohle jsem už nevydržela. ,Tak ty si myslíš, že můžeš střílet jen ty? Já mám taky zbraň,‘ vykřikla jsem, šla jsem k zásuvce, zbraň vytáhla a položila ji na stůl. Ohromilo ho to. Chvíli se na ni díval. ,Co to na mě zkoušíš, babo blbá, ani to není pořádná pistole. A ty neumíš střílet. Co to je? Kdes to vzala?‘
Neodpověděla jsem a šla si sednout do křesla. Klouby rukou mi už hezky natékaly, na stehnu a pažích budu mít zase modřiny. Byla jsem vyčerpaná a bylo mi už všechno jedno. Přišel za mnou se zbraní v ruce. ,Tak koho mám prvního odprásknout?‘ Neodpověděla jsem, bylo mi to jedno.
,Tak co? Tebe?‘ - zamířil na mě -,Nebo sebe? Odprásknu se a budeš mít konečně klid a můžeš se klidně kurvit!‘ 
Nechtěla jsem to dál poslouchat. Zbraň měl provokativně u pravého spánku. Ty jsi ale vážně nemocný, pomyslela jsem si a nahlas řekla: ,Nedělej kraviny!‘
Vstala jsem, obešla malý konferenční stolek, on stále měl zbraň u spánku a díval se na mě jako slabomyslný. 
Chňapla jsem po zbrani, abych mu ji vytrhla z ruky. Zavadila jsem o neuvěřitelně jemnou spoušť. Ozval se výstřel.“
Kde je ten druhý výstřel !?
Když ho tak nenáviděla proč ho nenechala být. Stačilo ho jen nechat ať se zastřelí.
Postupu Policie během té doby se ani nedivím. Jestli to tam vypadalo tak jak je to popisováno a ona si nikdy nezašla ani k lékaři na ošetření, tak co by vlastně chtěla. Domácí násilí a bytové zákroky jsou vůbec ty nejtěžší a nejošidnější zákroky co policisté ve službě vykonávají. Sám jsem několikrát zažil jak si šli druhý den po zákroku údajná týraná žena
a údajný násilník společně za ručičky jak dvě hrdličky stěžovat na postup hlídky která u nich zakročovala.
Kdoví jak to tedy vůbec všechno bylo. To se už dneska nikdo nedozví a jestliže tu ženu neodsoudí pak se může společnost taky dočkat toho,že každá co dostane facku nebo bude nějak ponížená druhý den odpráskne svého chlapa.
A advokátka Marvanová. Ta se chce akorát zviditelnit, když už po ní v politice ani pes neštěkne.
Si vis pacem, para bellum.
Odpovědět