Amnestie na zbrane a vase zkusenosti

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 31 led 2009 17:55

když je amnestie tak se to smí odevzdat a máš velkou šanci že Ti to zůstane. Ale pokud je někdo takovej hlupák a vykládá ještě před amnestií veřejně co má doma na negra, tak se nesmí divit, když na to dojede....


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 31 led 2009 18:01

To-Alfonss
Ono jde občas těžko rozlišit je li daná osoba policejní provokatér nebo vůl.Čert ví co je přijatelnější???
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
maldigola
Příspěvky: 905
Registrován: 06 srp 2007 13:00

Příspěvek od maldigola » 31 led 2009 18:10

dnes je to opravdu divné,za bývalého režimu jsme měli přísně zakázáno provokovat trestnou činnost a to dokonce i tehdy,kdy to situace sama nabízela.Já jsem měl třeba v jednotce faráře(!).A musel jsem ho strpět.
Demokracie je v určitém ohledu zvrhlá.
Oheň!Oheň přišel jsem vrhnout na svět a jak si přeji aby se vzňal!
Ježíš,Luk.12,49.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 31 led 2009 18:24

Dnes to je zakázáno taky...ale nějak se na to nedbá,viz. příběh z jiného fóra, kdy muž z auta které bylo registrováno na MV chtěl po inzerujícím prodat náboje bez ZP....
Blbec nikdy nepochopí, že je blbcem skutečně, pravdu o tom, že je blbcem, blbci říkáš zbytečně.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 31 led 2009 18:29

Cožpak existuje snadnější způsob jak mít 100% objasněnost a nemuset vyšetřovat opravdové kriminálníky???
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
stanaa

Příspěvek od stanaa » 31 led 2009 20:22

To že se na něco zeptám snad automaticky neznamená že něco mám. A kromě narážek na nějaké vytrubování jsem se konkrétní odpověď na to jestli s tím policajti maj nějaký problémy stejně nedozvěděl.
Tak dík!
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Příspěvek od derringer » 31 led 2009 20:49

tak abych ti odpověděl - při minulé amnestii se u nás odevzdalo několik zbraní bez výrobních čísel - např.čz45 - a policie v tom neviděla problém a pak je vrátila majitelům

o té čz45 vím i to, že ji majitel posléze nechal zlikvidovat
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Amnestie

Příspěvek od Bonanza » 31 led 2009 21:17

Letec:chápeme, že jsi zapomněl říci: čistě hypoteticky, kdybych při rekonstrukci střechy našel za trámem.......
letec

Příspěvek od letec » 01 úno 2009 07:44

nevim Bonanzo co chápeš ty a ostatní co odpovídali něco o provokaterech a volech, ale tohle vlákno je o zkušenostech s amnestií a bylo založeno již před ní, tedy se o tom tady mluví.To měla být diskuze ale místo toho jste vyrukovali s tim jak správně mluvit. Já jsem ve svém příspěvku nikde nenapsal že mám cosi na negra . . ?To jen vaše domněnky, holt každej cikán hlásá podle vlastní planety :wink:
takže dík
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 01 úno 2009 09:31

To umí každej, zpětně upravit svoje příspěvky a pak se snažit udělat debily z ostatních....
Normální člověk to smázne a drží hubu, ale jen chudák poté napadá ostatní, aby u toho nevypadal jak jouda....
letec

Příspěvek od letec » 01 úno 2009 09:36

Alfons , debila si zřejmě udělal sám se sebe, páč i v tom co jsem umáznul nebylo napsáno to o čem jste tady poučovali, ale ty určitě víš co tam bylo psáno . .
Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Příspěvek od Kurt » 01 úno 2009 09:52

Troubit by se neměla amnestie neamnestie. Ale v tomhle tématu se může. :)
Černotu, ať má číslo nebo ne, bych odnesl při první příležitosti (tedy např. zítra) a žádnýho "sakra problému" bych se nebál. Pošta v Litvínově mě nezajímá, protože bydlím 250km daleko a rozhodně jsem ji nepřepadl (pokud bych ji přepadl, pak to je jediná výjimka, černotu bych na PČR nenesl, ale zakopal bych ji za svitu měsíce u souseda na zahradě a přikryl kompostem). Sakra problém by byl, kdybych tu černotu nechal doma a např. při požáru by se na ní přišlo...
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 01 úno 2009 09:53

Pokud mě paměť nešálí, tak tam bylo napsáno že jsi našel mosinku a že nevíš jestli ji máš přihlásit, protože bys o ni nerad přišel, z čehož vyplývá, že prostě tu černotu máš a jsi tak blbej že to píšeš na veřejný fórum. Ale v podstatě je to Tvoje věc a je mi fuk jestli z toho něco budeš mít....
Ale už to neokecáš, upravuješ příspěvky a pak tvrdíš něco jinýho - to je holý fakt.
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 01 úno 2009 11:23

Tak už toho nechte, mlátíte prázdnou slámu, nebo si snad myslíte, že má někdo zájem na základě neověřenýho příspěvku dělat nějaký domovní prohlídky? Myslíte si snad, že by prokurátor dal svolení na základě hypotetický diskuse? Zbytečně se vzájemně napadáte a děláte z toho vědu.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 úno 2009 11:35

To-Jim
Alfonss má pravdu v jednom,přepsat si text a pak si honit triko umí každý.Mimo jiné napsal že tu mosinku má doma už dva roky,zákon říká jasně bezodkladně odevzdat.Nemluvil tedy v teoretické rovině a také se neptal hypoteticky,on nás vtahoval do svého zjevného porušování platných zákonů.To ať dělá na fóru o panenkách Barbí,tam nikomu nehrozí ztráta ZP.
Takže prapůvodní příčina této diskuze je o jeho IQ jež tu presentoval,nikoli o amnestii,na otázky k amnestii je tu odpovědí dost,tož mu nerob advokáta.
A jinak ctění zákona na portálu o zbraních není žádná ,,věda´´ nebo amorálnost,kdo to nechápe nemá tu co dělat!!!
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět