Americane narychlo skupuji zbrane

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Američané narychlo skupují zbraně

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 08 lis 2008 15:40

To jsem zvědavej co teď začne prosazovat.


Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 08 lis 2008 16:39

Přidávám jeden odkaz ať je to kompletní

http://www.novinky.cz/clanek/153892-ame ... brane.html
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 08 lis 2008 16:48

Dík. Já vůl to tam zapomněl zkopírovat.
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 08 lis 2008 23:26

Můj scénář jak to bude dál:

Američané se předčasně stáhnou z Iráku a Obamova popularita bude 90%.
Následkem toho v Iráku do roka propukne občanská válka. Irán dokončí jaderný výzkum, nakoupí raketové nosiče od Severní Korey. Irán vstoupí do Iráku, pod záminkou ochrany šíítských souvěrců a s vědomím odstrašující síly jaderných zbraní. K tomu vezme jedním šmahem i Kuvajt.
Abychom si nemysleli, že to jsou nějaké události tisíce kilometrů od nás, co se nás netýkají a že my v tom našem rybníku zase budem držet hubu a nějak to přečkáme, tak vězte, že po těchto událostech bude ropa atakovat hranici 700 dolarů za barel a litr benzínu se na pumpě bude prodávat za 200 korun. Nastane pokles poptávky po autech a Škodovka bude muset propustit 20 tisíc zaměstnanců (žádná odstávka na pár dnů, jako dneska) + 50 tisíc dalších odejde z dalších firem svázaných s automobilovým průmyslem. Díky nákladům za dopravu vzroste inflace na 40% ročně. Tím dojde k znehodnocení peněz, co máme na účtech, dále lidi nebudou schopni splácet půjčky, což povede ke krachu finančního systému.
Obama padne a je jasné, že situace bude vyžadovat vojenské řešení. USA s OSN vtrhnou do Iránu udělat pořádek. Irán mezitím stihne odpálit rakety všemi směry na státy v dostřelu. Saddám s tím neměl žádný problém a Ahmadínedžád s ajatoláhem Chameneím ho mít taky nebudou. Něco se sestřelí, ale díky komoušům, Paroubkovi a zeleným a chybějícímu protiraketovému radaru většina raket dopadne do Evropy a na New York. To způsobí následné vymazání Iránu z mapy. Ropa bude stát 900 dolarů za barel, přibyde pár miliónů mrtvých a svět už nebude jako dřív, ale pořádek bude obnoven.

Tolik jedno populistické rozhodnutí. Ale třeba se pletu a nenastane to do pěti let, ale do deseti.
A nebo se pletu a po stažení z Iráku či Afghánistánu nastane věčný mír, všichni se budem milovat, Žid s Arabem se budou držet za ruce a cikáni začnou chodit do práce.
Říkejte mi Nostradamus... :lol: :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
DUF-
Příspěvky: 40
Registrován: 05 říj 2008 22:26
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od DUF- » 08 lis 2008 23:39

Všemu bych věřil,ale cikáni budou chodit do práce?
To jsi teda přehnal!!! :D
Lettow-Vorbeck
Příspěvky: 296
Registrován: 19 led 2008 17:10

Příspěvek od Lettow-Vorbeck » 08 lis 2008 23:50

Pochybuju, že by se Izrael nechal ohrožovat. Viz 5.6. 1967. Ale když už ses dotknul těch atomových zbraní, tak ti pošlu pěkné video :
Čtu v poslední době tak strašné věci o kouření, že jsem se rozhodl přestat číst. - Winston Churchuil
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 08 lis 2008 23:59

Izrael bych řekl, že to přežije, protože narozdíl od zelených blbců, pacifistů a ostatních antiradaristů, si nebezpečí uvědomuje a připravuje se na něj.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 09 lis 2008 18:06

2 Kubajzz

To co říkáš je velmi pravděpodobné, už jsem přemejšlel že střelím svoje SUV - protože dost papá a pořídím nějakou Filcku nebo Fabii na LPG za 1/5 ceny.

Ale na druhou stranu, jestli je Obama 1/2 muslim, tak spíš udělají bratřské setkání....

Edit:
A nebo si to svoje SUV naopak nechám, protože se mi tam krásně vejde kotel na dřevoplyn :lol:
Uživatelský avatar
LaRi
Příspěvky: 467
Registrován: 24 lis 2007 09:58
Bydliště: Vysočina (a Praha)

Příspěvek od LaRi » 09 lis 2008 20:35

Tak podobnej scénář už jsem taky slyšel.A měl jsem to za sci -fi.Asi to taková fikce nebude.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 09 lis 2008 22:30

A měl bych nakupovat náboje, než je zdražej :lol: :lol: :lol:
Bobby_s_Lugerem
Příspěvky: 104
Registrován: 20 lis 2006 09:27
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Bobby_s_Lugerem » 13 lis 2008 16:10

Vsadím svojí celou měsíční gáži na to, že Obama nedotáhne v úřadě prezidenta celé volební období. Dávám mu rok, maximálně dva. Je to větší populista, než Jörg Heider. Jeho skvělé plány, resp. jejich realizace, je prostě finanční sci-fi. A Amíci už začínají procitat, že ze svrabu, do kterého je dostal Bush, nebude snadný návrat k blahobytu. Ale pro nás je to prima stavi, dolar za babku, a prodejci se v USA rozkrájejí, aby prodali, exportovali. Cokoli. Auta, zbraně, počítače. Nicméně, být Amík, tak jsem v klidu. Ústava USA je jen jedna (nepočítám-li dodatky, resp. opravy Ústavy).:-)
Žižkovák Karel

Věčný mír

Příspěvek od Žižkovák Karel » 13 lis 2008 18:05

Kubajzzi,
věčný mír určitě nenastane.

Ale rozhodně nenastane ani ten tvůj katastrofický scénář. Vsadíš se?

Obamova éra nebude ničím výjimečná, bude se podobat té Carterově nebo Clintonově.
Žižkovák Karel

Sázka

Příspěvek od Žižkovák Karel » 13 lis 2008 18:06

Bobby,
beru tě za slovo.

Za čtyři roky je tvoje měsíční gáže celá moje.
Odpovědět