Alfa Defender 9mmL v praxi

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 51
Registrován: 09 led 2015 20:03

Re: Alfa Defender 9mmL v praxi

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik » 18 bře 2015 17:58

Alfa Defender 9Lug... Vystříleno cca 600 do první závady, dohromady tak maximálně 800 kousků továrních SBček... Po první závadě jsem to neštudoval a těch zubů si nevšiml, až napodruhé...


ramires
Příspěvky: 366
Registrován: 19 kvě 2007 22:03

Re: Alfa Defender 9mmL v praxi

Příspěvek od ramires » 18 bře 2015 19:09

Co už, chybička se vloudila, já tu moji už prodal jak jsem psal víš a měla za sebou 6 tisíc a byla pořád jako nová :wink:, poslední dobou všichni na všem moc šetří aby vydělali víc a tak to stojí pěkně za ho..o a to ve všech oborech :(
In vino veritas...
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 51
Registrován: 09 led 2015 20:03

Re: Alfa Defender 9mmL v praxi

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik » 07 kvě 2015 11:19

Tak jen refresh... Po třech měsících v opravě stále není vyřešeno lautr nic, poptávka po nových kusech u výrobce zcela zastiňuje vyřešení chyb na prodaných... Takže Alfa je u mně definitivně odepsaná i s tím svým věhlasným servisem a nadstandardním přístupem k zákazníkovi... Jen jsem dostal další ubezpečení, že se podívají co se dá dělat a ozvou se(po měsíci jsem si dovolil se ozvat sám, když se nic nedělo:-D)... Na to, že jde o výrobní vadu a ne běžné opotřebení či uživatelskou chybu, mě to začíná nebavit...
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 51
Registrován: 09 led 2015 20:03

Re: Alfa Defender 9mmL v praxi

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik » 15 říj 2015 11:14

Tak další update, AlfaProj Brno stále mlčí a mlží, na opravě sice prý pracují, ale nejde jim to již osmým měsícem opravit. :D Dokonce už nabídli i vrácení neopravené zbraně(snad zdarma :lol: ). Varianta, že to někdo v Brně blbě spasoval k sobě z nich ale stále ještě nevypadla, tak uvidíme kam se to až podaří dotáhnout.
tomislav
Příspěvky: 1
Registrován: 08 úno 2016 11:38

Re: Alfa Defender 9mmL v praxi

Příspěvek od tomislav » 09 úno 2016 08:53

Zdar, chtěl bych se zeptat někoho znalého, jestli půjde na zásobník Defenderu namontovat prodlužující dno zásobníku z CZ 75? Má to přidat ke standardní kapacitě +2 náboje a prodlouží se i úchop. Je to to hliníkové, které má CZUB v e-shopu v různých barvách, viz obrázek. Díky za info.
Přílohy
botka.png
botka.png (6.73 KiB) Zobrazeno 2478 x
Vašekxx
Příspěvky: 1
Registrován: 27 srp 2016 14:55

Re: Alfa Defender 9mmL v praxi

Příspěvek od Vašekxx » 27 srp 2016 15:05

Zdravím pánové, potřeboval bych poradit. Mám Alfou defender - police, uzká hlaveň. Nechají se na ni dát nějaká štelovací hledí bez zásahu do závěru? Potřeboval bych je zvednout o výšku mušky, protože jinak se nedá trefit, mušku musím vždy nadsadit o celou její výšku. Děkuji za odpověď, Vašek.
Uživatelský avatar
FTC
Příspěvky: 465
Registrován: 19 led 2012 15:17

Re: Alfa Defender 9mmL v praxi

Příspěvek od FTC » 07 dub 2017 20:42

Malá recenze na ALFA POLICE PRO v 9 Luger:
Asi pře týdnem jsem koupil alfu s bull hlavní. Chtěl jsem něco na nošení a zaujala mě cena a nejvíce robustní kuželovitá hlaveň s masivním závěrem. 2 zásobníky na 16 ran, bronzový a štětinový vytěrák, vše ve vycpaným kufříku za 13400,-Kč. Pistole dorazila, zkontroloval jsem jí a byl jsem mile překvapen, jak je mimořádně přesně spasovaná. Za tu krátkou dobu jsem vybouchal 700 ran. Na začátku jsem byl zděšený, že na 25m chodily zásahy cca o 30 cm níž, než jsem mířil. Přes Alfu jsem doobjednal mikrometrická miřidla od LPA a zbraň nastřelil na flek. Nyní to chodí jedna radost. Během těch pár ran jsem měl 3 vzpříčené náboje, ale to bych přisuzoval střelivu a taky do jisté míry tím, že pistole ještě není zdaleka pořádně zaběhnutá. Až vysypu 3000, tak zase napíšu postřehy.
klady: neobvykle přesné spasování dílů
robustní hlaveň s polygonním vývrtem
velmi dobré chování při střelbě na to, že je to kompakt
+++ cena
zápory: základní hledí je moc nízké
šíleně tvrdá spoušť
brynýr se rychle otírá

Je potřeba upravit bicí pružinu, aby se snížil odpor spouště, jinak se pořádně ani nedá střílet v DA, ale po odstranění uvedených záporů je pistolka VELMI dobrá, nelze srovnávat s těmi šroty od CZUB.
Uživatelský avatar
FTC
Příspěvky: 465
Registrován: 19 led 2012 15:17

Re: Alfa Defender 9mmL v praxi

Příspěvek od FTC » 18 dub 2017 19:03

Další postřehy z používání Alfa Police Pro v 9L.
Vymlátil jsem celkem cca 1300-1400 ks střeliva všehomožného, kdy jsem většinou používal střelivo na soutěže s faktorem 142. Těch posledních 700ks bez závad, takže si pistole konečně sedla. Velmi obstojně se mi s ní střílí i IPSC, ale vzhledem k tomu, že základní pružina je moc měkká, tak pořád musím čekat na závěr... Známým jsem nechal dodělat novou nerezovou vratnou tyčku, protože v sedle rámu(místo kde se opírá vratná tyčka) chybí asi 4mm matroše a závěr střihá buffery.
Jinak pistolka je suprová a budu jí dál pořádně nakládat. Mám z ní jen málo nastříleno, ale myslím, že si jí do budoucna určitě nechám.
Odpovědět