Aisoft ve meste..

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

piku
Příspěvky: 1746
Registrován: 21 úno 2009 18:40

Aisoft ve městě..

Příspěvek od piku » 10 led 2016 21:47

http://www.vimperk.eu/index.php/vimperk ... 79-strelba
A hned to musí dávat v TV jakej děsnej přestupek se stal.. :evil: :evil: :evil:


177
22
25
tomasek
Příspěvky: 384
Registrován: 11 dub 2006 16:07

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od tomasek » 11 led 2016 11:45

"Držitelé airsoftových zbraní, tedy zbraní kategorie „D“, hazardují se svými životy, pokud nectí literu zákona o zbraních a střelivu a i přes zákaz tyto zbraně nosí viditelně na místech veřejnosti přístupných nebo dokonce na těchto místech s nimi střílí."

Jasné porušení zákona a adekvátní reakce policie
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Artifex » 22 led 2016 18:14

Však se stal, každému airsofťákovi s viditelně nošenou kuličkovkou pěkně preventivně 30 000 pokuty, tak, jak to zákon umožňuje.
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
tomasek
Příspěvky: 384
Registrován: 11 dub 2006 16:07

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od tomasek » 19 úno 2016 15:45

Ahoj, díval jsem se na dokument Nabručení o Airsoftu
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1069 ... ve-zbrani/

v čase 9:22 je tam zdokumentováno jak plně vyzbrojeni airsofťáci jdou asi po cyklostezce,
asi taky porušení zákona o zbraních a zákazu viditelného nošení těchto zbraní

Ale možná že to byla předem řádně ohlášená akce na soukromém pozemku, to by to nepouštěli v ČT?
Ironfist
Příspěvky: 38
Registrován: 16 led 2012 11:19
Bydliště: Sokolovsko

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Ironfist » 19 úno 2016 20:15

Musím se přiznat, že mně airsofťáci dlouhodobě iritujou. Čest výjimkám, ale obecně je to extrémně nezodpovědnej a veřejnost provokující spolek. Nosit ty svý kuličkovky v obale považují pomalu za urážku. Není se co divit, že je z nich laická veřejnost vyplašená a vyvolává to v ní minimálně podvědomně pocit ohrožení. To v nich pak vybudí touhu po přísnější regulaci zbraní, což pak odneseme všichni. Takže jestli je P ČR začne masivně pokutovat, pro nás to bude jenom dobře.
Wyky
Příspěvky: 40
Registrován: 29 kvě 2014 06:56

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Wyky » 26 úno 2016 17:30

Měli mu nechat zaplatit výjezd a dát flastr k tomu.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Kubajzz » 29 úno 2016 00:42

Nebo by je mohli rovnou postřílet... i s celou rodinou i s dětmi a s dětmi jejich dětí.
A potom ty se vzduchovkama. No a potom ty ostatní, důvod se najde, i kdyby byl sebeblbější.
Nebo ne?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
SamuelColt1
Příspěvky: 69
Registrován: 29 led 2013 20:49

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od SamuelColt1 » 29 úno 2016 16:47

ad Kubajzz: Copak, copak :roll: ?
Wyky
Příspěvky: 40
Registrován: 29 kvě 2014 06:56

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Wyky » 29 úno 2016 18:35

Kubajzz píše:Nebo by je mohli rovnou postřílet... i s celou rodinou i s dětmi a s dětmi jejich dětí.
A potom ty se vzduchovkama. No a potom ty ostatní, důvod se najde, i kdyby byl sebeblbější.
Nebo ne?
Tvoji reakci nerozumím. Když budu chodit s ostrou neskryte, dostanu flastr a budu za vraha malejch děti. On udělal stejný přestupek, měl by vy fasovat stejný postih.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Kubajzz » 01 bře 2016 00:08

No, jak jsem tady četl ty výkřiky o iritaci, hazardu, adekvátní reakci a nejtvrdších flastrech, tak jsem myslel, že mezi vás zapadnu.
Co jiného než trest smrti by člověk s puškou, co střílí plastové kuličky, zasloužil? A kolikrát u toho mají na sobě i uniformu. A tak nějak vůbec si myslím, že všichni ti, co o víkendu nesedí doma na gauči a nedívají se na televizi, jsou mi podezřelí, já bych to zakázal. Beztak je to všechno jenom výcvik teroristů. A vsadil bych se, že ani nemají rádi koblihy. Podle mě to nejsou dobří ovčani.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Artifex » 01 bře 2016 06:16

Jako sorry, zapadávat nemusíš, ale na zbraně kat. D se vztahuje stejný zákon, jako na všechny ostatní, nikdo netvrdí, ať nehrají a sedí doma na zadku, přes neskryté nošení prostě nejede vlak ani u kuličkovek. Exemplární tresty a medializace z jednoho prostého důvodu... aby se to všichni airsofťáci dozvěděli, protože aktuálně nejčastěji slyším názor "Nás se to netýká, my si budeme dělat, co chceme, jsou to jen kuličkovky a všichni nám můžou políbit..."
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Kubajzz » 01 bře 2016 10:07

Podle mě jsou exemplární tresty a medializace málo, policajti by je měli rovnou střílet.
Si představ ten šok, který způsobí důchodcům s pejskem nebo mamince s kočárkem pohled na airsoftový kulomet. A nedávno jsem viděl airsofťáka, co měl dredy! :shock:
Všechny ty airsoftky vypadají hrozně útočně, já si myslím, že by to měla řešit rovnou Evropská unie. Jenom škoda, že to odborníkům z evropského parlamentu lidi kazí všelijakými hloupými peticemi.

A to jsem v létě viděl lesem jít trampa, co měl za opaskem nůž. Ani nechci pomyslet, že by jím bodnul nějakého chudáka z Afriky a ukradl mu ipod, to by se mělo taky zakázat. Aisoftkou můžeš maximálně někomu vystřelit oko, ale nožem, nožem ho můžeš rovnou zabít. :!:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
zsafranek
Příspěvky: 201
Registrován: 30 bře 2014 19:43
Bydliště: Praha Východ

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od zsafranek » 01 bře 2016 11:04

Je zvláštní jak někteří nechtějí pochopit základní princip. " DODRŽUJ PRAVIDLA" pak se nesmíte divit těm pošukům, kteří hovoří o nespolehlivosti a rizicích těch kdo mají zbraně. Ať už kategorie D či jiné. Žádný laik dnes není schopen rozenat airsoft zbraň od skutečné. Pochopitelně že islamisti pak náladu proti zbraním mezi obyvatelstvem jen rozvášňují a lidi se pak bojí i vybouleného saka.
Dodržuj pravidla a je vše v pořádku. Nedodržuješ je sankce a hotovo. Jako následný trest by mohlo být nemožnost získat ZP nejméne po dobu dalších 5let, než dostaneš rozum a začneš se chovat odpovědně. Těm co ho maj sebrat a na 5 let distanc, to by najednou všichni asi pochopili. Nebo se mýlím.
Pokud jde o trest smrti navrhovaný výše, jsem proti. :oops:
na starý kolena jsem se vrátil do klukovskejch let a začal zase střílet.
derringer
Příspěvky: 435
Registrován: 04 pro 2007 20:53

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od derringer » 01 bře 2016 11:23

Klid Kubajzze to tak za 2-3 dne přejde. Znám to, žena to má občas taky.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Aisoft ve městě..

Příspěvek od Kubajzz » 01 bře 2016 14:05

Jistě, princip "DODRŽUJ PRAVIDLA" (již méně znamý také pod označením "DRŽ HUBU A KROK") založený na preventivních zákazech všeho a všem je v posledních letech základním principem fungováním tohoto státu.
Laik není schopen rozeznat airsoftku od zbraně - tak je prostě zakážem. Podle mě ty zbraně vypadají útočně - tak je zakážem, říkaly to sluníčka z EU a ti nám přinesou dobro, i kdybychom sami nechtěli. Si představ jak by to mohlo vystrašit muslimské chasníky, které ti nastěhují vedle do bytu.
Mám právě obavu, že tvůj návrh 5 let distanc na zbroják se pro airsofťáky, kteří žádný nemají, mine účinkem. Proto jsem přesvědčen, že pomůže pouze trest smrti.
Ordnung muss sein - jak se říkalo v dobách, kdy všichni zákona dbalí občané dodržovali například pravidlo o žluté hvězdě na kabátu.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět