AIR ARMS S410 EXTRA FAC, AIR ARMS S410 SL EXTRA FAC

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Asot
Příspěvky: 390
Registrován: 10 zář 2008 10:34

Příspěvek od Asot » 23 lis 2008 21:16

Tobbi píše:..., zbýrat mlady... Nestřílím po zvýřatech pro radost ...a flinta je moc hezká.
Ty jsi dyslektik?, pokud ne, tak bych ti nesvěřil ani čínskou vzduchovku, ty zvíře :)


mankokapak

Příspěvek od mankokapak » 23 lis 2008 21:18

a ešte mi nedá napísať niečo o tom že rana , nerana , neviem čo stieľate a kde vy ale ja stieľam väčšinov na vlastnom pozemku a ked idem von dobre si rozmyslim kedy a kam aby som zbytočne niekomu nedaval zamienku mať mudre reči, a hlavne nepoľujem poľovné zvieratá, nepoškodzujem majetok ludí a neohrozujem ich a tak som doteraz nemal problém s nikým, a myslím že keby aj hocikto to hocikedy riešil stále je to len vzduchovka a nie čierny prach a nabojnica,
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 23 lis 2008 22:41

-------------
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 18:35, celkem upraveno 1 x.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 23 lis 2008 22:43

--------------
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 18:35, celkem upraveno 1 x.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 23 lis 2008 23:05

-------------
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 18:35, celkem upraveno 1 x.
mankokapak

Příspěvek od mankokapak » 23 lis 2008 23:35

[quote="milius"][
No máš silnou větrovku.Teď si koupíš noční vidění.Můžeš střílet na "VLASTNÍM POZEMKU" toulavé kočky a lišky.Na potkany to asi tak nevyužiješ,takže to skončí u těch vrabčáků,které bezpochyby budeš trefovat na 100m do oka.No co.Když to dělaj jiný,tak co bych to nedělal taky.Jak píšeš je to výzva. Všetko si schopný streliť, a potešít sa ako malý chlapec
A ty si prostě chudák.

milius ak máš nejaký problém s detmi, erekciou alebo ženou zajdi po poradne a nerieš to medzi cudzími ludmi lebo to nikoho nezaujíma :)
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 23 lis 2008 23:43

---------
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 18:34, celkem upraveno 1 x.
mankokapak

Příspěvek od mankokapak » 23 lis 2008 23:55

milius píše:Všetko si schopný streliť, a potešít sa ako malý chlapec
A ty si prostě chudák.
je mi ľuto, že sme sa dostali od vecnej debaty k osobným invektívam, ale možno by si mohol čítať aj to čo píšeš sám a potom poučovať o neurážaní a vulgarizmoch, ničmenej ked necháš niekoho nezaujatého a schopného ti povedať pravdu,prečítať si pár svojich posledných príspevkov nielen k tejto téme povie ti určite niečo čo ti môže otvoriť oči
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 24 lis 2008 01:02

Uz to tu sledujem par hodin a uz mi neda neozvat sa
Musim sa zastat Miliusa, zatial z tej vasej debaty vychadza ako ten rozumnejsi... a hlavne neporusuje pravidla a zakony

Ty mankokapak si tu aj s cestou necely den, a zatial ani jeden tvoj prispevok nemal nejaky osoh pre toto forum, naopak, hadze na nas vzduchovkarov len tu najvecsiu spinu, co prispevok to bud porusovanie pravidiel, nepriamo nabadanie na porusovanie zakonov (pocnuc nedovolovanym ozbrojovanim, nepovolenymi doplnkami na zbrani... konciac porusovanim zakonov o ochrane prirody, priznaniu sa k pytliactvu, preukazovanie sadistickych a inych uchylnych chutok dokazovanim si svojej nadradenosti nad zverstvom okolo seba ich bezdovodnym strielanim a to aj druhov ktore je vyslovene strielat zo zakona ZAKAZANE, ano ten vrabec je podla zakona chraneny a to v CZ aj na SK)

Mozes mi a mozno aj ostatnym ludom tu na fore vysvetlit O CO SA VLASTNE SNAZIS?

Z toho co si napisal v podstate schvalujes zabijanie pre zabavu a dvihanie si vlastneho ega, mna by zaujimalo, ako by sa ti pacilo, keby niekto zacal strielat a lovit teba, aby si uspokojil svoje zvratene chutky? V podstate si sa sam zaradil na uroven vrahov a tyranov, ktori zabijaju ine tvory a medzi nimi aj ludi len tak zo zabavy...

Co mi je ale luto este viac, ze sa tu najdu este dalsi jedinci, co tvoje bezdovodne zabijanie schvaluju, tym sa vlastne tiez znizili na tvoju uroven

Ak mozem poprosit vsetkych, dobre si prestudujte zakon o ochrane prirody, polovnictve a dalsie pribuzne zakony, zistite ze na svojom pozemku nesmiete zastrelit ani len tu skodnu (ja viem hlodavce sa zvyknu tolerovat)... pokial nie ste clenom polovnickeho zdruzenia a nelovite vo svojej honitbe.

Som rad, ze sa vlastne takto verejne priznavate k svojim trestnym cinom, ono by to chcelo uz len pozbierat IP adresy, od providera si vyziadat mena a adresy a uz vas len pohodlne pozbierat prostrednictvom policie, svoje priznanie ste tu uz vlastne napisali. usetrili ste cas aj peniaze vysetrovatelom. gratulujem :wink:

mankokapak mal by som na teba prosbu, skus ma presvedcit o tom ze sa v tebe mylim a v buducnosti nez nejaky prispevok sem napises, pred jeho odoslanim si ho par krat precitaj, zamysli sa ci je v nom vsetko v poriadku s platnymi pravidlami, zakonmi a moralkou.
Verim totiz, ze si sem zacal prispievat bez toho, aby si si pravidla tohoto fora precital a ze nemas ani potuchy o platnych zakonoch.
Vecsina sa tu snazi nedavat pricinu svojim spravanim na nejake restrikcie zo strany statu a verim ze ani ty to nechces. Vies ono je sice pekne ze mas vzduchovku na zbrojak bez zbrojaku a strielas s nou mimo strelnicu aj ked by si nemal, ale preco na to upozornujes vsetkych okolo. Na tvojom mieste by som fakt o tom radsej mlcal, pretoze internet uz davno nie je anonymny...
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Příspěvek od sportovec » 24 lis 2008 07:15

Tomcat : skvěle napsané, bereš mi slova z úst.
Mankokapak je buď b...c nebo provokatér - doporučuji na něj nereagovat.
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Příspěvek od madbugie » 24 lis 2008 08:42

myslite ze by nasi policajti zasli tak daleko ze by na ceske forum hodili slovensky odkaz ze kto sa chyti... kua v tom pripade by som skladal poklonu PZ SR :D

nech zije Agent provokater...

a mankokapak... bude asi "machrovat" len do vtedy kym nejaka odrazena diabolka netrafi niekoho do krku a potom mu to pridu priatelia zeleny spocitat aj z urokmi a to uz neukeca... totiz aj z obycajneho flusatka ako je slavia 634 sa vie pekne ta sfina odrazit a kludne niekoho zranit a nieto z takeho dela ako si pan dotycny draho kupil... a este sa tym pochvali ze ako "dobre" a draho nakupil... :D

ved neni problem na ciernom trhu a cez internet dnes kupit kde co... ked to prezeniem tak dnes by clovek za peniaze snad aj fakt nejaky real kanon kúpil... ale vystatovat sa tym kto ma vacsi a silnejsi... co sme na pieskovisku... ???
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
mankokapak

Příspěvek od mankokapak » 24 lis 2008 09:20

dakujem za poučenia o zákonoch trnava :) vidím že sa to tu hemží znalcami a odborníkmi v každom smere :) na vačšinu tých ostatných vecí už nemám silu reagovať lebo sa smejem veľa :) ale dakujem za pekné veselé ráno ... :)



ZDE
Tobbi
Příspěvky: 1062
Registrován: 05 srp 2008 21:17

Příspěvek od Tobbi » 24 lis 2008 11:26

A vykašli se na drobný zpěvný ptactvo a lišky! Počkej si až na jaře přiletěj špačci, pak ta výkonná větrovka bude užitečná! Střelil jsem už mnoho zvířat ( minulý týden prase), ale po ty opeřený drobotině bych nikdy nestřílel!!! :evil:
...střeliva není nikdy dost!!!
Gun Power SSS .25
FX Royal Elite .25
FX Indepedence .22
FX Indy .22
FWB 601
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 24 lis 2008 11:44

...........
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 18:34, celkem upraveno 1 x.
bhurt
Příspěvky: 328
Registrován: 22 zář 2008 18:38

Příspěvek od bhurt » 24 lis 2008 12:28

Když sklouzla diskuse na tohle téma, přemýšlel jsem, zda reagovat. Nakone mi to nedalo. Asi tak více než před 40ti lety jsem jako malý kluk běhal na jaře se vzduchovkou a podařilo se mi zastřelit sýkorku. Běžel jsem se pochlubit mámě a ta mi řekla: "Cos to udělal? Chudinka přečká zimu a ty ji teď zabiješ." Uvědomil jsem si, co jsem udělal a probrečel celou noc. Od té doby jsem na nic živého nevystřelil. Na druhou stranu ale chápu vzrušení z lovu a pokud je to v rozumných mezích a není to pouze pro radost ze zabíjení, neodsuzuji to. Nicméně ale mám rád silné zbraně, protože jak jednou napsal Kubajzz, chceme střílet dál a přesněji.
Odpovědět