Air Arms EV2

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: GunShop.cz, Moderátoři

Odpovědět
petr611

Re: Air Arms EV2

Příspěvek od petr611 » 01 led 2020 23:20

Tak jsem to nevydržel a podíval se na regulátor. Podle nalepené papírové stupnice ( u Huma reglu) bylo nastaveno 85 barů. Jestli to odpovídá skutečnosti se dozvím ,až budu mít tester. Nastavil jsem tedy na zkoušku 96 barů. Prvni výstřely na hradech byly po zvednutí tlaku kolem 247 m/s. Škrtící šroubek v transferu jsem úplně otevřel. Pak naladil bicí pružinou rychlost na 242 m/s a poté škrticim šroubkem stáhnul na 237ms (Zkoušel jsem předtím i škrtící šroubek transferu úplně vyndat,ale rozhodilo to výrazně konzistenci. )
Nechtělo se mi vyplýtvat krabičku diabol jen na měření konzistence,tak jsem změřil jen několik prvních ran . Není to úplně perfektní ,ale puška trefuje skvěle. Počkám na novou sérii diabol a na výměnu těsnění regulátoru. Pro úplnou jistotu,že regulátor funguje správně je zkrátka potřeba přípravek s co nejpřesnějším manometrem.Kdyby se našel někdo šikovnej,kdo by to vyrobil ,ať se mi ozve třeba do SZ,díky.
Nevím,jak často je potřeba měnit v reglu těsnění, Angličani uvádějí dělat větší servis po 18 měsících. V závodním režimu střelby.
Zvuk výstřelů se zlepšil a spotřeba vzduchu taky. Až budu mít nějaké grafy konzistence,tak to sem hodím.

petr611
AA EV2 MK4,Sightron STAC 2-10x32,CZ85 9 mm Luger 1990,AlfaProj 9mm Luger,CZ455 Precision trainer ,Burris Timberline 4-14x32
Odpovědět