Agresivni pes

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

greenie
Příspěvky: 723
Registrován: 14 zář 2009 20:30
Bydliště: SK

Agresivní pes

Příspěvek od greenie » 30 zář 2010 13:59

Agresivní pes se po každém zásahu z policejní pistole ještě více rozzuřil

No kto by sa nerozzuril :lol:

Nie, teraz vazne, co to maju ti nasi policajti za poplasnaky ?
Alebo v com bol problem ?


na zaciatku bola Slavia 630, 4,5mm ...
Uživatelský avatar
David Jurič
Příspěvky: 130
Registrován: 13 úno 2009 13:06
Bydliště: Trebišov Slovakia (takový flíček na mapě)
Kontaktovat uživatele:

Re: Agresivní pes

Příspěvek od David Jurič » 30 zář 2010 17:05

Že asi psa síce trafil do hrudníka, ale nezasiahol vitálne zóny. A pes sa rozzúril iba preto že mu kvôli zraneniu stúpol adrenalín v krvi (aspoň myslím). Keby psa zasiahol na pečeň, srdce, mozog (ale ten asi v hrudníku nieje :D ) tak by to ten psík len tak ľahko nerozchodil.
Teória je keď nič nefunguje ale každý vie prečo, prax je keď všetko funguje ale nikto nevie prečo. Ja som spojil teóriu s praxou, nič nefunguje a nikto nevie prečo.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Agresivní pes

Příspěvek od ALKAJ » 30 zář 2010 17:12

kříženec německého ovčáka s labradorem
Zaujímavá kombinácia...
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Agresivní pes

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 30 zář 2010 19:29

greenie píše:Nie, teraz vazne, co to maju ti nasi policajti za poplasnaky ?
Alebo v com bol problem ?
Asi mají "devítky" CZ 75, ale problém bude v celoplášťových střelách = prakticky žádná předávka energie. Když psa nezasáhne do letální zóny, tak by ten pes musel jedině vykrvácet. Kdyby použil střelu s řízenou deformací tak by stačil jeden, dva zásahy do těla a pes by to měl za sebou, ale tyhle střely jsou pro policii móóóc drahé a tak raději policie riskuje, že při použití střelné zbraně budou všude okolo lítat odražené a "průchozí" projektily.
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Agresivní pes

Příspěvek od edelweiss » 30 zář 2010 19:37

No já bych jim moc municu nerozdával, pak blbě přejdeš na červenou a máš to v hrbu jen proto že tam v uniformě stojí pošuk :mrgreen:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Agresivní pes

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 30 zář 2010 19:53

To jo, ale on ten pošuk bude tu munici mít tak jako tak, akorát že s "celoplášťama" to budou mít v hrbu i ti dva další co budou stát za mnou...
...bez ohledu na to jestli šli taky na červenou :lol:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Agresivní pes

Příspěvek od edelweiss » 30 zář 2010 20:54

nebuď labuť, je třeba sa podělit ne?
A vůbec policajt má mět respekt, nemá li ho tak je to komik.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
luttor
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2010 00:05
Bydliště: Brno-venkov

Re: Agresivní pes

Příspěvek od luttor » 30 zář 2010 21:27

....Rozzuřený pes ale necítil žádný respekt k uniformě :lol: :lol: :lol:
ČZ 27 , SLAVIA 620, 634
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Re: Agresivní pes

Příspěvek od edelweiss » 30 zář 2010 21:44

takže nemá cenu rozdávat policajtům s dvaceti výstřely tréningu za rok, mašinkvéry 8)
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: Agresivní pes

Příspěvek od kayakero » 01 říj 2010 09:24

ALKAJ píše:
kříženec německého ovčáka s labradorem
Zaujímavá kombinácia...
předpokládám, že buďto něměcký_ovčák+labradořice nebo německá_ovčačka+labrador. Že by 2 psi zvládli počít štěně (bez fenky) jsem ještě neslyšel - i když se o to občas snaží (i na veřejnosti). Nebo to bylo štěně adoptované registrovanými psími partnery?

edelweiss píše:takže nemá cenu rozdávat policajtům s dvaceti výstřely tréningu za rok, mašinkvéry 8)
líbilo by se mi, kdyby každé auto výjezdovky PČR vozilo ekvivalent Saigy12: 9luger (navíc C.I.P.) nestihne včas zastavit ani čokla, ani rozdivočelého robustnějšího magora s vidlemi/sekerou ... i s pneumatikou prostřelenou 9luger se dá ujet hodně daleko. Po zásahu brokovnicí 12 tohle všechno zůstane ležet na místě - a nemůže dále škodit. I riziko zbloudilých bročků je mnohem nižší.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Agresivní pes

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 01 říj 2010 12:00

edelweiss píše:nebuď labuť, je třeba sa podělit ne?
A vůbec policajt má mět respekt, nemá li ho tak je to komik.
Tak to je jiná. To já bych se klidně podělil. A navrhuju policajtům rozdat aspoň .44 Magnum a nějaký střely s wolframovým jádrem, ať to prostřelí ještě víc :)
Apropos - jak si chceš vybudovat respekt před psem? Na rozzuřenýho hafana asi žádný "Jménem zákona..." platit nebude :mrgreen:
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Agresivní pes

Příspěvek od ALKAJ » 01 říj 2010 17:09

kayakero píše:předpokládám, že buďto něměcký_ovčák+labradořice nebo německá_ovčačka+labrador. Že by 2 psi zvládli počít štěně (bez fenky) jsem ještě neslyšel - i když se o to občas snaží (i na veřejnosti). Nebo to bylo štěně adoptované registrovanými psími partnery?
Ak by to tak bolo, tak dúfam že je to len ďalšia slepá ulička v evolúcii :lol:

Edit: Inak v tomto prípade pekne vidno čo sa stane keď sa skrížia dve pracovné plemená - vznikne plemeno agresívnejšie ako najbojovnejšie z bojovích plemien Obrázek
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Agresivní pes

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 01 říj 2010 18:46

Neříkám že by ta agresivita nemohla být způsobena tím křížením, ale moc tomu nevěřím. Spíš bych řekl, že to bylo způsobeno tím jak majitel psa vychovával. Předpokládám že mu utekl buďto ve městě - tam by měl mít náhubek, a nebo ze špatně zajištěnýho pozemku - obojí by ale byla vina majitele. A jestli toho psa vychovával jen pravidelnými výprasky, tak bylo jen otázkou času kdy pohár trpělivosti toho hafana přeteče.
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
321910336
Příspěvky: 59
Registrován: 23 čer 2008 20:54

Re: Agresivní pes

Příspěvek od 321910336 » 01 říj 2010 21:47

si rikam co to bylo za psa kdyz mu nestacili dva pokusy na zakousnuti policajta
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Agresivní pes

Příspěvek od ALKAJ » 01 říj 2010 22:18

Sharpshooter CZ200 S - Samozrejme plne s tebou súhlasím že na 99percent záleží od výchovy a nie od rasy psa. Ten príspevok som myslel ako paródiu na vyjadrenia všeliakých samozvaných expertov o ktorých počuť len keď sa voľačo stane a je v tom plemeno ktoré je na "novinárskom blackliste". "Experti" samozrejme povedia to čo chcú počuť novinári (inak by sa rýchlo našiel iný expert) a to že ho treba oookamžite zakázať.
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Odpovědět