***** a *****

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
black Kid
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2010 12:29

***** a *****

Příspěvek od black Kid » 08 led 2010 12:44

U fi. Ř a Ř jsem zakoupil několik zbraní,jelikož zbraním rozumím,koupil jsem zbraň Norinko 45ACP,
který byl v naprostým pořádku, byla tam i kvalitní úprava a výborně střílí.Koupil jsem i revolver SW586, který byl za dobrou cenu a po dotažení pružiny střílí dobře a nemá žádné vady.Když jsem jel z Brna do Čes.Třebové zamluvil jsem si tam revolver F.LLIPIETTA nerezový 7,5palcový 45Long
Colt,který jsem viděl na prodejně za 8.900,-,byl úplně nový.Tato cená je poloviční proti prodejcům fi Dave.Jelikož jsem ho měl v ruce a vím, že byl ve výborném stavu a nestřílený tak jsem si ho tel.zamluvil těsně před vánocemi.Prodejce mě ujistil,že revolver je na prodejně. S vyřízeným povolením jsem přijel a v prodejně mě oba ****** sdělili, že se asi prodal,bylo to divné jednání,tvářili se zvláštně a dosti vyhýbavě.Toto jednání jsem nezažil v žádné prodejně zbraní a střeliva.Neumí držet slovo a těží z toho, že si člověk koupí něco jiného,když už projede stovky km, je to obch.nekalá soutěž a s neg.recenzí na tuto fi se jen ztotožňuji.Divím se, že tato fi může obchodovat se zbraněmi! :( Mohu doporučit např.fi Brymová v Praze,kteří dokáží podržet zbraň i více jak měsíc po tel.dohodě...

Edit: http://forum.gunshop.cz/klamava-reklama ... 2-315.html
Nezakládej dabl!!!


Zamčeno