40 SW vs. .45 ACP

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

attius

ještě dodatek...

Příspěvek od attius » 08 led 2006 16:39

Joa ty Glocky taky vůbec nemusim,byl jsem na střelnici a G 21 se pěkně sekal...celkově plasťáky moc nemusim,teda z estetické stránky;-)Jinak nic proti..


bman

Příspěvek od bman » 08 led 2006 17:37

Ja sem taky vybiral mezi razemi a nakonec jsem vzal 9ku v compactu. Co me k tomu vedlo:

1. cana streliva - je to moje uplne 1. zbran, tak je potreba trochu potrenovat a cena je polovicni oproti .40 ci .45. Pokud se naucim prebijet, tak jeste nizsi :lol:
2. obcas ji chci i nosit, proto jsem zvolil compact oproti standartu.

Zatim mi to staci, ale je mozny ze za rok az dva co dostanu strileni do ruky si koupim nejakou
.40 ci .45 v sub-compactu ciste na noseni a obranu.
attius

další dotaz..

Příspěvek od attius » 08 led 2006 19:41

Prodávaj se 40SW i jako polopláště???
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 08 led 2006 19:52

Kdyby jste nebyli anonymní, tak bych vám mohl alespoň napsat soukromou zprávu. Nepotřebuji se, na každý názor či náhled opřený o zkušenost, dohadovat s teoretikama nebo lidma co si střelí jednou za měsíc.

Střely se nechají dovézt v jakémkoli provedení, ne jen polopláště. Jejich použití pak už záleží jen na tobě.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
honza 11

Re: jojo...

Příspěvek od honza 11 » 10 led 2006 19:27

attius píše:Hele,když jsme u toho,z několika pistolí jsem střílel,vyzkoušet ty tipy co chci je fajn,ale stejně...rozhoduji se mezi Jerichem 941 F a CZ 75 SP-01,kterou mi doporučíte??Hodně tu čtu,že je CZ jsou strašně poruchový...na druhou stranu hodně lidí říká,že Jericho je okopčená CZ,takže CZ je lepší..Hm??Obě mi vyhovují stejně...jak střelba,tak vzhled,Jericho je o něco levnější,ale ne o moc...dík,zatim:-)
Nemám osobní zkušenost je o ní psaný (čz 75 sp-01) v střelecké revui 1/2006
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 10 led 2006 19:43

Raději bych šel do Jericha. U ČZ je co kus, to originál. Jsou dobré kusy a jsou špatné kusy. Kvalitak Jericha je relativně povšechná.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Richi

Příspěvek od Richi » 10 led 2006 23:30

dosť známy testík Jericha je tu : http://www.e-zbrane.sk/jericho.htm
Odpovědět