2075 RAMI .40SW

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Doogs

2075 RAMI .40SW

Příspěvek od Doogs » 31 led 2006 10:36

Poslední dobou je na prodej v ráži .40 za cenu necelejch 6000.Jak střílí,má ji někdo?Uvažuji o koupi.


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: 2075 RAMI .40SW

Příspěvek od Andy » 31 led 2006 11:10

Doogs píše:Poslední dobou je na prodej v ráži .40 za cenu necelejch 6000.Jak střílí,má ji někdo?Uvažuji o koupi.
Jedna se o doprodej stareho modelu BEZ zachytu zaveru. Cili, krom tohoto nedostatku by nemelo zbrani nic jineho byt. Dle vyjadreni kolegy strili dobre a ja osobne shledavam tuto kusove omezenou nabidku za zajimavou. Zejmena na noseni.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 31 led 2006 12:56

Ja ji koupil za 5.250 Kc u Brymovy - pred tydnem v pondeli.
Kdyz jsem tam byl pak v patek, rikali, ze jsem mel kliku, ze byla jedna z poslednich, co se k nim dostala, pred tim jich prodali 40, pak jim prisly 4 (jedna z nich je ta moje) a ted uz pry nic.
Udajne si to mel nekdo objednat ve vetsim poctu a pak to neodebral...
Co se tyce strelby - prijde mi, ze je to serizeny az moc nahoru (bohuzel - stavitelny miridla to nema), ale soustrel na 15m jsem dokazal mit podobnej, jako tovarni strelec (tj. do 6 cm) a to je na 2" hlaven (+nabojova komora 1") slusny.
Chybejici zachyt zaveru je skutecne trochu neprijemny (ani ne tak u prebijeni - u zbrane na osobni ochranu pokud sebou netaham 2. zasobnik je to beztak zbytecny) - ale u kontroly zbrane, jsem zvyklej vyhodit naboj prehmatem do leve ruky a rovnou zajistit zaver vzadu, v klidu prohlidnout komoru i diru po zasobniku a pak teprve spustit a to tady jaksi nejde :-(
Co se tyce drzeni pistole - hold sub-kompakt... Malicek pravy ruky je naprosto ze hry. Takze na noseni s hypotetickym predpokladem mozna 1-3 ran to jde, pri trenovani na strelnici 100 ran za hodinu by mi asi upadla ruka :-)
Mimochodem - puvodne jsem ji objednaval v Gunshopu s tim, at mi poseckaji tyden, nez si vyridim povoleni, ale ze jim penize klidne poslu predem na ucet... Ocekaval jsem odpoved, je-li alespon zbran skladem, prip. zda-li mi ji podrzej ci nikoliv. Zadny mail jsem ovsem nedostal a dovolat se k nim taky nebylo mozne... Tak jsem ji koupil u Brymovy...
Doogs

Příspěvek od Doogs » 31 led 2006 13:12

Asi to bude povedená pistolka pro obranu,všude jí jen pochvalují,ten záchyt není až takové mínus.No,asi do ní půjdu..Jinak klidně sem posílejte dál své poznatky o této zbraní,rád si je přečtu a nebudu asi sám.
Vik

Příspěvek od Vik » 31 led 2006 13:24

Na strankach zbrojovky sem ji videl i se zasobnikem s patkou. Kapacita se zvetsila o dva naboje a prodlouzil se uchyt, na strelnici by to bylo dobry. Mozna by se i s tim dala obstojme nosit. Ale maji tam s tim vyfocenou jen plastovou, ale podle mne budou mit zasobniky stejny.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 31 led 2006 13:25

Zasobniky jsou stejny, nicmene prodlouzeny zasobnik na 10 naboju .40SW do CZ 2075 RAMI marne shanim uz tyden - jaksi neni k sehnani :-(
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 31 led 2006 13:55

Já jsem si ji koupil, se sílou zpětného rázu do ruky naprosto není problém, co se týče prodloužených zásobníků tak mi přímo ve zbrojovce řekli že zatím nejsou.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 31 led 2006 14:20

Ares píše:Já jsem si ji koupil, se sílou zpětného rázu do ruky naprosto není problém, co se týče prodloužených zásobníků tak mi přímo ve zbrojovce řekli že zatím nejsou.
Koupil jsem za 95 Kc v JGS gumovou patku, vymyslim, jak k ni pridelat nejaky obrobeny spalicek a necham si to patentovat :-)
pires12

Příspěvek od pires12 » 31 led 2006 18:51

Prodloužený zásobník je "jen" na ráži 9mm Luger a stojí cca 720,-Kč. Na 40SW bohužel zatím není, viděl jsem jej pouze na cz-Usa stránkách ale dovoz by přešel o moc draho. No hlot zatím stačí jen kratší na 8 nábojů. Střílení jde fajn nástřel na 15 m ujde. chybějící záchyt není až takový problém jak jsem si myslel jen holt musíš počítat rány...
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza » 01 úno 2006 08:59

Mám ji koupenou v CEVOXU - Pardubice za cenu vyšší než inzeroval Gunshop - 5900,-. Ale zato to bylo bez problémů do druhého dne a bez zbytečných průtahů. Bohužel s Gunshopem nemám dobrou zkušennost - poté co jsme se dohodli na zakoupení 2 ks a zaslal jsem objednávku a byl dohodnut termín převzetí, přestali absolutně reagovat, termíny protahovali neustále o týden a když už to bylo cca po 3 týdnech opět posunuté, tak jsem se naštval a koupil to v Cevoxu. Jinak ji nemůžu nic vytknout, i na ten záchyt se dá zvyknout :) Za ty peníze....
Doogs

Příspěvek od Doogs » 01 úno 2006 09:32

Tak jsem se stal majitelem Rami,stála mě 5990 a je to pěknej kousek.Odpoledne si půjdu prásknout.Jediné co mě překvapilo,je to,jakej je to naducanej prcek.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 01 úno 2006 09:48

Doogs píše:Tak jsem se stal majitelem Rami,stála mě 5990 a je to pěknej kousek.Odpoledne si půjdu prásknout.Jediné co mě překvapilo,je to,jakej je to naducanej prcek.
Kde si kupoval?
Doogs

Příspěvek od Doogs » 01 úno 2006 10:04

Ukecal jsem kamaráda který koupil ČTYŘI na kšeft,ať mi jednu nechá.Ten je má odněkud z Pardubic.
Doogs

Příspěvek od Doogs » 01 úno 2006 19:24

Tak můj pitbul má za sebou první stovku výstřelů.První pade bylo Vlašimskejma a druhý přebíjenkama.Bez závad.Na patnáct metrů deset ran do 12cm.Při dablu na deset metrů byli zásahy od sebe 12 - 15 cm.Takže dobrý,jsem spokojenej.Nosí se taky dobře /pouzdro dasta na dvoupalec revolver/ a ta cena........nic lepšího na nošení jsem v současné době nemohl koupit.
Vik

Příspěvek od Vik » 01 úno 2006 19:27

A jak to nosis? S nabojem v komore nebo bez. Moc se me nelibi ze bych musel vypoustet kohout rukou. Vim ze je i DAO, ale to uz asi za tech sest tisic ne:(
Prijde mi docela mala, takze ten zaver se asi neda moc dobre rychle natahovat se zkrehlyma nebo mokryma rukama.
Odpovědět