10 a pulta HFT Fofr na Mordovce .... 9teho listopadu - rusim

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Martin K » 08 lis 2013 22:48

Ne, na tohle ja nemam. Timto koncim s veskerou diskuzi tady. Nechapu, proc se k tomu vyjadrujou lidi, co o tom vsem vedi uplny hovno!!
Mily dominicu, byl by jsi tak laskav a mohl mi napsat KDO neco kritizoval a KDO nepriklada ruku k dilu? Bud tak hodny a zkus byt trochu konkretni, kdyz uz tady se vsim tak pekne souhlasis :wink:
Jeste jednou, pro tebe specialne, opakuju, ze nikdo nikomu zadnej pojeb za nazev Bleskovka NEDAL. Pokud se pletu, prosim cituj mi dotycneho. Diky

edit: Termite, ty muzes taky. Dik :wink:
Naposledy upravil(a) Martin K dne 08 lis 2013 22:59, celkem upraveno 1 x.


dycky STEYR
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od mandy » 08 lis 2013 22:56

:-) :-) :mrgreen:
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Termit » 09 lis 2013 00:49

Ja zase na druhou stranu chapu Kubajzze, ze ho nastvalo, jak od neho Ales kopiruje. Bleskovka je jeho napad i jmeno, delat ji pred dulezitym zavodem je jeho napad, strilet pouze povinne polohy je jeho napad, strilet na treninkove sklopky je take jeho napad atd.

Pokud si to myslel jako fór a nemělo to vyznít tak jak to vyznělo existují takový žlutý kulatý obrázky na levo " smajlíci " a tím to tě taky myslím cituji....
Netušil jsem že seš Kubajzzovo tiskový mluvčí? " :D "
edit: a pokud to nestačí, tak se podívej do zrcadla abys věděl kdo tady furt něco nebo někoho kritizuje.
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od pussylala » 09 lis 2013 01:17

Já jsem chtěl jít na bleskovku, která byla ohlášená dříve. A bylo by mi fuk, jestli je u Kubajzze nebo Aleše. První bleskovka se ale zrušila, tak jdu na druhou.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Alexxxus » 09 lis 2013 04:41

jsem to s bleskovkou nemyslel nikterak špatně .... měla to být omluva za zmršenou 10tou Krysu.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Martin K » 09 lis 2013 05:58

Termit píše:Pokud si to myslel jako fór a nemělo to vyznít tak jak to vyznělo existují takový žlutý kulatý obrázky na levo " smajlíci " a tím to tě taky myslím cituji....
Netušil jsem že seš Kubajzzovo tiskový mluvčí? " :D "
edit: a pokud to nestačí, tak se podívej do zrcadla abys věděl kdo tady furt něco nebo někoho kritizuje.
ne to neměl být fór... nebo si myslíš, že Kubajzz udělal tu bleskovku jen proto, že se zrovna tuhle sobotu doma nudí a nemá co dělat? a zrovna hnedle druhý den potom, co ji vyhlásil Aleš? jak říkám, nejvíc do toho kecaj lidi, co o tom vědí úplný hovno :wink: . a mimochodem, toto co jsem napsal o bleskovce není kritika, to jsou holá fakta.
Kritika byla to, jak jsem zkritizoval Alešův přístup po sobotní nezdařené kryse... a za tím si stojím! a v tom případě, pokud jsi to s tou rukou k dílu myslel na mě, tak si troufnu tvrdit, že s tím jsi taky vedle :D . ale to může být tvůj názor, ten ti vyvracet nebudu. je možné, že jsem na těch "třech" závodech, na kterých si letos byl, zrovna moc ruku k dílu nepřikládal :lol: . jen se mi líbí, jak s tebou hned nějakej dominyc souhlasí a přitom mě vůbec nezná. viděl mě všeho všudy 10 minut a to jsem zrovna jako jeden z mála motal v Brdech špagáty po konci závodu, kdy polovina lidí odfičela když na ně udělali MPíci bububu ( Mandy, Pussyna a další... ) !
Petře, nezlob se, budu se opakovat, ale vážně o tom víš hovno...
dycky STEYR
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od mandy » 09 lis 2013 09:14

A ty jsi po zásahu VP neodjel?
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Martin K » 09 lis 2013 09:19

ne. jelikož jsi tam už dávno nebyl, tak nevíš, že po sepsání toho jejich protokolu, nebo hlášení, nebo co to bylo, jsme tam ještě dobu stáli, uklízeli a kecali :wink:
dycky STEYR
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Martin K » 09 lis 2013 09:24

mě se jen tuze líbí, jak jediný dva lidi ( barys s termitem ), kteří tam ještě ke všemu nebyli, na srazy jezdí sporadicky, tady svýmy výkřiky do tmy rozdmýchali takovou nevraživou atmosféru :roll: . pak se toho chytne aktivní nováček ( který tuplem netuší o co kráčí ), začne do toho rejt jeden rejpal, já si taky nenechám nic líbit a hned je tu zle... nepřijde vám to zbytečný?
dycky STEYR
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od mandy » 09 lis 2013 09:56

Já se nad tím docela slušně bavím. A udivuje mě, že zrovna ty se do toho necháš vtáhnou jak malej. Nadhled kamaráde, nadhled. A rozdil mezi odjezdem Pussyny, Helboye atd. a tebou je v tom,že jejich protokoly nemaj. :-) :-) :-)
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Martin K » 09 lis 2013 10:05

no a? mě je nějakej jejich protokol u prd... já neutíkám před četníkama jako malej kluk co rozbil u sousedů okno :wink: . zapomněl jsi napsat " rozdíl mezi odjezdem mým, Pussyny, Hellboye atd. :wink: "
já v tom ostatní nenechal a přiložil jsem ruku k dílu :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Martin K dne 09 lis 2013 10:22, celkem upraveno 3 x.
dycky STEYR
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od pussylala » 09 lis 2013 10:09

Martin K píše:
Termit píše:kdy polovina lidí odfičela když na ně udělali MPíci bububu ( Mandy, Pussyna a další... ) !
Hlavně si mě neber do huby, já tě taky neberu!
Uživatelský avatar
Martin K
Příspěvky: 2079
Registrován: 27 srp 2012 08:32
Bydliště: 5 km od Nymburku

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Martin K » 09 lis 2013 10:14

pokud vím, tak ses k tomu tady sám přiznal! takže jsem jistě nevyzradil žádné tajemství, tak nevím o co ti jde...
pussylala píše:Závod se mi dost povedl a jelikož jsem starý lišák, tak jsem nenápadně sedl do auta a vyfičel, aniž by si mě všimli a sepsali ty sračky co sepsali s vámi :D.
dycky STEYR
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od mandy » 09 lis 2013 10:32

Tak se mějte pěkně, jedu na bleskovku.
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: 10 a půltá HFT Fofr na Mordovce .... 9tého listopadu - r

Příspěvek od Termit » 09 lis 2013 16:02

No púvodní přízpěvek byl tak nějak všeobecný a na nikoho se konkrétně nevztahoval. Přečti si ho znovu,nepadlo tam jediné jméno. To že se v tom vidíš je tvůj problém. Znám něco o potrefené huse....To že se pomůže se stavěním a uklízením beru jako samozřejmost, ale dulezitejší pro mě je zajištění místa a zorganizování celeho srazu, konče reportem. Jestli myslíš že je to na pět minut...O minulým srazu vím opravdu kulový. Ale taky vim že tady není snad jediný vlákno kde by si nereagoval na něco co se ti nelíbí. Skus myslet trochu pozitivně. Asi tak nějak jsem to myslel...ale jinak střílíš dobře. :D
Odeslano z mob.
Odpovědět