Zkusenosti s eshopy v CR

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
tydýt
Příspěvky: 240
Registrován: 23 črc 2012 10:58
Bydliště: pod mostem

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od tydýt » 24 črc 2013 13:11

Ale to by byla velká škoda....oni byli jediní, kteří tomu v Brně trochu rozuměli....
Jsem tam nakupoval rád(ale už jsem tam nějakej čas nebyl)....nestrašíš trochu zbytečně???? Teď je čas dovolených a spousta vysokoškolských poflaků "pracuje" zaskakuje, jen aby splašili trochu kačáků na paření!!!!
Od nich se ničeho kloudnýho nedočkáš.....oni dělat nikdy nebudou a slušná komunikace je jim cizí ;-(( ....kdo nás všechny jednou bude živit, ví bůh?!?!?!?!?


Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2001
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od cannis » 24 črc 2013 13:19

Bohužel je to ženská, která je tam stále.
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
Franta.cz
Příspěvky: 90
Registrován: 22 dub 2012 22:56
Bydliště: u Brna

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od Franta.cz » 24 črc 2013 14:27

cannis píše:Tak se tedy i já musím zmínit o zkušenostech s jedním konkrétním E-shopem.
Jedu si do Brna zablbnout na in-line a co bych toho nevyužil k nákupu diabolek. Po diskusi s Jardin38 si říkám, nebylo by marný vyzkoušet i tu jeho optiku, bo jí na pazba.cz mají a měli i za výlohou. No ale postupně. Přijdu dovnitř a čekám jako obvykle příjemného mládence se kterým jsem občas i podebatoval o určitých věcech. Jdu se ptát na diabolky, které jsem dotazoval i formou mailu, na který mi bohužel dorazila neuspokojivá odpověď. Slečna mi zjistila opět špatně a nakonec jsem jí to musel vyhledat v odchodě sám. Čekal jsem nějakou slušnou reakci, něco ve smyslu "dám vědět kolegům a necháme to opravit" , nicméně opak byl pravdou. Asi posnídala šalamounovo hovno bo se na mně, s opovržením a neskrývanou neochotou nakonec obořila a "vyhodila" mě ven. Takže k sightronu nakonec nedošlo a já přišel o další kšeft, kde jsem mohl nakoupit. Pazba.cz nikdy víc i kdyby měli nejlepší ceny.
Když jsem tam byl naposledy, tj. minulej týden a očumoval vitrýny tak sama nabídla, že mě vytáhne optiku abych se mohl podívat.Předpokládám, že je tam jen jedna slečna, aspoň já ji tam potkal víckrát.
skotchdopole
Příspěvky: 66
Registrován: 20 úno 2013 15:56

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od skotchdopole » 25 črc 2013 17:23

2 cannis: Kupoval jsem tam větrovku a shodou okolnosti taky Sightrona, předtím jsem tam nekolikrát očumoval i hodinu a vždycky se mi ochotně věnovali. Včera jsem tam byl taky pro diabolky a no problem.
Peter 72
Příspěvky: 64
Registrován: 08 srp 2011 21:06

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od Peter 72 » 25 črc 2013 19:55

Zdravím vás všetkých a chcel by som prispieť svojou dnešnou skúsenosťou s eshopom COLOSUS z ktorého mi bola dnes dodaná vzduchovka Hatsan AT 44-10S. Objednával a zaplatil som Hatsan AT 44S /ten bez zásobníka/. Keď som to zistil okolo 16-tej hodiny /vtedy som prišiel z práce a balík mi prebrala moja ženička/ hneď som sa snažil dovolať ale márne asi 5X ma vypli, tak som zvedavý ako to bude pokračovať. Spísal som reklamáciu e-mailom a hneď ako sa ozvú vás budem informovať ako som pochodil. Napísal som preto lebo sa tu rozchádzajú názory na reklamácie v tomto eshope. Ešte raz zdravím všetkých Peter.
Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2001
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od cannis » 25 črc 2013 20:17

V Colosusu, konkrétně Brno jsem kupoval svoji první PCP Hatsan AT 44. Bohužel hlaveň jsem musel reklamovat. Bez okolků mi ji vyměnili za jinou jen s ústním vysvětlením, že je ohnutá. Brali to z jiného kousku a jejich technik, zřejmě hrozný prase ji kroutil ven přes nepovolené červíky. Ani jej nenapadlo ty stopy nějak vyretušovat, zkrátka hovado. Jinak byla komunikace v Brně s pí. Karlíkovou v pohodě a co se týká jiných objednávek, vždy ok. Jen ten jejich výběr diabolek na prodejně je trochu malý a já si rád vyberu krabičky osobně. Nemám rád dotlučené a různě pozohýbané obaly.
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
Uživatelský avatar
Redys
Příspěvky: 188
Registrován: 02 lis 2012 14:13

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od Redys » 25 črc 2013 21:26

to Cannis - není problém v pažbě třeba s tím, že si na blondýny? :D
....možná za pár let....
Peter 72
Příspěvky: 64
Registrován: 08 srp 2011 21:06

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od Peter 72 » 26 črc 2013 08:38

Takže ako som sľúbil že dám vedieť o reklamácie Hatsan AT 44. Dnes ráno 8,20 hod. som volal do COLOSUSU, /dovolal som sa hneď/ pán ktorý má na starosti reklamácie bol veľmi ústretový a ospravedlnil sa s tým, že problém preverí /či majú na sklade jednoranku alebo mi vrátia peniaze aj s poštovným/ a dá vedieť ako vzniknutú situáciu budú riešiť zatiaľ som s prístupom veľmi spokojný.
Pre nezainteresovaných je to pravdepodobne nezaujímavé ale kto nakupuje cez i-obchody určite sa každý stretáva s reklamáciami a preto je podľa mňa občas dobré niečo dať vedieť o týchto obchodoch. Veď ľudia zistili, že niekedy nie je rozhodujúca iba cena .....
Peter 72
Příspěvky: 64
Registrován: 08 srp 2011 21:06

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od Peter 72 » 04 srp 2013 18:40

Takže aby som to uzavrel:
v stredu 31.7. som ráno mailoval čo je s mojou rekamáciou
do 5 minút mi odpísali, že čakajú na podací lístok z pošty a potom odošlú objednaného Hatsana AT44S.
Hatsan AT44-10S som ešte v ten deň asi o 13,30hod. poslal a podací lístok som naskenoval a odoslal do Colosusu.
Pán X mi mailom do 15 minút potvrdil že odošlú vzduchovku kuriérom aby som ju mal skôr doma a pribalia aj 5,80€ čo som zaplatil za balík.
V piatok 2.8. okolo obeda mi naozaj kuriér priviezol Hatsaníka AT44S ktorého som objednal aj s vráteným poštovným v obálke čiže reklamácia bola vybavená do týždňa k mojej spokojnosti :D , so všetkou pokorou a ospravedlnením firmy Colosus za vzniknuté problémy. Toľko moja skúsenosť s týmto E-shopom nemám sa načo sťažovať a myslím že aspoň takto by sa mali reklamácie riešiť. Ešte podotknem, že nakupoval som tu prvý krát a asi nie posledný.... Peter
hafca
Příspěvky: 45
Registrován: 21 led 2008 22:14
Bydliště: 30 km na západ od Prahy

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od hafca » 05 srp 2013 18:14

Má někdo zkušenost s http://www.kuplevne.com? Hledám Zoraki 914 černou matnou a skoro nikde jí nemají. Měl jsem jí objednanou v http://www.armyas.cz/ kde byla dodací lhůta 2 dni. Po třech dnech přišel email, že není a bude až někdy v půli srpna. Přitom na stránkách mají pořád ty dva dni. :roll:
deef
Příspěvky: 563
Registrován: 23 úno 2011 15:12

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od deef » 05 srp 2013 19:09

914 v matu neni dostupna, protoze ji dovozce nedovazi. Matny povrch na tomhle modelu moc nevydrzi a je nachylny na opotrebeni :wink:
hafca
Příspěvky: 45
Registrován: 21 led 2008 22:14
Bydliště: 30 km na západ od Prahy

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od hafca » 05 srp 2013 19:29

Matnou má v nabídce několik e-shopů, minimálně ty dva zmíněné. Leskou e-shopy nabízejí jako lesklou a u matné jen jako černou.
Je to sice OT, ale která tedy má podle tebe nejtrvanlivější povrchovou úpravu a zároven se neleskne a je alespoň trochu tmavá? Jestli máš odpověď, taki raděj do vlákna o ní.
deef
Příspěvky: 563
Registrován: 23 úno 2011 15:12

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od deef » 05 srp 2013 19:32

Eshopy je v nabídce mají, jen protože neaktualizují stránky, ale napiš dovozci, kdy naposledy dovezl 914 v černým matu, myslím že odpověď bude cca 2 roky :lol: Pokud ne lesklou, tak asi pak titan.
hafca
Příspěvky: 45
Registrován: 21 led 2008 22:14
Bydliště: 30 km na západ od Prahy

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od hafca » 10 srp 2013 10:54

Tak už mám zkušenost s http://www.kuplevne.com/. Risknul jsem to a ve středu kolem poledne jsem objednal a ve čtvrtek opět kolem poledne zvonil pošťák s balíkem. Sice jsem objednával jen to, co bylo označené ihned, ale i tak je rychlost obdivuhodná.
Milan.M
Příspěvky: 99
Registrován: 25 čer 2006 10:50

Re: Zkušenosti s eshopy v ČR

Příspěvek od Milan.M » 14 lis 2013 14:52

Jaké máte zkušenosti s e-obchodem spojeným s AERONem ( http://www.aczshop.cz/index.php )? V pondělí dopoledne jsem si přes webový formulář ověřoval dostupnost zboží. Za chvilku odpověď - ano máme skladem. Tak jsem hned obědnal a od té doby ticho po pěšině. Jen že objednávka stále čeká na zpracování... Včera jsem tam zkusil napsat, ale taky bez odpovědi ... :(
Odpovědět